דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

אוסטריה אטרקציות ופארקים בטבע

 
 
טירול Tirol פארקים ושעשועים לילדים
פארקים לילדים בחבל טירול
פארק   Murmeli Wasser, מיקום חבל טירול באתר  Murmliwasser  על הנהר  Lausbach , הכניסה בתשלום למתקנים אך לא לחלק מהאטרקציות והכניסה בחינם לאתר  Murmliwasser, איך להגיע ליד תחנת מעלית  Komperdell  ב  Serfaus  בכביש המהיר  Landeck ומשם לכביש  Serfaus-Fiss-Ladis, הפארק פתוח בחודשי הקיץ בחודשים מאי-ספטמבר ,פרט לימי גשם, בכל ימי השבוע בשעות 08:30-17:00 בחודשים יולי ואוגוסט עד 19:00 , בפארק : מתקני משחק ושעשוע לילדים , מזנון ומקום למנוחה, 15 תחנות אטרקציות שונות,הכוללות הרפתקאות של גלגל מים,מצנחי מים,מגלשות,מפלי מים, מעבר בגשר תלוי ואטרקציות מרגשות נוספות.
 
פארק   Alpinolino Westendorf , מיקום חבל טירול , הכניסה בתשלום, איך להגיע לבאים מעיר אינסברוק, נסיעה  בכביש מהיר לכוון מזרח ביציאה  Worgl, ממשיכים ל  Westendorf , הפארק פתוח בחודשי הקיץ בחודשים מאי-ספטמבר ,פרט לימי גשם, בכל ימי השבוע בשעות 09:30-17:00 בחודשים יולי ואוגוסט עד 19:00 , בפארק : מתקני משחק ושעשוע לילדים , מזנון ומקום למנוחה, מתקנים אלפיניים מרתקים בשימוש בעץ ליצירת המתקנים והאטרקציות,סיורים וטיולים מודרכים.  
 
פארק   Salvenaland leisure park , מיקום חבל טירול  על גדות האגם  Hopfgarten, הכניסה בתשלום, איך להגיע בנסיעה ברכב בהקפת האגם  Hopfgarten , הפארק פתוח בחודשי הקיץ בחודשים מאי-ספטמבר ,פרט לימי גשם, בכל ימי השבוע בשעות 09:30-17:00 בחודשים יולי ואוגוסט עד 19:00 , בפארק : מתקני משחק ושעשוע לילדים , מזנון ומקום למנוחה, מציעה שייט בסירות גומי לאי הקרח שאינו נמס בכל הקיץ, שפע אטרקציות של מים,רחצה באגם, שפע של מקומות לפיקניק וקיט על הדשא,טרמפולינות מים ,בריכות לילדים ,מגרש החלקה מגלשה, מגרשי  כדוריד, כדורסל, כדורגל או כדורעף.
 
פארק  Sommerrodelbahn St  Johann  , מיקום חבל טירול ליד העיירה St  Johann , הכניסה בתשלום, איך להגיע מהעיר  אינסברוק מרחק  90 קילומטר  דרך הכביש המהיר  A12  לעמק  Inn, יציאה  Worgl  במזרח,ובהמשך  כביש 178 הפדרלי  , העלייה לפארק  דרך רכבל המושב הכפול של  Harschbichl  או ברכבל של העיירה  יוהן סנט. הפארק פתוח בחודשי הקיץ בחודשים מאי-ספטמבר ,פרט לימי גשם, בכל ימי השבוע בשעות 09:30-17:00 בחודשים יולי ואוגוסט עד 19:00 , בפארק : מתקני משחק ושעשוע לילדים , מזנון ומקום למנוחה, שני מסלולים מזחלת על פסים של הקיץ לילדים מגיל 7 , בסיום טבילה באגם.
 
טירול Tirol פארקים ושעשועים לילדים
 
אוסטריה חבל קרינתיה Carinthia
חבל קרינתיה Carinthia
בחבל קרינתיה כ  570.000 תושבים,האזור  ממוקם בחלק הדרומי של אוסטריה באזור  הגבולות של  איטליה וסלובניה. בחבל הארץ מספר אגמים בעלי איכות מים גבוהה, 200 אגמים לשחייה, 8,000 קילומטר של נהרות ומעיינות מינראליים רבים.
 
סיור ברכב בחבל הארץ קרינתיה ,בחודשים מאי-ספטמבר  בסיור עוברים  באגמים ובהרים ובעיירות נמשך בין 5 שעות ליום שלם כאשר יציאה מוולדן וחזרה עוברים בכביש במקומות הבאים Velden - Worthersee - Millstatt - Gmund - Nockalmstrasse - Bad Kleinkirchheim - Feldkirchen - Portschach am W?rthersee - Velden
 
העיר  קלנגפורט   Klagenfurt
היא עיר הבירה של המדינה הפדרלית האוסטרית קרינתיה. העיר ממוקמת בדרום מזרח קרינתיה, על גדות נהר גלאן , במשך חופשות הקיץ קלגנפורט הממוקם באופן אידיאלי ליד אגם  Worthersee, שהינו אחד האגמים הגדולים החם ביותר של אירופה,באזור העיר לאורך כל השנה יש אקלים ים תיכוני, ימים שטופי שמש בחורף.
 
העיירה Villach ממוקם בחלק הצפוני על גדות האגם  Worther ממשיכים לעיירה הקיט  Portschach , בחלקו המזרחי של האגם מגיעים לעיר קלנגפורט Klagenfurt , כאשר ממשיכים לכוון החלק הדרומי של האגם מגיעים לעיירה  Maria  Worth,חלק גדול מחופי הרחצה הם פרטיים .
 
אטרקציות בחבל קרינתיה
אוסטריה חבל קרינתיה Carinthia
 
אוסטריה Burgenland העיירה Heidenreichstein
העיירה  Heidenreichstein
העיירה ממוקמת בחלקה הדרומי של מדינת   Burgenland  בחלקה המזרחי של המדינה ,סמוך לגבולה של צכיה 141  קילומטר מוינה קחו את האוטובוס 1155 מווינה מהתחנה המרכזית  Mattersburg   ולעבור לאוטובוס 1833 בתחנה  האחרונה בכיכר המרכזית   Hauptplatz ,או ברכבת מוינה הנסיעה בערך שעה וחצי .
 
אטרקציות בעיירה :
פארק טבע מורלנד   moorland
מחוץ לעיירה פארק שעשועים  Anderswelt
מוזיאון   house of moors ממוקם בפארק התרבות
 
טירה המים    Wasserschloss   , נבנתה במאה ה 12 , בקיץ שישה סיורים מודרכים.
הטירה מורכבת משני מבנים ושני שערים כולל גשר מתרומם לשער,הטירה מבוצרת לשמירה על הכניסה למצודה ,בפינות החומה מגדלים עגולים להגנה ובתוך החצר חנוית לתעשייה שהיו מוגנים בתוך תחומי הטירה , הטירה לא נפלה מעולם במצור או מלחמה,
הטירה הוקמה בסוף המאה האחד עשר ומבנים נוספים הוספו במאה ה 15.
 
לאחר שהבעלות עברה מספר ידיים כולל המלוכה היא שייכת למשפחת Kinsky , בטירה ממוקם מוזיאון, ניתן לבקר בטירה והמשפחה ויורשיהם עדיין מתגוררים בטירה.
אוסטריה Burgenland העיירה Heidenreichstein
 
אינסברוק מכרה המלח והמוזיאון Hall in Tirol
אינסברוק  מכרה המלח והמוזיאון  Hall in Tirol
הכניסה בתשלום
כתובת המכרה  Hall in Tirol  ממוקמת 10 קילומטר מהעיר אינסברוק לכיוון מזרח, זאת עיר היסטורית ממוקם כעשרה קילומטרים ממזרח לבירה, בחבל טירול של אינסברוק.
תחבורה  
האתר פתוח בימים 
טלפון 5086484611
מידע 
מכרה המלח   Hall in Tirol הוזכר בפעם הראשונה בשנת 1256. המכרה פעל עד שנת 1967, מהמכרה נשאר המוזיאון למלח salt mining museum  המזכיר את ימיו המפוארים של המפעל.
 
העיר בת 12.000 תושבים שקיבלה את מעמדה בשנת 1477 וזיכיון למטבעה,מוזיאון המכרות כולל מצגת לכריית מלח ואוסף למינרלוגיה.
אינסברוק מכרה המלח והמוזיאון Hall in Tirol
 
אוסטריה העיירה כפר Petronell Carnuntum
העיירה כפר  Petronell Carnuntum
הכפר של ממוקם אוסטריה, קרוב לנהר  Dabube . העיירה ממוקמת בחלקה הצפוני של מדינת Burgenland בחלקה המזרחי של המדינה קרוב לנהר Dabube ,סמוך לגבולה של צכיה  בסביבות שמונים עד מאה קילומטר מוינה .
עירה ששימשה בתקופה הרומאית את קיסריה הן  העיירה והן השרידים הרומאיים עברו ועוברים שיפוץ מסיבי תוך ניסיון להחזיר את העולם ליותר מ   1700 שנה לאחור,שרידים אלו ממוקמים בין העיירות  Petronell-Carnuntum  והעיירה  Bad Deutsch-Altenburg,  ממש כאילו הזמן עמד מלכת לפני 1700 שנים, בעיירה בשנת 307 לפני הספירה התכנסו ונערכה ועידה של שלושה קיסרים הרומאים טיבריוס, מרקוס אורליוס,ספטימוס סוורוס , בועידה הזאת נדונו ההחלטות לעתידה של הממלכה הרומאית, כדי לראות מה נמצא בחפירות, ממשיכים כמה קילומטרים משם לעירBad Deutsch Altenburg שבו רוב הממצאים מוצגים שם.
אטרקציות בעיירה :
שרידי המצודה הרומאית  Carnuntum ,שעלייה הוקמה מצודת   Schloss Petronell במאה ה 11 ,שופצה בצורה טובה במאה ה 17 כולל ציורי קיר ועיטורים,חצר מיוחדת ואוספי אומנות.
 
שרידי המחנה הצבאי הרומאי אשר שכן בין העיירה  Petronell  לבין העיירה  Bad Deutsch-Altenburg, מחנה מלבני שאורכו כחמש מאות מטר על ארבע מאות מטר,וחזיתו כלפי נהר הדנובה נסחף בחלקו במימי הדנובה בהצפות, המחנה הלוגיסטי כ  500 מטר  שכן בין העיירה למחנה הצבאי,שכלל גם מרחצאות ואמבטיות תרמיות.
 
לידו שכן וכיום שרידי התיאטרון הרומאי  Amphitheatre I    ,שהכיל 8,000 מושבים, המשמש גם כמוזיאון פתוח ,בחלקו המזרחי נמצא מזבח להעלאת מנחות.
 
שרידי הארמון שמכונה כיום  palace ruin ,שרידי מרחצאות ציבוריים ענק שהיו מצוידים בשפע ומעוטרים עם קירות השיש ורצפות פסיפס , שיכל היה לתת שרות ל 300 אורחים כלל אמבטיות תרמיות לרחצה., מוקם 300 מטר מהמחנה הצבאי.
אוסטריה העיירה כפר Petronell Carnuntum
 
זלצבורג זלץ קמרגוט אגמים באזור Salzkammergut
אגמים באזור  Salzkammergut
אגם  Attersee
הוא האגם הגדול ביותר באזור הנופש  Salzkammergut  זהו גם האגם הגדול שכולו בשטחה של אוסטריה שטחו קרוב ל  250 קילומטר עומקו 170 מטר, באגם אי זעיר  Litzlberg שעליו ממוקמת טירה , האגם בצידו האחד מוקף בהר Schafberg, ובהר Hllengebirge ומסביבו פארק לפעילות ספורטיבית ונופש, באגם נערכת פעילות ספורטיבית ימית,סיורים רגליים ורכובים,שייט על האגם ודייג.
 
אגם  Achensee  או בשמו השני  achen
נחשב לאחד האגמים היפים באזור הוא גם העמוק ביותר , מרחוק הוא נראה כעין כחולה בעמק בין ההר Seefeld ברכס ההרים Karwendel לבין Rofan,האגם שוכן ליד שמורת טבע ,שבו מבקרים ומטיילים במסלולים רגליים ורכובים  באגם נערכת פעילות ספורטיבית ימית,סיורים רגליים ורכובים,שייט על האגם ודייג וכמובן פעילות מוזיקאליות .
 
אגם  Hallstatter  
תחבורה מאזור זלצבורג לאורך רצועת האגמים של סט גילגן, סט וולפגנג ובאד אישל.
 אין רכבות ישירות אל אגם  Hallstatter באזור זלצבורג , יש לקחת רכבות מוינה העוצרות בתחנת רכבת קטנה בצדו המזרחי של האגם, ניתן לרדת ב Obertraun  אם אתה נשאר שם מהתחנה, ואז עוברים עם מעבורת  , שם או בסירה לעבור באגם בתשלום , ניתן להגיע ל  Halstatt  באוטובוס הדואר מבאד אישל, המרחק הוא 12 קילומטר .
 
האגם bjac כמצולם ביותר במדינה מזין אותו הנהר טראון, שאורכו  153 קילומטר המהווה שלוחה של נהר הדנובה , הזורם דרך אגם טראון בדרכו לאגם האלשטאט , הוא ממוקם ליד הכפר האלשטאט, לאגם ניתן להגיע בשייט או בתחבורה מוטורית הנסיעה ברכבת היא חוויה מיוחדת, אורכו שמונה קילומטר ורוחבו שני קילומטר.  
זלצבורג זלץ קמרגוט אגמים באזור Salzkammergut
 
אוסטריה מעבר גרוסקלוקנר Grossglockner
מעבר גרוסקלוקנר Grossglockner
מהווה את המעבר האמצעי בין החלק הצפוני של המדינה לחלקה הדרומי.
Grossglockner High Alpine Road הדרך והמעבר הפתוחים בחודשים מאי נובמבר ,לבדוק טלפונית האם המעבר פתוח,הכניסה הצפונית למעבר היא דרך העיירה  Bruck, ואילו היציאה הדרומית היא דרך העיירה Winklern .
 
כניסה בתשלום המעבר מרוחק מהעיר אינסברוק  150 קילומטר,מוינה 400 קילומטר,מהעיר וולץ 200 קילומטר,נסיעה מזלצבורג  לכיוון  המעבר וכניסה נוספת בתחילת הדרך בעיירה  Ferleiten  .המעבר ממוקם כמאה קילומטר דרומית מזרחית מהעיירה קיצביל .
 
הכביש נפתח לתנועה בימי השבוע בחודשי מאי-ספטמבר משעות הבוקר עד חשיכה   09:30-18:00, בחודש אוקטובר בשעות 07:30-18:00 .
מוזיאון הטבע פתוח בימי השבוע בשעות 09:00-17:00
טלפון 8726720 662 מידע על סגירות עקב מזג אוויר ניתן לקבל בטלפון   6546650
מידע 
מסלול כביש טבע נפלא  שאורכו מעל 80 קילומטר העובר בין פסגות ההרים ,הכביש האלפיני המפורסם ביותר, המוביל ישירות ללב הפארק הלאומי Hohe Tauern , כביש פנורמי הכולל 36 סיבובים ועיקולים חדים משני צדדיו של הכביש הרים ופסגות מושלגות בקטעים מסויימים השלג מגיע עד הכביש.
 
סגור בחורף, המעבר ללא ירידה לקרחון אך עם חניות קפה ותצפיות לוקח כשש שעות בערך ,הביקור במעבר כולל ביקור במספר נקודות תצפית כמו פנייה מהכביש לכוון  Edelweiss-Spitze או פנייה לנקודת התצפית   Franz Josefs Home  הכוללת מבנה עם מרפסת תצפית ,נקודת תצפית נוספת היא Piffalpe  הממוקמת בחלקו הצפוני של המעבר בגובה 1600 מטר
 
 ונקודות מפגש על פסגות ההרים בגובה 2500 מטר וכולל ביקור בהר Grossglockner שגובהו 3798 מטר מעל גובה הים .
 
מתחת להר הקרחון הגדול באוסטריה מומלץ לרדת לקרחון וללכת עליו חוויה אדירה שצפייה מלמעלה אינה מספקת אותה ,אומנם מעלית מורידה את המבקר לקרחון אך אליו וממנו אין ספור מדרגות לירידה וטיפוס,ההליכה על הקרחון מחליקה מעט והעלייה בחזרה לדרך אינה קלה כל כך,סיום המעבר בעיירת הייליגנבלוט עיירה אלפינית טיפוסית .
 
ההר  Grossglockner ממולו הנקרא קטן  klein שגובהו 3770 מטר והיוצרים ביחד מעין שתי פירמידות המחוברות באוכף הרים ,כביש המעבר נסלל בשנים 1930-35 ומגיע לשיאו בגובה 2575 מטר.
אוסטריה מעבר גרוסקלוקנר Grossglockner
 
טירול אטרקציות בחבל קרינתיה
אטרקציות בחבל קרינתיה
ליד אגם Klopeiner מערת סטאלאכטיט Obir מהגדולות במערות המדינה, ללבוש תלבושת חמה שמונה מעלות מתחת לאפס במקום .
 
שבעה  קילומטר מאגם  Klopeiner  ממוקמת מגלשה  Ludge Eberndorf , בתשלום המזחלות נעות על  פסים שאורכה 1200 מטר , לילדים עד גיל שבע עם מלווה,פתוח בחודשים  מאי – ספטמבר  מדי יום בשעות  10:00-17:00,בחודש  יוני בשעות  10:00-18:00, בחודשים  יולי  ואוגוסט בשעות  10:00-19:00.
 
פארק מיניאטורות   Minimundus  ממוקם באזור העיירה קלגנפורט הפארק הזה מציע אוסף עצום של דגמים מיניאטוריים של מבנים מפורסמים מארצות רבות בעולם.
 
טירת   Landskron  הטירה ממוקמת כמה קילומטרים מהעיירה  Villach בסיור בטירה ניתן לצפות בכלובים הכוללים עופות דורסים ומופע.
 
גן חיות   Happ Reptilienzoo ממוקם בעיירה קלגנפורט , גן חיות קטן המציג  מגוון של זוחלים ובעלי חיים.
 
טירת   בורג  Hochosterwitz הטירה בת למעלה מאלף שנה , ממוקמת על גבעה מעל לעיירה הכניסה לחלק הפנימי של המצודה כוללת מעבר בארבע עשר שערים שנועדו לשמור על הכניסה.
 
העיירה   Friesach עיר הממוקמת בצפון קרינתיה, נחשבת  כעיר העתיקה ביותר בחבל קרינתיה. אל תחמיצו את  spectaculum  בקיץ.
 
העיירה    Karnten  ידועה באתר  הסקי שלה, כמו גם באגמים בקרבתה ,בקיץ מספקת אפשרויות לספורט הכולל הליכה ,סיורי נוף,רכיבת אופניים ורכב מוטורי. 
 
אגם  Faakersee  קרוב לאגם הקטן Villach .
 
אגם   Ossiachersee  הממוקם צפונית מזרחית  לעיירה  Villach.
 
       
טירול אטרקציות בחבל קרינתיה
 
 
 
 
 
בניית אתרים - שרקור