דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

מסעדות ואוכל בעיר וולטה

וולטה טיפ לאוכל רחוב בשער הכניסה לעיר

טיפ חבל"ז: בשעות הבוקר עומד מול הכניסה לגשר וולטה (עד שנגמרת הסחורה),מכונית מאפייה המוכרת לחם טרי ,בייגלה עם שומשום בקוטר 30 סנטימטר (שומר על טריותו וטעמו לשלושה ימים –נבדק), אך בעיקר ניתן לרכוש את המאכל הלאומי ה נקרא פאסטיצי Pastizzi התחליף לבורקס עלים , שבמלטה ממלאים אותו או בגבינות בצבעים לבן וצהוב או בירקות מבושלים , בתצוגה גם כיסונים בצורת עיגולים הממולאים בגבינה או בחומר הדומה לסמבוסק (חבל"ז).

המחירים למאפים מגוחכים בסנטים ספורים ליחידה , ומדוע אני מזכיר את הטיפ הזה, כי ניתן להשתמש בדברי המאפה הטריים והמשביעים , בעת המנוחה בטיול .


וולטה טיפ לאוכל רחוב בשער הכניסה לעיר
 
וולטה מזנון גני בארכה העליונים

המזנון ממוקם מיד לאחר הכניסה פונים ימינה חולפים על פני המזרקה ולהמשיך לכוון החומה ולכוון הקיוסק ,בין המזנון לבין החומה ,מוצבים שולחנות וכסאות חופשי ומקבלים נוף לכוון הנמל הגדול ושכונת פאולינה ,החפיר ומעלית גני ברקה ,מומלץ להזמין קפה במזנון להתיישב ליד השולחנות שבצל וליהנות ממספר דקות של הנאה צרופה .

 

במזנון הזול ומזונו הטרי ניתן להזמין שתייה קרה או חמה,סנדוויצ'ים,עוגות,גלידה וסלטים, אך בעיקר ניתן לרכוש במזנון ,את המאכל הלאומי הנקרא פאסטיצי Pastizzi , בגרסה המלטזית לבורקס עלים , שבמלטה ממלאים אותו או בגבינות בצבעים לבן וצהוב או בירקות מבושלים , בתצוגה גם כיסונים בצורת עיגולים הממולאים בגבינה או בחומר הדומה לסמבוסק (חבל"ז).וולטה מזנון גני בארכה העליונים
 
 
 
בניית אתרים - שרקור