דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

נצרת קניות

תבליני אל באבור
תבליני אל באבור
טחנת הגליל
איך להגיע בקרבה למעין מרים, בין מסעדת תשרין למסעדת אל-רידא, נכנסים בעד דלת קטנה מימין לרחוב ויורדים במדרגות בעקבות הריח אל חנות גדולה
החנות פתוחה בימים 
טלפון לתאום 04-6455596
מידע
בחנות נטחנים למעלה מאלף תבלינים, צמחי מרפא, קפה ודגנים. בעברה לאורך מאה שנה,שימש המקום כתחנת קמח שמוקמה בקרבה למעין על מנת להשתמש במים ככוח מניע לגלגלי הטחינה,בימים ההם, זאת הייתה הטחנה הראשונה שפעלה על קיטור, טכנולוגיה מהפכנית  שהובאה מגרמניה,
לפני הקניה נא להגיע שבע ולבדוק מצב חשבון בבנק, בחנות המפעל ניתן לרכוש סוגי שמנים שונים,ותבלינים מרחבי העולם ומיצור מקומי,על הקירות תוכלו לראות תצוגה מרהיבה של כלי טחינה עתיקים,בחנות תבילים ומוצרים יבשים אחרים ועוד בחנות  מציעים לא רק תבלינים גולמיים, אלא גם תערובות יחודיות להם ותערובות אחרות, חלק במשקל וחלק באריזות מוכנות. שווה לבקש לרדת למרתף בו עומד הציוד העתיק, אבני הריחיים והמטחנה המקורית, שכיום אינם פועלים.
תבליני אל באבור
 
שוק הכלות
שוק הכלות
או בשמו הערבי שוק אל עריס
איך מגיעים הכניסה מאזור כיכר בית הסופר לדיוואן אל-לאגון,
מידע
בעברו שימש השוק את צרכי הכלות לפני החתונה לקניית שמלות ואביזרי ביגוד,תכשיטים,נעלים ואביזרי אופנה, ביקור בשוק היה צורך וחובה לכל כלה חדשה, אך כיום השוק אינו מושך את הכלות,עדיין מגיעים אליו נשים בעיקר צעירות לקניית אביזרי אופנה וביגוד,
תענוג ללכת לאיבוד במרחבי הסמטאות, חנות ידועה לאביזרי אופנה היא הינה החנות שאבט, אשר בנוסף לאביזרים נמכרים בחנות  חומרים לתפירה וסריגה ,שווה ביקור .
שוק הכלות
 
מתוקים בנצרת
מתוקים בנצרת
קונדיטוריה אל מוכתר , בית מתוקים ,ממוקם במרחק קצר מבנין המשביר, טלפון  04-6461661 , התמחות כנאפה ,עוגות ועוגיות.
קונדיטוריה אל מוכתר סניף נוסף , המקום ממוקם רחוב תאופיק זיאד,פינת רחוב המוסכים , טלפון  04-6556027 , התמחות כנאפה ,עוגות ועוגיות.
קונדיטוריה  אל מחרום  , המקום ממוקם מול כיכר העיר  , טלפון  04-6552097 , התמחות בבקלווה,עוגיות ועוגות.
קונדיטוריה סמי ובניו , התמחות קפה ומאפה, אפשר גם לשתות אספרסו טוב ,ביחד עם סברינה, או כל עוגה אחרת. גלילות הוופל ממולאי הגלידה-קצפת , בסמי הכול שמנת מתוקה ללא תחליפים או פרווה.
סניפים: נצרת-דרך חיפה, טלפון  04-6465555, נצרת- מרכז ליד המשביר טלפון  04-6554829, נצרת עילית קניון לב העיר טלפון  04-6011111, הר יונה- נצרת עילית טלפון  052-3369100
קפה סעדי , ממתקים וקפה , הרחוב הראשי של נצרת, קצת לפני דיאנא. ממתקים, שוקולדים, קפה, פירות יבשים ומסוכרים מיובאים מסוריה, מבחר עצום של שוקולדים מכל הסוגים צבעים וצורות, קפה וממתקים אופיניים של הרמדן וכריסטמס.
קפה פאהום,הכניסה לשוק מרחוב 6152, סמוך לכנסיית הבשורה. שוק הירקות, רחוב 6132. טלפון  6456056-04,  שם תמצא גם את המאפים המזרחיים ,יבוא מסוריה.  הם טעימים הרבה יותר מאילו שבארץ, יבשים מהם, הרבה פחות שמנים מהם.
מתוקים בנצרת
 
השוק של נצרת
השוק של נצרת
השוק פתוח משעה 08:30 ועד חשיכה בימים שני, שלישי, חמישי ושישי. ברביעי ושבת הוא נסגר מוקדם יותר. ביום ראשון סגור.
איך להגיע  השוק ממוקם ממערב לכנסיית הבשורה, ומצפון לרחוב פאולוס השישי, הוא משתרע בין שני המרכזים  כנסית  הבשורה  וסביבתה, ובניין  העיריה הסראיה  והמסגד  הלבן. השוק   של  נצרת   מתפצל  למספר שווקים  המתחברים  יחדיו ומתמקדים  סביב כנסית בית הכנסת.
השוק בחלק העליון של רחוב קאזה-נובה המתפצל מרחוב פאולוס השישי שבמרכז העיר פתוח משעה 08:30 ועד חשיכה בימים שני, שלישי, חמישי ושישי. ברביעי ושבת הוא נסגר מוקדם יותר. ביום ראשון סגור.
מידע 
הסמטאות של השוק הם צרות  והחנויות קטנות, בחלקם  בעלות חדר אחד  וללא חלונות . מצוים  בשוק גם בתי מלאכה שונים
סיור בסמטאות השוק הססגוני, שאחדות מהן מקורות, הוא חוויה רב-חושית של טעמים, ריחות, קולות ומראות.השוק עבר שיפוץ בשנים האחרונות,השוק שואף להראות אוריינטלי,הוא מחולק לפי סוגי המוצרים כמו בשוק מזרחי,מאכלים, בגדים ובדים, נעליים, ממתקים, בעלי מלאכה , צעצועים ,תבלינים, בסמטאת בעלי המלאכה בעלי אומנויות שנעלמו מן העולם,כמו יצור סכינים,שוק הירקות,שמעליו ביתה של משפחת אל פהום ,מתחת לבית שתי מאפיות לבייגלה עם אניס,ובשנייה פיצות, ליד בית קליית הקפה של משפחת אל פהום,
חלוקת השוק
סאבט אל שייחי ממוקם ברחבה שמצפון למסגד הלבן בין שני טורי בינינים.
חאן אל חוגה אשר נמכרים בו בגדים,אריגים ובדים,חייטים,ונגרים.
שוק אל שייחי סוחרי בדים,שעונים,חנויות ספרים וחנויות מכולת,
שוק הצבעים,אשר רק שמו נשאר,
שוק הכלות
שוק הפיירות.
השוק של נצרת
 
 
 
בניית אתרים - איקומטרייד