דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

לונדון רכבת תחתית - טיוב

 

 
לונדון הרכבת התחתית השפופרת הטיוב.
הרכבת התחתית השפופרת הטיוב.
הטיוב פועלת בדרך כלל החל מהשעה 05:30 – עד אחת בלילה במרבית הקווים, ניתן לקבל מפות ולוחות זמנים של הטיוב בכל תחנות הטיוב  ובכול תחנות המידע לתייר .
 
בדרך כלל נחשבת הטיוב כדרך המהירה להגיע מנקודה אחת לשנייה בלונדון,זמני רכבות במרווחים של ההגעה נמדדים לרוב בדקות , 
קווי הטיוב כוללים 12 קווים ו 275 תחנות, רובה של הנסיעה בטיוב היא מתחת לאדמה לפעמים בנסיעה בפרוורי העיר היא נוסעת על פני השטח.
 
כאשר קונים כרטיס בודד לטיוב הוא אינו זול בהתניה של אזור הנסיעה וסוג הקו,  ובכדי להוזילו כדאי לרכוש כרטיס  Travelcardsלתקופת זמן של יום עד חודשיים,תלוי בזמן השהייה ומטרתה.
 
קיימים גם כרטיסים מסוג זה לשעות שאין שעות שיא ואז המחיר יורד,רק באיזורים 1 ו 2 אחרי השעה 09:30 ,
 
קיימים גם כרטיסים של Sightseeing Pass המשלבים הנחה ואפשרות כניסה   לאטרקציות בלונדון פס זמין ליום או  1, 2, 3 או 6 ימים בתוקף , את הכרטיסים הנל ניתן לרכוש עם נסיעות ובלעדיהן, הם כוללים מתן לנסוע גם  ברכבת התחתית של לונדון ורשתות האוטובוס , כניסה חופשית ללמעלה מ  55 אטרקציות הכוללות את  מגדל לונדון, קתדרלת סנט פול, תיאטרון הגלוב של שייקספיר סיור ובקור  בתערוכה, טירת וינדזור, שייט על נהר התמזה, גלריית המלכה, ארמון קינגסטון,ביקור בגן החיות של לונדון, ביקור  באקווריום ועוד  והחשוב זכאי ל  Fast Track המקנה לך אפשרות להכנס לאטרקציה מיד וללא עמידה בתורים.
   
באופן כללי מוזיל כרטיס  Oyster card   את מחירי הנסיעה,ניתן לרכוש אותו בתחנות הרכבת של הטיוב,אך נדרשת הפקדה קטנה להבטחת החזרת הכרטיס לאחר השימוש, יתרונותיו  הם ההשוואה לכרטיסי ההנחה הדומים במחיר, ובכרטיס שבועי הוא זול יותר ואין לו הגבלה של שעות שיא,כלומר שמיש מתי שרוצים.
 
לחץ להמשך 
לונדון הרכבת התחתית השפופרת הטיוב.
 
 
 
בניית אתרים - שרקור