דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

לונדון אוטובוסים וחשמליות

 

 
לונדון חברות האוטובוסים
סוגי  חברות האוטובוסים בלונדון
National Express
חברת האוטובוסים הגדולה בבריטניה,המגיעה ליעדים בכל רחבי בריטניה,כאשר תחנתה המרכזית היא תחנת האוטובוס של ויקטוריה מאחורי תחנת הרכבת ויקטוריה טלפון
087-5808080 .
Megabus
חברת האוטובוסים שמגיעה למרבית היעדים בבריטניה,כיוון שהיא מציעה מחירי נסיעה זולים ברחבי המדינה ,משתמשים בה הרבה תרמילאים בנסיעותיהם בממלכה.
 
תחנת המוצא שלה ברציף חברת הגרין ליין בתחנת האוטובוס ויקטוריה, טלפון
0900-1600900.
Green Line Buses
לחברה קווי אוטובוס בעיר לונדון ופרווריה, מיקום תחנת המוצא היא בדרך ארמון בקינגקאם  לבין תחנת האוטובוסים  ויקטוריה, טל 0870-6087261.
לונדון חברות האוטובוסים
 
אוטובוסים לתיירים חברת Big Bus
אוטובוסים לתיירים חברת   Big Bus
חברת ביג בס כוללת כ  80 אוטובוסים פתוחים לסיורים שונים בעיר לונדון,בסיורים אל ניתן לעלות ולרדת באטרקציות שונות במסלול התיור,החברה פעילה לאורך כל השנה ומבצעת סיורים גם מחוץ לעיר בהדרכה צמודה.
 
תוקף כרטיס הנסיעה הוא ל  24  שעות,כך שניתן לסייר בבוקר ובערב באותו כרטיס,תחנות ההורדה הם בפתחי האטרקציות,ניתן לרכוש במחיר הסיור גם שייט על התמזה וכן טיולים מודרכים בהליכה.

סיורים נערכים בימים שני-שישי בשעות 08:30-19:00. בימי שבת וראשון  בשעות 07:00-20:30.
אוטובוסים לתיירים חברת Big Bus
 
לונדון טיפ להוזלות בנסיעה הציבורית
טיפ להוזלות בנסיעה בלונדון 
אוטובוס מספר 11 עובר במספר גדול של אטרקציות, ניתן אפילו לנסוע לאורך הקו ולראות את האטרקציות מבעד לחלון בסיור ,עלות הנסיעה בסביבות לירה וחצי ליטש אבל אם תרצה לעלות ולרדת ולחזור לנסיעה אזי כדאי לך לקנות כרטיס המאפשר לך לעלות ולרדת במחיר של 3.5 ליטש ,תחנת המוצא של הקו ברחוב בתחנת ליברפול,אבל ניתן להתחיל בכל תחנה שלו.
האטרקציות : סיטי של לונדון,הבנק המרכזי של לונדון והמוזיאון,רחוב העיתונים פליט,כיכר טרפלגרד,בתי הפרלמנט,בית הלורדים ושעון ביג בן,וסטמינסטר,ארמון בקינגאם,אזור צלסי ובית החולים המלכותי.
האוטובוס עוצר בתחנות 
Aldwych
Strand
Charing Cross Station
Strand
Charing Cross
Trafalgar Square
Whitehall
Parliament Street
Westminster Station
Parliament Square
Victoria Station
Buckingham Palace Road
Victoria Coach Station
Buckingham Palace Road
Pimlico Road
Lower Sloane Street
Sloane Square Station
Kings Road
Chelsea
Kings Road
New Kings Road
Fulham Broadway Station
לונדון טיפ להוזלות בנסיעה הציבורית
 
לונדון אוטובוסים תחבורה ציבורית
אוטובוסים בלונדון 
תחנות המוצא של קווי האוטובוס העירוניים הן הרגילים והן של שתי הקומות ,בדרך כלל חדישים ,הם תחנת כיכר טרפלגרד ותחנת ויקטוריה,בנסיעה עמם ניתן לראות את מראות העיר והן זולות יותר בנסיעה עמם,אך ריבוי הקווים יוצר בלבול בהתמצאות וזמן הנסיעה ארוך יותר עקב פקקי התנועה בעיקר במרכז העיר,  האוטובוסים עם מפרקים פועלים בשעות 09:30-18:30 .

האוטובוסים הדו קומתיים המפורסמים של לונדון פועלים בדרך כלל כיום רק בשני קווים המשרתים תיירים בדרך כלל : קו 9 העובר ברחובות ובאטרקציות קינג סטון,הייד פארק,כיכר פיקדילי,גרין פארק,כיכר טרפלגרד,צאארינג קרוס,סטאראנד ואלדוויץ.
קו 15 עובר ב :  טוואר היל,רחוב קנון,קווין ויקטוריה,פליט,סטאראנד,אלדוויץ וכיכר טרפלגרד.
 
קווי הלילה של האוטובוסים  night bus ,
קווים אלו פועלים בשעות 23:00-04:00 בבוקר, ישנם קווים שנוסעים עד השעה 17:30, מספר הקווים בהתנייה של אזור וובסופי שבוע,הם בדרך כלל נוסעים ברחובות הראשיים ובמרכז העיר,האוטובוסים מסומנים באות  N  על לוחית הזיהוי,רובם יוצאים מתחנת כיכר טרפלגרד,אך כרטיס travelcard  אינו תקף בנסיעה עמם.
 
בנסיעות קצרות שימוש באוטובוס יכול להיות מהיר יותר,ניתן לקנות כרטיס פס ליום אחד או יותר במחיר מוזל,אפשרות שילוב עם כניסה לאטרקציות או רק נסיעה,ניתן עם שילוב נסיעה בטיוב ,כרטיסים כאלה מאפשרים לנסוע ללא הגבלה ביום ובלילה ברשת אוטובוסי הלילה עד השעה 04:00 בכרטיסי ה  Travelcards  ו   Oystercards   ניתן גם להשתמש בשירותי האוטובוס.
 
קיימים גם כרטיסים של Sightseeing Pass המשלבים הנחה ואפשרות כניסה   לאטרקציות בלונדון פס זמין ליום או  1, 2, 3 או 6 ימים בתוקף , את הכרטיסים הנל ניתן לרכוש עם נסיעות ובלעדיהן, הם כוללים מתן לנסוע גם  ברכבת התחתית של לונדון ורשתות האוטובוס , כניסה חופשית ללמעלה מ  55 אטרקציות הכוללות את  מגדל לונדון, קתדרלת סנט פול, תיאטרון הגלוב של שייקספיר סיור ובקור  בתערוכה, טירת וינדזור, שייט על נהר התמזה, גלריית המלכה, ארמון קינגסטון,ביקור בגן החיות של לונדון, ביקור  באקווריום ועוד  והחשוב זכאי ל  Fast Track המקנה לך אפשרות להכנס לאטרקציה מיד וללא עמידה בתורים.
   

לונדון אוטובוסים תחבורה ציבורית
 
 
 
בניית אתרים - שרקור