דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

סיציליה החלק המערבי ערים ואטרקציות

סיציליה עיר הנמל Trapani

עיר הנמל טרפני ממוקמת בחוף המערבי של האי סיציליה,זאת איננה עיר תיירות מפורסמת,עיקר פרסומה בעבר היה מייצור מלח,דייג של דגי טונה ,ייצור שמן וכיום מרכז גדול מאוד לייצור יין .

ליד העיר ניצבות טחנות רוח רבות העוזרות בעזרת כוחם ליצור חקלאות ,מעל עיר מתנשא הר Erice ,והאיים האגדיים ממוקמים במרחק קילומטרים בודדים מעיר,נמל העיר הוא נקודה אסטרטגית ימית והגנתית ,במערב האי כיוון שהוא הגדול במערב סיציליה.

תחילתה של עיר הנמל טרפני קשור לאגדת אלים שבה נשמט חרמש ממרכבתו של אחד האלים ויצר את מפרץ העיר בצורת חרמש,למעשה תחילתה ככפר חקלאי שצמח למרגלות המצודה שנבנתה מעל לגבעת Eryx , על מנת לספק לעיר הגנה על החוף והמפרץ ששימש כמקום מעגן לאוניות,למעשה יורדי הים הפניקיים הכירו בחשיבות האזור כמעגן ובנו את העיר בתחילה.

סיציליה עיר הנמל Trapani
 
סיציליה העיירה אריצ'ה Erice עיר המרציפן

עיירה ציורית הממוקמת על פסגת הר Mount Erice בגובה 750 מטר מעל גובה פני הים,עיר שצורתה צורת משולש,עיר המשקיפה על העיר Trapani ,חופה של מרסלה, פונטה דל Saraceno וקאפו סן ויטו בצפון-המזרח, והאיים האגאדיים על החוף הצפון-המערבי של סיציליה ,בעת הביקור להכין רגלים חסונות ונעלים,לסיור בסמטאות ובאטרקציות הנמצאות בסימן טיפוס.


סיציליה העיירה אריצ'ה Erice עיר המרציפן
 
 
 
בניית אתרים - שרקור