דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

קניות באי גוזו

קניות במלטה
קניות במלטה
החנויות במלטה פתוחות בימי שני-שבת בשעות 09:30-13:00 ובשעות 16:00 - 19:00 ,בדרך כלל בראשון סגור
המטבע הנהוג במלטה הוא היורו הוא מפיע בערכים הללו : בשטרות  של 500 €, 200, 100, 50, 20, 10, 5. במטבעות בערכים של € 2 או 1, ו 50, 20, 10, 5, 2, 1 סנט.
כספים ניתן להמיר בבנקים או בבתי המלון בשער גבוהה יותר לקניה, כאשר הבנקים פתוחים בימי שני-שישי בשעות 08:30-13:30 , ביום שבת בשעות 08:30-12:30 , ניתן להוציא כסף בכספומטים.
 
במלטה קיימים שני קניונים בגודל בינוני , ישנם אולמות שבהם מספר חנויות קטנות בעיקר בחלקים המודניים המיועדים לתיירות במלטה כמו אזור העיירה סלימה או סן גוליאן , לעומת זאת בערים ההיסטוריות הישנות מוקפות החומה כמו : מדינה, ראבט, וולטה,ויקטוריה ,קיימות חנויות רבות חלקם נסתרות בפינות הסמטאות, אשר בהם ניתן לרכוש בעיקר מזכרות מעבודות יד של תושבי האי המלטזי , עבודות בעלות אופי פולקלוריסטי,או תכשיטנות ועוד.

 


 
       
קניות במלטה
 
מלטה שווקי הפשפשים הפתוחים של יום ראשון
שווקי הפשפשים הפתוחים במלטה ושווקי יום הראשון   
שוק  flea market   של יום ראשון ,  מתקיים מחוץ לחומות העיר וולטה ,בכיכר ליד תחנת האוטובוס הראשית ליד שער הכניסה ,  בציר האורך הנוסף בפרור פלורינה מתחיל גם הוא בשער הכניסה לוולטה , בתחילתו הוא מוביל לכוון דרום ונקרא רחוב האדמירל נלסון, בימי ראשון משמש רחוב נלסון לרחוב שוק יום הראשון, בהמשך הרחוב  שמו מתחלף לרחוב אנה הקדושה,  לגדול במלטה בשוק נמכרים דברי סדקית, ענתיקות, אוכל ואפילו שוק ציפורים .
 
שוק וולטה   Valletta market ברחוב בסוחרים בימי שני – שישי  , מהשעות המוקדמות עד השעה 14:00-15:00 , השוק מתקיים ברחוב הסוחר Merchant Street בעיר מלטה , המקביל לרחוב הרפובליקה בוולטה, בשוק נמכרים בגדים ותלבושות, תכשיטים, תקליטורים ודיסקים, בדים, מזכרות, מוצרים לבית וסמלים דתיים.
 
שוק דייגים ופשפשים  fishing market  פתוח בימי השבוע ובימי ראשון יותר סדקית , מתקיים בכפר הדייגים Marsaxlokk בחלקו המערבי של האי מלטה, מומלץ להגיע מוקדם ,הן בשביל הסחורה והן בשביל החניה, בשוק ניתן לרכוש דגה שניצודה בלילה או בשעות הבוקר, דבר שוק פשפשים, ומאכלים מלטזים שונים, ניתן לרכוש דגים ולהיכנס למסעדה על מנת שיבשלו אותם על פי טעמכם.
 
השוק הפתוח של הישוב  Market in Mosta  ,השוק פתוח בימי שני בשעות הבוקר, השוק כולל דוכני בגדים רבים, דוכני נעליים, דוכני תכשיטים, שפע של מוצרים לבית, מאכלים ומעדנים מלטזיים  וירקות טריים זמינים גם במחירים נמוכים מאוד.
 
השוק הפתוח של הישוב Birkirkara  ,השוק פתוח בימי רביעי ושישי 
השוק הפתוח של הישוב Luqa  ,השוק פתוח בימי שני
השוק הפתוח של הישוב  Naxxar ,השוק פתוח בימי חמישי
השוק הפתוח של הישוב Paola   ,השוק פתוח בימי חמישי, שישי, שבת
השוק הפתוח של הישוב Qormi  ,השוק פתוח בימי שבת
השוק הפתוח של הישוב Rabat  ,השוק פתוח בימי ראשון
השוק הפתוח של הישוב  Ta Qali ,השוק פתוח בימי ראשון
השוק הפתוח של הישוב Victoria Gozo  ,השוק   It-Tokkmarket   פתוח בימי 
השוק הפתוח של הישוב   Vittoriosa- Birgu  ,השוק פתוח בימי שלישי , אחד השווקים הגדולים ביותר, נמכרים בו : ירקות, פירות, צמחים, בגדים, נעליים, כלי בית.
מלטה שווקי הפשפשים הפתוחים של יום ראשון
 
האי גוזו קניות וחנויות
קניות וחנויות האי גוזו 
שורת חנויות לקניות    Arkadia Commercial Centre, Fortunato Mizzi Street, Victoria, Gozo
מרכז קניות    Tigrija Palazz, Republic Street, Victoria, Gozo
שורת חנויות לקניות    Citypearl Ltd, Sir Luigi Camilleri Street, Victoria, Gozo
שורת חנויות לקניות   Orients Plaza, Republic Street, Victoria, Gozo
שורת חנויות לקניות   Emporio Shopping Centre, Palm Street, Victoria, Gozo
האי גוזו קניות וחנויות
 
גוזו כפר האומנים Ta Dbiegi Crafts Village
כפר האומנים Ta Dbiegi Crafts Village באי גוזו
 הכפר ממוקם St. Lawrence Street, Gharb, האי גוזו
שעות הפתיחה בימי השבוע בשעות 09:00-16:00
בכפר האומנים קיימים סדנאות של בעלי מלאכה העובדים בשיטות מסורתיות מלטזיות, לא תמיד הסחורה נעשתה בכפר או בעבודת יד, אבל באם הסחורה נראת לכם והמחיר סביר , אז נערכת עיסקה , עבודות של ניפוח זכוכית ותכשיטים מזכוכית,עבודות תכשיטנות מזהב וכסף,עבודות קרמיקה,אבן, נפח ואנשי ברזל,עבודות סריגה ומפות ומפיות.
גוזו כפר האומנים Ta Dbiegi Crafts Village
 
 
 
בניית אתרים - שרקור