דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

היער השחור החלק המרכזי

 

 
 
 
היער השחור הזמנת בתי מלון בחלק המרכזי של היער
 
היער השחור שביל שעוני הקוקייה דרך השעונים German Clock Route

הסיור בשמו הגרמני Deutsche Uhrenstrasse ,נוסד בשנת 1991 ,בנוי על מסלול טבעתי שאורכו כשלוש מאות ועשרים קילומטר,סיור בין עיירות ביער השחור לצפייה במסורת יצור השעונים,בין סדנאות,מוזיאונים,מפעלים ליצור והרכבת שעוני קוקייה האופיינית לאזור , לסיור מצרפים גם אטרקציות המפוזרות לאורך הדרך.

במסלול הסיור חולפים על פני כשלושים קהילות המייצרות או המוכרות שעונים בעיער השחור,הסיור כולל ביקור במוזיאונים,בבתי מלאכה לייצור,מפעלים לשעוני קוקייה,שעונים דיגיטאליים ובשיטות היי טק ,שעוני כיס,שעונים 

 היער השחור שביל שעוני הקוקייה דרך השעונים German Clock Route
 

הכביש המוליך בין העיירה Emmendingen לעיירות Villingen-Schwenningen ,הוא הקו החוצה בין חלקו הדרומי של היער השחור לחלקו המרכזי , הרי Hochschwarzwald המתמרים לגובה של כאלף חמש מאות מטר ,איננו כולל פסגות שפיציות אלא גבעות מעוגלות של אוסף רכסי גבעות תלולות,כאשר רכס Feldberg הוא הגבוה בינם, הרכס השני בגובהו נקרא בלון Belchen .


היער השחור קו הגבול הדימיוני בין הדרום למרכזו
 

העיירה ממוקמת בחלקו המרכזי של היער השחור קישור http://www.malon.co.il/article.aspx?id=31747,

שעון הקוקייה הגדול ממוקם בין העיירה Hornberg לעיירה Triberg,על כביש B3,תערוכת שעוני הקוקייה - בית שעון הקוקייה הגדול Worlds Biggest Cuckoo Clockמיקומו של בית שעון הקוקייה הגדול ( Haus der 1000 Uhren ) או ביתם של אלף השעונים,כחמישה קילומטר במעלה הכביש של   B33   בין העיירות טריברג והורנברג , לאחר ירידה מהכביש הראשי B33 .
 
קיימת אפשרות לפקשש את הכניסה לבית הקוקייה עקב שילוט לא מוצלח במיוחד, אך לא לוותר כדאי לחזור חמוד ושווה הצצה, סניף נוסף של המוזיאון נמצא בפתח הכניסה למפלים בעיירה טריברג .
 

היער השחור דרך שעוני הקוקייה העיירה Hornberg
 

עיירת הנופש,ספא ופעילות גופנית ,ממוקמת בגובה 770 מטר,בחלקו הדרום מזרחי של מרכז היער השחור ,11 קילומטר בצפון מערב העיירה Villingen- Schwenningen, בנסיעה על הכביש המהיר A81 יש לרדת בשילוט Villingen- Schwenningen, למספר 35.

עיירה שמספר תושביה מעל לששת אלפים תושבים,שנוסדה בתחילת המאה התשע עשר השייכת למחוז Schwarzwald-Baar שבו ממוקמים הישובים : Konigsfeld, Neuhausen, Erdmannsweiler, Buchenberg, Burgberg , Weiler.

היער השחור דרך שעוני הקוקייה העיירה Konigsfeld
 

העיירה ממוקמת בחלקו הדרום מזרחי של החלק המרכזי  של היער השחור , בתוך עמק ונהר Lauterbach שלושים קילומטר מהעיירה Rottweil , בנסיעה על הכביש המהיר A5 ,יורדים בשילוט לעיירה Rottweil מספר 34 בעיירה מתגוררים כשלושת אלפים תושבים והיא נמצאת בקרבה לעיירה Schramberg .

העיירה מוקפת יער ושדות חקלאיים,תחילתו של הכפר במאה השתים עשר,הבעלות על הכפר עברה בין ידי הנסיכויות,תושבי העיירה התפרנסו מחקלאות ובעבודה בתעשיית השעונים בעיירה הסמוכה Schramberg

היער השחור דרך שעוני הקוקייה העיירה Lauterbach
 

העיירה ממוקמת בצפון מזרח של חלקו הדרומי של היער השחור,על גדות נהר Neckar בנסיעה על הכביש המהיר A81 ,יורדים בשילוט לעיירה Rottweil מספר 34, בעיירה מתגוררים 26,000  תושבים,בעיירה נחגג הפסטיבל המסורתי של המכשפות והמסכות בכול שנה הנקרא Swabian Alemannic Fasnet.

תחילת ההתיישבות בנקודת העיירה Rottweil , החלה בתקופת השבטים הנודדים כאלפים שנים לפני הספירה,את העירה בעלת השלטון המוניציפאלי החלו הרומאים בשנת 73 לספירה בעת שמשלו באזור,בחפירות ארכאילוגיות נתגלו בתי מרחץ עם רצפות פסיפס של האל Orpheus,שנוצרו בשנת 180 לספירה.
 

היער השחור דרך שעוני הקוקייה העיירה Rottweil
 

העיירה ממוקמת בחלקו במרכז החלק הצפוני של מרכזו של היער השחור ,ליד העיירה ומפלי Triberg , , בעיירה מתגוררים 2500 תושבים , האזור משמש את אוהבי הסקי,טיולים רגליים ורכיבה על אופניים.

על פי האגדות שעוני הקוקייה מהעץ הראשונים יוצרו בכפר הקטן הזה במאה השמונה עשר בידי Franz Anton Ketterer ,שהוסיף מפוח קטן לציפור הקוקייה ,תוספת זאת הוסיפה את קול הקוקייה שאני שומעים כיום בעת יציאת הציפור בסימון השעה.

הזמנת בתי מלון ולינות מומלצות וזולות בעיירה Schonwald
היער השחור דרך שעוני הקוקייה העיירה Schonwald
 

העיירה ממוקמת בחלקו המרכזי של היער השחור, כחמישים קילומטר דרום מערב לעיירה  Offenburg , בנסיעה על הכביש המהיר  A5 ,יורדים בשילוט לעיירה  Offenburg מספר  55 או בשילוט לעיירה  Freiburg- Nord מספר 61,בעיירה מתגוררים 4,300 תושבים.

מסביב לעיירה נערכת פעילות ספורטיבית הכוללת סיורים במסלולי טיול,רכיבה על אופניים ופעילות ספורטיבית הקשורה לספורט החורף והגלישה,בכול יום רביעי נערך תחרות קפיצות במסלול סקי הקפיצות  ski-jump Langenwald .
 
היער השחור דרך שעוני הקוקייה העיירה Schonach
 

העיירה ממוקמת בצפון החלק הדרומי של היער השחור, 25 קילומטר צפונית מערבית לעיר  Freiburg  ,בכניסה לעמק  Simonswalder valley  ,בנסיעה על הכביש המהיר  A5 ,יורדים בשילוט לעיירה  Freiburg- Nord מספר 61 ,בעיירה מתגוררים  3,000תושבים.

מן העיירה ניתן להגיע להר  Brend mountain שגובהו 1150 מטר,על פסגת ההר ניצב מגדל תצפית נוף,למרגלותיו זורם נהר   Wilde Gutach ,שעליו ניתן לשכור קיאקים לשייט מסביב לעיירה מסלולים מעגליים לסיורים, מסלולי אופניים,אפשרויות לטיפוס וספורט חורף בעונה.
 
היער השחור דרך שעוני הקוקייה העיירה Simonswald
 
 
 
 
 
בניית אתרים - שרקור