דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

לונדון רובע הסיטי של לונדון City of London

 

 
 
 
לונדון רובע סיטי אוף לונדון City of London
רובע     City of London
הקדמה
אטרקציות ברובע
ארמונות ומבנים :מגדל לונדון  Tower of London  , בנין    Lloyds of London City  ,הבורסה הבלטית  The Baltic Exchange , בנק אנגליה  Bank of Englandבית  Ludgate Circus רחוב  Farringdon Street , גשר  Millennium Bridge , בניין הבורסה  Royal Exchange , מגדל השוויצרי  Swiss Re Tower המכונה המלפפון החמוץ.
 
פארקים ברובע : Festival Gardens , גני  Finsbury Circus Garden , גן  Old Charge Court רחוב  Cannon Street , גני כנסיית פול  St. Pauls Churchyard Gardens ,גן   Watling Street Gardens ,גן  Whittington Gardens .
 
כנסיות ברובע :קתדראלה של סנט פול St Paul s Cathedral,כנסיית    All Hallows Barking by the Tower ,כנסיית  All Hallows Staining , כנסיית המשיח  Christ Church Newgate , כנסיית הזיכרון  Church of the English Martyrs ,כנסיית המקדש City Temple גשר  Holborn Viaduct  ,הנסייה ההולנדית  Dutch Church London , כנסיית  St Andrew Holborn כנסיית  St Anne and St Agnes Church , כנסיית  St Bartholomew the Less , כנסיית  St Botolph without Bishopsgate
כנסיית הכלה St Brides Church  הצריח 220 מטר .
 
אנדרטאות ופסלים :פסל Magiter Equitum ,פסל הנמר  statue The Leopard ,פסל הנאהבים הצעירים The Young Lovers
פסל ויקטוריה  Victoria statue Blackfriars Bridge ,פסל  Alfred Harmsworth Bust רחוב  Fleet Street ,פסל Icarus  רחוב Old Charge Court, Cannon Street, פסל האדמירל  Memorial to Arthur Phillip,אנדרטת הכבאים במלחמת העולם השנייה  National Firefighters Memorial , מגדל שרידי כנסיית  St Alban Wood Street, פסל אן  Statue of Queen Anne בכנסיית פול.
 
מוזיאונים ברובע :גלרית  AOP Gallery, מוזיאון  Alexander Kerensky Museum, גלריית  Barbican Art Gallery ,מוזיאון בית החולים Barts Hospital Museum ,מוזיאון הצלב האדום  British Red Cross Society , מוזיאון יצרן השעונים  George Grahams House ,ספריית  Guildhall Library ספרים בני מאה שנה.
 
קניות ברובע : מתחם קניות  Bride Court Arcade  במפגש הרחובות   Fleet Street ו  New Bridge Street,מרכז קניות  Broadgate Circle ,חנויות,מסעדות החלקה על קרח.
 
פאבים ומסעדות: פאב  Ye Olde Cheshire Cheese
בילוי : Bridewell Theatre .
לונדון רובע סיטי אוף לונדון City of London
 
לונדון מוזיאון חדרו של הנסיך הנרי Prince Henrys Rooms
מוזיאון  חדרו של הנסיך הנרי  Prince Henrys  Rooms
הכניסה חופשית
כתובת 17 Fleet Street , שכונה   ,רובע  הסיטי
המוזיאון פתוח בימי השבוע פרט ליום ראשון , בשעות 11:00-14:00
טלפון למוזיאון והזמנת סיורים 82941158
תחבורה תחנת מטרו  Temple, South Kensington   , קווי אוטובוס 
מידע 
המוזיאון מציג את חדר הישיבות של הנסיך אשר בו אסף וגבה את השכירות לנכסיו,הרצפה מקורית מעץ אלון,ציור המתאר את השריפה הגדולה, חדר אוכל כולל כסאות עור,כלי הכתיבה של הנסיך וחפציו האישיים.
 
המוזיאון מתאר את ההישרדות של המקום מפני השריפה הגדולה שהחריבה את חלקה הגדול של העיר,בביתו של הנסיך הנרי בנו הבכור של המלך גיימס הראשון ,בבית זה הוא השתמש כמשרדו, לאחר מכן שכן במקום פונדק, שהחילף את תפקידו והיה מוזיאון שעווה.
לונדון מוזיאון חדרו של הנסיך הנרי Prince Henrys Rooms
 
לונדון מוזיאון הבנק הבריטי Bank of England Museum
מוזיאון הבנק הבריטי  Bank of England Museum
הכניסה המוזיאון פתוח לקהל ללא תשלום בימי חול בלבד
כתובת   Threadneedle Sreet  רובע  הסיטי אוף לונדון
המוזיאון  פתוח בימים שני-שישי 10:00-17:00  סגור שבת וראשון.
טלפון
תחבורה תחנת מטרו  Bank station on the Northern, Central, Waterloo & City lines and the Docklands Light Railway .קווי אוטובוס  8, 11, 23, 25, 26, 47, 48, 133, 141, 149 , 242,
מידע 
בחלקו המזרחי של מבנה הבנק המרכזי של בריטניה בסיטי ממוקם המוזיאון,בביקור במוזיאון ניתן לראות את ההיסטוריה של הבנקאות בבריטניה ,הבנק הוקם במאה ה 16 במקום שחזור אולם מסחר סוער מהמאה ה 18 .
 
תצוגות המוזיאון מראות את התפתחות הבנקאות בסדר כרונולוגי באמצעות תיעוד,תמונות מסמכים המתארים את השתקמותו אחרי המלחמות, בנוסף הוכנסו אמצעים ויזואליים של אודיו ותמונות הן באמצעות מחשבים והן באמצעות מצגות שונות.
 
בתצוגות הבנק אוסף של שטרי כסף ומטבעות,ספרים,מסמכים ,רהיטים וציוד ששימש לתפעול הבנק,פסלים ותצוגת זהב וכסף .
לונדון מוזיאון הבנק הבריטי Bank of England Museum
 
מוזיאון לונדון Museum of London
מוזיאון לונדון   Museum of London
הכניסה חופשית
כתובת 150    London Wall   , שכונה  הולברון  ,רובע  ווסטמינסטר
המוזיאון פתוח בימי השבוע שני-שבת  , בשעות 10:00-17:00 ביום ראשון בשעות 12:00-17:00.
טלפון למוזיאון והזמנת סיורים 70019844
תחבורה תחנות מטרו   Bank, Barbican, St. Pauls, Moorgate   , קווי אוטובוס 4, 8, 25, 56, 100, 25, 172, 242, 521
מידע 
הכניסה למוזיאון ממוקמת בגובה להולכי רגל שניתן להגיע באמצעות מדרגות,מעלית או דרגנוע.

המוזיאון ממוקם במבנה הסמוך למרכז התרבות ברביקאן ,כעשר דקות הליכה מקתדרלת סנט פול המוזיאון הגדול בלונדון המספר את סיפור העיר.
 
אוספיו נאספו ממספר מוזיאונים אשר נסגרו , בתצוגותיו חפצים מתקופת העבר,תוכניות,תאור תולדות העיר בצורה כרונולוגית בליווי טבלאות,תמונות,מודלים שונים של העיר,בגדים שנלבשו בתקופות השונות,שחזור חדר מבית סוהר קדום, ואוסף
Mithraic.
 
המוזיאון מתחיל את תצוגותיו מהתקופה הפריהיסטורית עד מלחמת העולם הראשונה, נקודות ואירועים מרכזיים בתולדות העיר, תאור השריפה הגדולה בלונדון שהחריבה כמעט את כל העיר, גלריה של ימי הביניים, תקופת החיים מתקופת השלטון הרומאי עד עליית המלכה אליזבט לשלטון.
 
ליד הכניסה למוזיאון בית קפה הפתוח בשעות 10:00-17:00.למוזיאון משתלה יפה אשר סגורה לשיפוצים עד 2010 ,גן בחצר פנימית אשר חודש בשנת 1990 ומציג את ההיסטוריה של גני לונדון,סגנונות הגנים ואופנות הגנים מימי הביניים עד ימיינו.
מוזיאון לונדון Museum of London
 
לונדון אנדרטת פילדמרשל יאן כריסטיאן Jan Smuts statue
אנדרטת פילדמרשל יאן כריסטיאן   Jan Smuts statue  
כיכר הפרלמנט רובע  Westminster
מידע
אנדרטת פילדמרשל יאן כריסטיאן  Jan Smuts statue , היה המנהיג והמדינאי הדרום אפריקאי הבולט בחבר העמים העמים הבריטי , הוא היה מנהיג צבאי ו פילוסוף.
 
היה מפקד הקומנדו הבריטי כנגד הבורים,ממקימי חיל האויר הבריטי,שירת בצבא הבריטי והיה אחד הבודדים שחתם על הסכמי השלום למלחמת העולם הראשונה והשנייה.
 
לונדון אנדרטת פילדמרשל יאן כריסטיאן Jan Smuts statue
 
לונדון בית הכנסת הפורטוגלי ספרדי Bevis Marks
בית הכנסת הפורטוגלי ספרדי  Bevis Marks
כתובת   ,רובע   City of London
תחנת טיוב סנט פול
מידע : 
ליד החומה הרומית  בית כנסת  Bevis Marks   העתיק ביותר בבריטניה והוקם בידי מגורשי ספרד, בסגנון פורטוגלי ספרדי .
לונדון בית הכנסת הפורטוגלי ספרדי Bevis Marks
 
לונדון הכנסייה ואנדרטת השילוש הקדוש St Giles Memorial
הכנסייה ואנדרטת השילוש הקדוש  St Giles Memorial Wall
כנסיית סנט גיילס ב Cripplegate
כתובת ממוקם ליד החומה הרומית  ,רובע   City of London
תחנת טיוב סנט פול
מידע :
לונדון הכנסייה ואנדרטת השילוש הקדוש St Giles Memorial
 
לונדון גן הספרים The Barber Surgeons Garden
גן הספרים  The Barber Surgeons Garden
כתובת חוצים את כיכר  Monkwell Square  מעבר לפינה ,ללכת במעלה השביל לצד הגינות לעלות במדרגות  זו היא האמצעי היחיד של גישה כאן, אם כי יש דרך יותר לגשת גינה ללא מדרגות דרך חומת לונדון, לרדת מהצד השני של החומה לפנות ימינה ולקחת את הפניה הראשונה לאורך הכביש מתעקל עד הכניסה לגן ,רובע   City of London ,
בכניסה לגן יש חוברות הסברים ומידע , בתוך קופסה ליד גדר הברזל.
מידע :
בתחילת ימי הביניים העיר נשלטה בידי איגודי מסחר שונים, אחד האיגודים היה אגודת הספרים Worshipful Company of Barbers , אשר נוסדה בשנת 1308, אשר התמזגה עם אגודת המנתחים, לאחר שהוחלט לשחזר את הגן ,אין גבול בין גן העשבים לגן ברביקן שמאחורי בית הספר לבנות ,כך שניתן לטייל ולעבור בין שני הגנים וליד החומה המתעקלת הרומאית.
 
תחילת הגן בשנת 1555 כאשר המנתח    herbalist John Gerrard  הבין כי יש ניתן ליצר תרופות מצמחים שגדלים בטבע ,כפי שבני האדם השתמשו מתחילת דרכם ,הצמחים אשר היו גודלו שימשו לטיפול של פצעים, חבלות וכוויות. הגן שנמצא כיום שופץ על שרידי הגן הקדום שמוקם בשרידי מבצר רומי שישב במקום 300 שנה לפני הספירה.
 
הגן מחולק ל 45 חלקות מצחי תבלין ורפואה המרוכזים בארבעה אזורים, על פי השימושים השונים של הצמחים .
לונדון גן הספרים The Barber Surgeons Garden
 
 
 
 
 
בניית אתרים - שרקור