דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

ילדים אטרקציות ברחבי אנגליה

 

 
 
 
אנגליה טירת לידס Leeds Castle
טירת לידס  Leeds Castle
הכניסה בתשלום , ניתן לקנות כרטיס משולב לנסיעה ברכבת באוטובוס ולכניסה לטירה.
איך להגיע יציאה מתחנת הרכבת ויקטוריה בקו  Kent Coast Line  ונסיעה עד תחנת  Bearsted , לאחר הירידה בתחנה עולים על אוטובוס המוליך לטירה .
האתר פתוח בכל ימות השנה בחודשים אוקטובר – מרץ  בשעות 10:00-17:00 ובשאר השנה בשעות 11:00-19:00.
מידע 
טירת לידס שהוקמה לפני למעלה מ 900 שנה ,בשנת 1298 היא נמסרה למלוכה ,הטירה בנויה על שטח של שני איים במרכז אגם ,ביקור בטירה מהווה חוויה לילדים ולמשפחות,ניתן לסייר בתחומי הטירה,לשוט באגם,לבקר בדוכנים שונים כולל קליעה בחץ וקשת,לבקר בפינת חיי וליטוף,לשחק בגן משחקים הבנוי מקורות עץ ולפתור את המבוך הנמצא בשטח הטירה .
 
תחילתה של הטירה כמבצר והחומות שהוקם מקורות עץ שהוחלפו בימי מלכות של הנרי השמיני ובתהליך ההחלפה של העץ הוא שדרג והגדיל את הטירה עד שהפכה לאחת המפוארות ברחבי הממלכה בארמון הטירה מוזיאון קטן לקולרי כלבים מעוצבים בסגנונות שונים.
 
הבעלים הפרטיים האחרונים של הטירה היית ליידי  Baillie,כאשר רכשה את הטירה בשנת 1926, בתרומתה לאוספי הטירה ניכרים כיום החפצים שנאספו ממסעותיה ברחבי תבל , הליידי שהייתה שייכת לחוג עשירי עולם אירחה בטירה את גדולי הידועים בעולם , בין חבריה היו שחקני קולנוע ובימאים אשר השתמשו במקום להסרטת סרטים
 
האגם שמסביב לטירה מהווה בית גידול לעופות מים ,לברווזים ולאווזים ,ואוסף של בעלי כנף נדירים  התבוננות והאכלתם היא חלק מהחוויה בביקור,כולל הטווסים והטוקנים ,זברות לאמות וסוסים , כאשר נכנסים לתוך הטירה ומתחילים בסיור אי אפשר לא להתפעל מיופיו של המקום מהדרו והעושר הנשקף מחדרי הארמון .
 
בשטחי הטירה מתקיימים מופעים ופסטיבלים ותערוכות לאורך השנה.
אנגליה טירת לידס Leeds Castle
 
אנגליה פארק לילדים לגולנד וינדזור Legolend Windsor
פארק לגולנד וינדזור   Legolend Windsor
הכניסה בתשלום
מחוץ לעיר לונדון , פארק לגולנד נמצא במרחק  3 קילומטר מארמון וינדזור ובמרחק שני קילומטר  ממרכז העיר וינדזור, הוא ממוקם על כביש  Winkfield Road, Windsor, Berkshire .
 
האתר פתוח בחודשים מתחילת אפריל -יולי וספטמבר בשעות 10:00-18:00 ובחודש אוגוסט עד השעה 20:00,
טלפון 2222001
בהליכה דרך מרכז העיירה ויננזדור מארמון וינזדור לפארק לגולנד הליכה של רבע שעה בערך, בתחבורה לקחת רכבת מלונדון מתחנת  Paddington  לתחנה המרכזית של העיירה וינזדור   Windsor Central , להחליף משם לאוטובוס או להחליף לקו שרות פנימי  של הפארק.
מידע 
פארק לגולנד נפתח בשנת 1996  על שטח של 150 דונם, הוא מהווה פארק לילדים בין היחידים בעולם כפארק. הפארק מיועד לילדים עד נערות וכולל מתקנים שונים וחוויתיים לילדים, אין בו מתקנים בסגנון פארקים גדולים בעולם,אך הוא נחשב כפארק שעשועים מיוחד ואהוב לילדים באנגליה וכולל גם שטחי פיקניק ומדשאות.

לאחר הכניסה בקופות ואזור הכניסה ניתן לעלות על רכבת הנוסעת בחלק משטחי הפארק במעלה גבעה לאורך שלוש מאות מטר ובגובה 27 מטר ,בחלק מהספרי הימי  ובמסלול מעגלי חוזרת לתחנת המוצא.
 
מרכז הבנייה מספק את יכולתו ודימיונו של הילד והנערים לפיתוח דגמים שונים מאבני לגו,מרכז הדימיון כסדנאות לבנייה בעזרת מומחים,אזור מכוניות ומשחקים,אזור הפעלות שונות .
 
מומלץ לבקר בפארק המינאטורות מאבני לגו הנקרא  Miniature park , באזור   Duplo Land  לילדים צעירים הכולל המחזות ויזואליות ולעלות על ספינה ולחוות חוויות מים הכוללות מזרקות ,מגלשות מים, תותחי מים וכמובן את הרכבת הצרה העוברת במים או לגלוש במגלשות שונות מגבהים שונים,מיני גולף בתשלום נוסף לילדים.
 
ביקור בעיר הלגו  ובעיר הנמל לגו שבהם ניתן לצפות בפעלולים שונים כולל קפיצות מהמגדלור לבריכה,לשוט בסירות , נסיעה ברכבת מסביב לפארק ספרי גונגל וצפייה בחיות המורכבות מקוביות לגו,ביקור בארץ הוויקינגים  Land of the Vikings , הכולל רכיבה על רפסודות לתשעה, סירות מאוץ, ביקור במבוך של לוקי.
אנגליה פארק לילדים לגולנד וינדזור Legolend Windsor
 
אנגליה חבל אזורקורנוול פרויקט עדן Eden Project
פרויקט עדן   Eden Project
הכניסה בתשלום
איך להגיע מיקום הפרויקט באזור קורנוול, הנמצא בקצה המערבי המרוחק של אנגליה , ניתן לרכוש כרטיסים משולבים לאוטובוס לרכבת ולכניסה בתחנות הרכבת, תחנת הרכבת של העיר  St. Austell  במרחק ארבעה קילומטר מהפרויקט ,ממנה ניתן לקחת אוטובוס לפרויקט או ללכת כ45 דקות ברגל מהתחנה, שרות אוטובוסים בצבע ירוק בהיר יוצאים מהערים  St. Austell, Newquay, Helston, Falmouth ,  Truro ,
האתר פתוח בכול הימים בשעות 10:00-18:00 , בסוף יולי עד תחילת ספטמבר פתוח עד השעה 20:00 ,כאשר התשלום מופחת לאלו המגיעים לאחר השעה 15:30 .
טלפון 08457484950
מידע 
בתוך עמק קטן בקורנוול הוקמו חממות ענק המדמות תנאי אקלים שנים על פני כדור הארץ, הפרויקט הוקם בשטחו של מכרה חמר ישן ולכן ניתן לסייר בו לאורך מסלולים משופעים וסלילוניים.
 
 
כאשר נכנסים בשערי הפרויקט מתחילים בחלק הימני של מרכז המבקרים עוברים את הגשר יורדים במעלית לחלקו האחורי של המבנה ויוצאים בקומה הראשונה דרך בית הקפה והדלתות האוטומטיות למשטח ומרפסת ההתחלה, בנקודה זאת פונים ימינה ומתחילים את הסיור לחממה הראשונהBiomes.
 
יש המתחילים את הסיור מצידו השמאלי של מרכז המידע ומשם בדרך המזגזגת והיורדת במפלסים עד הכניסה למבנה הראשוןBiomes, קיימת עוד אפשרות של נסיעה ברכבת קטנה גם כן מהחלק השמאלי של מרכז המידע שמאלה מתחת לשביל לתוך החנייה של הרכבת שגם כן לוקחת למבנה הראשון לסיור.
 
בכל חממה המשופעת באמצעיים הנדסיים ואדריכלות נוף,משלבת  הדמיה של תנאי מחייה ואקלים של אזורים שונים מרחבי העולם, ניתן לגלות בחממות את האזורים טרופיים ביבשות שונות והצמחים הגדלים באזורים אלו, ניתן לחוש את יער הגשם  ובו למעלה משלושת אלפים סוגים של צמחים ,מדרום אסיה וממזרחה, מאוקייניה ,מדרום אמריקה האמזונס בין התצוגות מטע בננות האופייני במדינו באסיה.
 
חממת הגונגל המאפשרת סיור מעל לצמרות העצים על מנת להבין את המבנה והתאים לגדילה בגונגל,הקטע הגבוה הנקרא חופת הגונגל בדרך כלל בטבע אינו נגיש במציאות לאנשים.
 
במהלך הסיור ניתן לפגוש תופעות טבע מיוחדות ונפלאות כמו צמחים טורפים,צמחים שגדלים בקצב מדהים, חיות אופייניות לאזורים.
אנגליה חבל אזורקורנוול פרויקט עדן Eden Project
 
אנגליה פארק המיניאטורות בקונסקוט Bekonscot
פארק מיניאטורות  בקונסקוט   Bekonscot
הכניסה בתשלום
מחוץ לעיר לונדון , ליד הכפר  Beaconsfield   ,   באזור   Buckinghamshire  בדרך  Warwick Road .
האתר פתוח בימי השבוע בשעות 10:00-17:00  
טלפון  672919 494
תחבורה לנסיעה עולים בתחנת הרכבת  Marylebone   לכיוון העיר  בירמינגהאם שבקינג המפשייר  ולרדת בתחנת בייקונספילד.
מידע 
בשנת 2009 חגג הפארק 80 שנה להיווסדו , לאחר שהוקם כגחמה פרטית על שטח חצרו של ביקונספילד בעזרת משרתיו ונהגו.בעלי מסילות הברזל והרכבות הוזמנו ובנו מערכת רכבות מיניאטורית במקום שעליהן נעות רכבות במהירות של 10 קמש ועוברות בתחנות ומסופי רכבות.
 
הפארק מציג שישה כפרים מיניאטוריים כמחוז אחד אנגלי טיפוסי , חלקם דמיוניים,  על שטח של שנים וחצי דונם ,הכולל בתים בסגנונות שונים ,טירות,נמל,בתים ורחובות וכמובן בעלי חיים וכלי רכב וסירות.
 
כיוון שכל האזור שמסביבו נרכש להרחבת הכפר לא ניתן כיום להרחיבו יותר.
אנגליה פארק המיניאטורות בקונסקוט Bekonscot
 
אנגליה פארק הספארי של מערב מידלנד West Midland Safari P
פארק הספארי של מערב מידלנד   West Midland Safari Park
הכניסה בתשלום 
הפארק ממוקם ליד העיר  Bewdley   באזור   Worcestershire
הפארק פתוח בחודשים פבואר-אוקטובר בשעות 10:00-17:00 ,פארק השעשועים מהשעה 11:00   
תחבורה  מהעיר ברמינגהם יש לנסוע בכביש הראשי  Hagley  בכביש המהיר  Quinton A456  לכוון   Hagley  ו  Blakedown  להתבוננן בשלטים המורים את הדרך לפארק  בדרך  Kidderminster  ומשם לעיר   Bewdley .
מידע 
עיקר פרסומו של הפארק מאוסף המצרים הלבנים שבו, שטחו של הפארק 100 דונם,שביל חיות הספארי אורכו 4 קילומטר, ובו ניתן להתבונן בלמעלה משש מאות חיות שונות וצאצאיהם, כמו : ,פילים,קרנפים, נמרים ואריות, חיות כיס אוסטרליות, עדר באפלו, להקת  זברות, גנו, גמלים  , סוגים שונים של  צבאים וזאבים וחיות בסכנת הכחדה .
 
ניתן לסייר בביקור בחלקים מסוימים ברכב פרטי לעצור ולהאכיל חיות,או להזמין סיורים מודרכים במכוניות מיני ואגן,בספארי ביתן זוחלים גדול ואוסף חיות מכל רחבי העולם.
 
איזור השעשועים בקרבה לבריכת ההיפופוטמים, כולל למעלה משלושים מתקנים,במקום חנות מזכרות ומסעדות ומזנונים.
אנגליה פארק הספארי של מערב מידלנד West Midland Safari P
 
אנגליה העיר קנטרבורי פארק החיות האולטץ Howletts Wild Animel Park
פארק החיות האולטץ  Howletts Wild Animel Park
הכניסה בתשלום 
הפארק ממוקם ליד העיר  קנטרבורי  Canterbury באזור  Bekesbourne
הפארק פתוח בכול ימות השנה בשעות 10:00-18:00 בחורף עד השעה 17:00.
תחבורה הפארק ממוקם באזור   Bekesbourne , ביציאה מכביש A2   שלושה קילומטר  דרומית לקנטרבורי  קיים שילוט לפארק , הנסיעה ברכבת מלונדון מתחנות ויקטוריה או קינג קרוס אורכת כשעה ועשרים ,באוטובוס  לקחת רכבת לתחנת אשפורד ומשם לקחת את האוטובוס .
טלפון  4647 842 844
מידע 
הפארק מתגאה באוסף הגורילות שלו, בפארק מגדלים חיות נדירות לקראת שחרורם לטבע חלק מהחיות בכלובים וחלקם בשטחים מגודרים בהדמיה של סביבתם הטבעית,בימי החורף חלק מהחיות נחבא בכלובים ואין אפשרות לראות אותם.
אנגליה העיר קנטרבורי פארק החיות האולטץ Howletts Wild Animel Park
 
אנגליה הגן הזיאולוגי של מרוול Marwell Zoological Park
הגן הזיאולוגי של מרוול  Marwell Zoological Park
הכניסה בתשלום 
הפארק ממוקם ליד העיר   Hampshire , Winchester   Marwell
הפארק פתוח בכל ימות השבוע  בשעות 10:00-17:00  בקיץ עד השעה 18:00.
תחבורה  תחנת רכבת הקרובה  Eastleigh , Winchester
טלפון 1962 777 407
מידע 
בגן מכלול של מאות סוגי חיות הכוללים טורפים, קרנפים,קופים,זברות,נמרים,גירפות ,ביתן טרופי לבעלי חיים הגן המדמה יער גשם ,ביתן פרפרים ,ביתן פינגווינים,ברחבי הגן נעשות פעולות שימור לחיות נכחדות,טיפול בחיות פצועות וחולות ומאמצי מחקר לחיות.
 
שלושה אזורי משחק לילדים ,בית הקפה ניצב מעל להדמיית עמק באפריקה הכולל צמחייה וחיות אופייניות העת הישיבה ניתן להתבונן בחיות המשוטטות ברחבי המתחם,בפארק רכבת פנימית המאפשרת סיור ברחבי הפארק ,הנסיעה כוללת מספר תחנות שניתן לעלות ולרדת לפי הרצון, גישה לנכים כולל עגלות ,קיוסקים ומזון וחנות מזכרות. 
אנגליה הגן הזיאולוגי של מרוול Marwell Zoological Park
 
אנגליה פארק עולם הציפורים Birdworld
פארק עולם הציפורים  Birdworld
הכניסה בתשלום 
הפארק ממוקם באזור  Surrey
הפארק פתוח בסוף מרץ לאוקטובר בשעות  10:00 עד 18:00.  
תחבורה בנסיעה 3 קילומטר  דרומית  לעיירה   Farnham  על כביש   A325 . קיים שילוט  מכביש   M3  בצומת. נגיש מכביש   M25  מלונדון ניתן לנסוע ברכבת היוצאת מתחנת ווטרלו עד תחנת   Aldershot  ו  Farnham  ומשם יש לקחת אוטובוס לפארק.
טלפון  22838 420
מידע 
האירוע המרכזי לילדים ,הם שעות האכלה של הפינגווינים ,בשעה 11:00 ובשעה 15:00 בכל יום בידי המאלפים, תמורת תשלום נוסף ניתן להאכיל בהאכלה עצמית תחת פיקוח,פרט לימי חמישי ,בכל פעם אדם אחד רשאי להאכיל.
 
בשטח הפארק ניתן להתבונן בעבודת המאלפים המקנים הרגלי חיים ולימוד כיצד לבחור מזון לגוזלים השונים , בפארק רכבת זעירה המסיירת בתוך אזורי המחייה של בעלי הכנף ואזור הספרי להתבוננות בעופות דורסים, עגורים, והאמו ויענים, תוך כדי קבלת הסברים מהמדריכים.
 
לילדים קיימת חוות החקלאי גני רן שבו הם יכולים ללטף ולהאכיל חיות בית וחצר ,ניתן להחזיק בחיות הצעירות שנולדו, מותנה במזג האוויר ,בנוסף לשחק בפינות המשחק והמתקנים לילדים, בשטח נערכים מופעי קוסמות וליצנות בעבור המשפחות והילדים.
 
מסביב לפארק ובתוכו צמחיה ועצים המחולקת לפי נושאים ואזורים,בפארק מדשאות ופינות למנוחה כולל קיוסק וחנות מתנות.
אנגליה פארק עולם הציפורים Birdworld
 
 
 
 
 
בניית אתרים - שרקור