דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

האי מיורקה Mallorca

האי מיורקה Mallorca
האי מיורקה   Mallorca  
אנחנו קוראים למקום פלמה דה מיורקה – מיורקה היפה
האי ממוקם באיים הבלאריים  Balearic , אורכו של האי 70 קילומטר ורוחבו 44 קילומטר
תחבורה שייט במעבורות או טיסה לשדה התעופה  Son Sant Joan International airport
מידע
לחץ להזמנת בתי מלון ולינה  באי מיורקה
לחץ להזמנת בתי מלון מרשימת המלונות בערי וכפרי האי מיורקה
 
החופשה באי בדרך כלל שקטה ורגועה ,החלק העיקרי לטיול הוא בחוף המזרחי, התחבורה הציבורית איננה מבריקה ומעט מוגבלת,שרות אוטובוסים יומי המקיף את האי יוצא כעשר פעמים במשך היום בחודשי הקיץ, לכוון צפון האי לנמל פורטו כריסטו כשלוש פעמים, ולעיר הגדולה Manacor שבה קיימת תעשיית הפנינים המלכותיות המפורסמת.
 
עיר הבירה של האי פלמה ,משמרת את ההיסטוריה של העיר עם ארמונות ,קתדראלה גותית במרכז העיר,באי שרשרות הרים וצוקים בצפון מערב האי מעל למפרצים עם חול ,החלקים המזרחים והדרומים של האי מכילים את אתרי הנופש העיקריים באי,כמו : Palma, Magaluf, Cala Dor, Puerto Cristo , Puerto Pollensa , בעיר פינקולור מעץ העורך סיורים ברחבי העיר הישנה כמו בסיור במערת זמן,המסלול מתפתל ועולה להרים  Tramuntana  המקיפים את העיר מעל לגשרים בתוך פרדסים .
 
באי בתי מלון שונים ואפשרויות ללינה,כמו כן מסעדות,ברים ומקומות בילוי ,מרכז קניות עם חנויות הנקרא  Centro Commercialמאפשר להצטייד במצרכים ובביגוד , שוק יום ראשון החמוד נערך ב Felanitx, ניתן לקנות כלי חרס ולא לשכוח להתווכח על המחיר.
 
באזור Calas de Mallorca קיימים שלושה מפרצונים לשחייה ופעילות ימית ,Cala Antena, Cala Domingos Gran, Cala Domingos Petit, רכבת הנקראת Calas Express road train מחברת את שלושת החופים ,קיים גם שביל הליכה העובר בין המצוקים . 
 
   
האי מיורקה Mallorca
 
לינה באי פלמה דה מיורקה
 
 
 
בניית אתרים - שרקור