דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

מצפה רמון קניות

מצפה רמון מסלול אטרקציות וחוות בודדים בדרך מהצפון לדרום

כיצד לנסוע :

נסיעה לבאר שבע ,משם ממשיכים דרומה ,לכוון צומת הנגב בכביש 40 ,ממשם ממשיכים לצומת טללים תוך מעבר בצומת משאבי שדה ,ממשיכים מערבה לכוון צומת חלוקים ,פונים דרומה לכוון שדה בוקר ממשיכים על הכביש לכוון מצפה רמון .
 
אטרקציות תיירותיות וחוות בדרך בין דרום באר שבע - למצפה רמון מהצפון לדרום
 
אטרקציות וחוות בין צומת הנגב לצומת טללים על כביש 40 חוות אמיר מרחק קצר מצומת הנגב שילוט מצד ימין , טלפון לתאום 08-6555140.
 
ישוב שיזף ישוב קהילתי מעורב לדתיים ושאינם ,בצד שמאל של הכביש.
מצפה רמון מסלול אטרקציות וחוות בודדים בדרך מהצפון לדרום
 
מצפה רמון דרך היין מסלול נוסף בחוות בודדים

תחילת הנסיעה ביציאה הדרומית של העיר באר שבע ,מעבר מחווה לחווה מהצפון לדרום נוסעים לכוון צומת הנגב ,בצומת פונים שמאלה לכביש 224 ומשם לכביש 225 המוליך לעיר ירוחם בצומת פונים שמאלה לכביש 224 ומשם ימינה , ממשיכים לאגם ירוחם ,ממול לכביש לירוחם ,לאחר הביקור ממשיכים דרומה לכוון צומת חלוקים .

פארק ירוחם והאגם

הכניסה בחינם. 

איך להגיע  בנסיעה מבאר שבע לכוון העיר דימונה, על כביש מספר 25, עד לצומת דימונה,, משם נפנה לכביש 204, נעבור את צומת ירוחם, לכניסה המערבית לירוחם. ונמשיך עם הכביש בהתאם לשילוט עד לפארק ירוחם.  

מסביב לחלק העליון של נחל רביבים נטעה הקק"ל יער אורנים ,עצי פרי כולל דקלים המושקים במי קלחין, המקום מיועד לפיקניקים ומנגלים, בשנת 1992 הוקם סכר על ערוצו העילי של נחל רביבים, דבר שיצר את אגם ירוחם , על גדות האגם צמחיית מים, מעין נווה ירוק בסביבה, במשך השנים הוזנח האגם ונצטבר בו לכלוך ועל כן נאסרה הרחצה במקום.

בחורף פארק ירוחם הוא יפה במיוחד ,משום שהוא נמצא בקו הנדידה של עופות המים, שבאים לחורף לכאן, אפשר לנפח סירות מגומי ולשוט באגם או סתם לשבת על הדשא וליהנות מיפי המקום.


מצפה רמון דרך היין מסלול נוסף בחוות בודדים
 

מתחם המסעדה הצמחונית חלבית דסער נסגר והפך לאירוח קבוצות, הממוקם בשני מבני תעשייה צמודים ,ברחוב הר בוקר 6 במרכז המסחרי של העיירה (רובע מתחם הבשמים) ,טלפון  089408473 ,המתחם פתוח בכול ימי השבוע   פרט לשבת בין השעות 08:00-22:00.

מתחם הבילוי והאוכל כולל : מתחם קניות של מוצרים אורגניים מן הטבע בעיקר מהחוות והישובים שבנגב, גבינות, ירקות, דבש, שמן ועוד ועוד, מקום לבילוי ואכילה של מאכלים בסגנון ים תיכוניים ופזילה ליוון , ואפילו מקומות מנוחה באווירה מדברית, מוצרים של עבודות יד של אומני האזור והעיר.

מצפה רמון מתחם "דסער חיים טבעי"
 
מצפה רמון ניחוח טבע מרכז מבקרים
ניחוח טבע מרכז מבקרים
מפעל ליצור סבונים משמנים טבעיים. כניסה חופשית
כתובת רחוב נחל פארן 14 מצפה רמון
כתובת הר ארדון 22  רובע דרכי הבשמים, מצפה רמון
טלפון לתאום  08-6586266, 08-6539777
במקום חניה,נגישות לנכים,שרותים,חנות המפעל.
פתוח בימים   א - ה משעה 08:00 עד שעה 17:00 וימי שישי משעה 08:00 עד שעה 15:00 ,סגור בשבת
מידע
מפעל משפחתי ליצןר סבונים תוך שימוש בשמנים ותמציות מן הטבע של פרחים וצמחים,במפעל יצור של עשרות סוגי סבונים בריחות ומירקמים שונים,שמנים המופקים משמן זית,שמן קוקוס ,צמחי מרפא,בסיור מודרך במפעל ניתן לצפות בתהליך היצור וההפקה של הסבונים,בתהליך בחירת סוגי הגוונים והמרקם השונים בסוגי הסבונים,לסיום ניתן לרכוש בחנות המפעל את תוצרתו.בחנות המפעל ניתן לקבל הסברים על תהליך הייצור, להריח ולהתנסות במגוון מוצרי הטיפוח הטבעיים והסבונים
מצפה רמון ניחוח טבע מרכז מבקרים
 
 
 
בניית אתרים - שרקור