דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

נתניה קניות קניונים וחנויות

 
 

נתניה קניון עופר השרון

הקניון ממוקם ברחוב הרצל 60 ,טלפון 09-862-0707 , הקניון פתוח בימי ראשון-חמישי בין השעות 10:00-21:30 ,ביום שישי בין השעות 10:00-14:00, בשבת מצאת השבת עד 22:00.

קניון גדול שבו כתשעים עסקים, חנויות ,בתי קפה ומסעדות ומגרש חניה גדול בתשלום שנפתח בשנות התשעים ,בקומת הקרקע סופרמרקט.

נתניה קניון פולג האירוסים

קניון קטן הממוקם ברחוב אמנון ותמר 6 שכונת האירוסים ברמת פולג ,טלפון 050-6663566, הקניון פתוח בימי ראשון-חמישי בין השעות 10:00-21:30 ,ביום שישי בין השעות 10:00-14:00, בשבת מצאת השבת עד 22:00.

מעבר לחנויות מסעדות ובתי קפה ולעסקים שבקניון ,ממוקם בו סופר מרקט ,קומה אחת של הקניון משמשת כמכון כושר ,לקניון מגרש חניה חיצוני ותת קרקעי, בימי שישי פועל בו שוק אוכל ובגדים .

נתניה מרכזי קניות וקניונים
 

מרכז המבקרים של טמפו בנתניה ממוקם ברחוב גיבורי ישראל 2 באזור התעשייה פולג שבנתניה, ניתן לבקר בתשלום במרכז, בתאום בטלפון 09-8630634 ,בימים ראשון – חמישי בין השעות 09:00-15:00.

אורכו של הסיור כשעתיים המיועד לנערים יחידים משפחות וקבוצות, בסיור ניתן להתבונן בקווי הייצור של יצור הבירה ,משקה הפפסי, מיצים ועוד ,במוזיאון המרכז ניתן להתבונן באוסף בקבוקים של בירות ומשקאות שיוצרו לאורך השנים בחברה, ביחד עם אוסף כוסות ללגימת בירה מרחבי העולם.

נתניה מרכז מבקרים במפעל טמפו
 

הקונדיטוריה ומרכז המבקרים ממוקם ברחוב האופה 1 בקדימה צורן, אזור התעשייה, טלפון לתאום 09-8991001 לסיורים מודרכים רק בתאום ,בימים ראשון-חמישי בין השעות 09:00-13:00 ,סיור יוצא בכול שעה עגולה .

בעת הסיור צופים בסרט המתאר את הקמת מאפיית רולדין, ובהמשך מסיירים במחלקות הייצור השונות שבו ניתן לראות יצור של מוצרים בעבודת יד, כמו לישה, קישוט ,סידור למכירה ולשווק ,בתום הסיור ניתן לחוות במסע טעימות קצר של תוצרת המפעל, קיימת אפשרות לסדנת הכנת מוצר מאפה כמו כדורי שוקולד וכדומה.

תל מונד מרכז המבקרים בקונדיטוריית רולדין
 
נתניה השוק (המכונה הטרפולטני - טוניסאי)

שוק מקורה הממוקם ברחוב שוהם בנתניה,שוק הפועל בימי השבוע משעות הבוקר המוקדמות עד חשיכה,בשוק כמאה שבעים חנויות ודוכנים,מסעדות,חניה קטנה ושירותיים.

שמו של השוק מפורסם בזכות הסנדוויץ הטוניסאי בדוכן של סיסו, בל נשכח את דוכן הפלאפל הוותיק של מוסא,או מסעדת צ'יצו למאכלים טוניסאים ומזרחיים,ויתר המסעדות הפזורות בשוק ומסביבו כולל רוסיות ואתיופיות ,או המסעדה הותיקה פינוקי האוכל של כרמל,או דוכן הבוריק (כיסון ממולא).

בשוק ניתן לרכוש,פירות וירקות, בשר,דגים,תבלינים,עשבי טיבול,כלי בית , פיירות יבשים ופיצוחים ועוד,חלק מהמסעדות ותיקות ובעלות קהל סועדים קבועים.

נתניה השוק (המכונה הטרפולטני - טוניסאי)
 
מחלבת גבינות בית יצחק
מחלבת גבינות בית יצחק
אזור נתניה כתובת  מושב בית יצחק
איך מגיעים בכביש בין בית ליד לנתניה ראה שילוט,במושב ברחוב הרביעי לפנות שמאלה לרחוב האילנות.
המחלבה פתוחה בימים א – ה בשעות 07:00-15:30,בימי שישי בשעות 07:00-13:00 ,בשבת סגור.
כניסה ללא תשלום, סיור לקבוצות ולמשפחות בתאום ובתשלום.
טלפון לתאום 09-8344385
מידע 
במהלך הסיור המודרך ברפת עוברים את תהליך גידול הפרות ועדר הבקר,מתהליך העגלים והנקתם ועד לשלבי גידולם והפיכתם לפרות המניבות חלב או העגלים המיועדים לשווק בשר, תהליך העבודה היום יומית, לילדים ניתנת האפשרות להניק את העגלים,הסיור כולל ביקור במכון החליבה והדגמות.ולסיום ניתן לרכוש גבינות,גם של כבשים בחנות המפעל ולהנות ממבחר טעימות.
מחלבת גבינות בית יצחק
 
מחלבת גבינות חניאל
מחלבת גבינות חניאל
אזור נתניה  כתובת צביקה כפיר במושב חניאל
איך מגיעים מצומת בית ליד ממשיכים לכוון כפר יונה,לאחר שעוברים את כפר יונה,מצד שמאל הישוב חניאל, במושב על פי השילוט להגיע.
כניסה ללא תשלום, סיור לקבוצות ולמשפחות בתאום ובתשלום.
טלפון לתאום 052-2891931, 054-7950606.
מידע 
מכון חליבה החולב באותו מקום, עיזים, כבשים, בופאלו ופרות מזן גרסי,מחלב זה מייצרים מוצרים הכוללים גבינות קשות ורכות ,יוגורטים
במהלך הסיור המודרך ברפת עוברים את תהליך גידול הפרות ועדר הבקר,מתהליך העגלים והנקתם ועד לשלבי גידולם והפיכתם לפרות המניבות חלב או העגלים המיועדים לשווק בשר, תהליך העבודה היום יומית, לילדים ניתנת האפשרות להניק את העגלים,הסיור כולל ביקור במכון החליבה והדגמות.
בחוות חניאל  מגדלים עדר לחלב, לאחר החליבה  נוטלים חלב זה ומכינים ממנו גבינות מסוגים שונים הכוללים גבינות קשות ורכות,או יוגורטים ומוצרי חלב שונים, העדר בכל יום יוצא לרעות במרעה טבעי, ניתן להזמין ארוחות בסגנון של פעם הכוללות לחמים ,ירקות וגבינות, ניתן לרכוש את תוצרת החווה ולרכוש יינות ומוצרים יצור עצמאי של חוות סמוכות.
ניתן לקבל הדרכה וסיור בדיר ,במכון החליבה ללוות את תהליך יצור הגבינות ואף לצפות במרתף האחסנה של ככרות הגבינות, לסיום ניתן לשבת לטעום וללגום משקאות אל מול הנוף,
 
מחלבת גבינות חניאל
 
מחלבת שביל החלב – כפר ויתקין
מחלבת שביל החלבכפר ויתקין
רפת שביל החלב מתנהלת כרפת אקולוגית גדולה ,הכוללת מעל ל 350 פרות
כניסה ללא תשלום, סיור לקבוצות בתאום ובתשלום.
החווה באזור צפון  נתניה כתובת כפר ויתקין
איך מגיעים בנסיעה על כביש החוף,יורדים בצומת כפר ויתקין, וממשיכים בנסיעה על פי השילוט,
טלפון לתאום 050-5655738
הביקור בתאום 
מידע
במהלך הסיור המודרך ברפת עוברים את תהליך גידול הפרות ועדר הבקר,מתהליך העגלים והנקתם ועד לשלבי גידולם והפיכתם לפרות המניבות חלב או העגלים המיועדים לשווק בשר,הסברים על העבודה היום יומית ותהליך החליבה,לילדים ניתנת האפשרות להניק את העגלים והעגלות להכין פיצות בטבון,פינות הפעלה ,סיורים בטרקטור,הסיור כולל ביקור במכון החליבה והדגמות.
מחלבת שביל החלב – כפר ויתקין
 
נתניה יקב אלכסנדר
נתניה יקב אלכסנדר
כניסה חופשית סיור  בתשלום  
ממוקם באזור עמק חפר מזרחית מנתניה
כתובת דרך חפר  112, בית יצחק
טלפון לתאום  8822956  - 09
מידע 
היקב נפתח בשנת 1999 בתל אביב ועבר למושב בית יצחק,הביקור מלווה בסיור אשר מתאר ומסביר את דרך יצור היין,סוגי הגפנים באזור, מהבציר עד לביקוק,צורת האחסנה עד ההבשלה ,לאחר הסיור וההסברים במעבדה ובחדר החביות, ניתן לערוך מדגם טעימות ליינות המופקים במקום,ניתן לרכוש יינות המיוצרים במקום .
נתניה יקב אלכסנדר
 
 
 
 
 
בניית אתרים - שרקור