דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

מצפה רמון הזמנת מקומות לינה מומלצים

 
 
מצפה רמון והמכתשים הזמנת מקומות לינה מומלצים
 
מצפה רמון מלון בראשית

מעט על המלון

טלפון לקישור , 08-6598000כניסה ועזיבה בימים א'-ו' כולל: ההגעה למלון היא החל מהשעה 13:00, קבלת חדרים החל מהשעה 15:00, פינוי חדרים ביום העזיבה לא יאוחר מהשעה 12:00.

בשבת וחגים: הגעה למלון החל מהשעה 15:00, קבלת החדרים החל מהשעה 17:00.פינוי החדרים בשבת לא יאוחר מהשעה 14:00.

התניידות :המלון פרוס על-פני חמישים דונמים, מה שמצריך צעידה מהחדרים אל הלובי או אל הבריכה, ולכן מציעים שירות של קרוניות גולף קטנות שמגיעות בהזמנה טלפונית לאסוף את האורחים מהחדרים, לאנשים עם קשיי התניידות, ממש קשה.

חניה : בתוך מתחם מלון בראשית אין מתאפשרת תנועת רכבים, כאשר מגיעים פורקים את המזוודות בכניסה ולאחר מכן ,הרכבים מופנים למגרש חניה גדול ,הממוקם בחלקו השמאלי של המלון , התנועה בכול שטח המלון ולחדרים ,מתנהלת בכלי רכב חשמליים (גולפיות) .

פעילות בערב וביום במלון אין הרבה מה לעשות שם פרט לבית הקולנוע הקטן , כל הפעילויות בטבע מאד יקרות, רצוי להביא את הבידור מהבית.

מצפה רמון מלון בראשית
 
חוות ספינת המדבר אזור פארק גולדה
חוות ספינת המדבר
אירוח בתשלום.
החווה ממוקמת ממול לפארק גולדה מאיר,באזור חניון משאבים ,למקום מגיעים בנסיעה  בכביש 40 בקרבת צומת משאבים.   
08-6557318   טלפון לתאום  .
האתר משמש כנקודת יציאה לסיורי מדבר בסביבה,על גבי גמלים או ברגל או סיורים רכובים,במקום 4 אוהלים בדויים גדולים שנערכים בהם אירועים ומסיבות,ניתן לקיים ארוחת בסגנון בדואי ,כמו כן ניתן ללון במקום הן על מזרונים,או בקרוונים או בונגלורס על מיטות,כאשר קיימים במקום שרותיים ומקלחות מים חמים וקרים. 
חוות ספינת המדבר אזור פארק גולדה
 
מצפה רמון מקומות לינה
מצפה רמון מקומות לינה
 
חוות זהר אזור פארק גולדה
חוות זהר
איך מגיעים בנסיעה מפארק גולדה מערבה ,כשני קילומטר לאחר מכן,יש לפנות ימינה לפי שילוט, לחוות זהר.
הכניסה ללא תשלום, טלפון לתאום 08-6573880.
מידע
חווה מרתקת, עם שלל בעלי חיים, סוסים גזעיים לרכיבה ומסעדת גורמה,בחווה מגדלים ענבים ליין,ציפורי שלווים למאכל,יונים למאכל,וסוסים לרכיבת כיף,ניתן לבקר ולקבל ההדרכה, ניתן להזמין ארוחה  עד לשמונה אנשים,רצוי ללא ילדים,תוך סיפורים על חיי חחות הבודדים,מומלץ לעלות על תצפית החווה ולהתבונן בנוף.חוות זהר המדבר נמצאת בדיוק על הגבעה שמשקיפה על פארק גולדה, סמוך מאוד לצומת משאבי-שדה.
 
חוות זהר אזור פארק גולדה
 
חוות כרמי עבדת ליד שדה בוקר
חות כרמי עבדת
חווה חקלאית לגידולי כרמי גפן ליצור יין
החווה ממוקמת על כביש 40,במרחק 7 קילומטר מדרום שדה בוקר.
החווה פתוחה בכל השבוע בשעות 08:00-17:00.
טלפון לתאום  6535177 - 08
בחווה חניה,אין נגישות לנכים,הדרכה בתשלום ותאום מראש.
מידע
חווה שהוקמה על שרידי חווה ביזנטית לחקלאות,הרעיון העומד מאחורי הפרויקט ,להקים כרם מניב ליצור יינות,בחוות כרמי עבדת יש צימרים לאירוח, כרם ויקב בוטיק לייצור יין, נפחייה ואווירת שלווה מדברית,לאור  שקיעות וזריחות בבקתות מבודדות בקירבה לכרמים ועצי פרי,הכרם נטוע בטרסות ששופצו והיו נהוגות בתקופה הביזנטית ,בנפחייה יוצר בעל המקום יצירות אומנות בברזל,חלק מיבול הענבים משמש את היקב הקטן המשפחתי והשאר נשלח ליקבי ברקן,ובחלקה חוזרל למכירה במקום.
בחווה ארבעה ביקתות ללינה.
חוות כרמי עבדת ליד שדה בוקר
 
חוות אורליה ליד מצפה רמון
חוות אורליה
איך להגיע בנסיעה על כביש 40, חמישה קילומטר דרומית למדרשת שדה בוקר  פונים לפי שילוט למחנה רימון, נוסעים שני קילומטר בעלייה,עד לשלט אורליה פניה שמאלה לשביל עפר.
טלפון לתאום  050-9800069
מידע
בחווה שתי בקתות מאבן לאירוח ,אשר יורדים אליהם במורד הגבעה, הבקתות האבן מבודדות ומאפשרות שקט וניתוק מהבלי העולם הגדול,ניתן לקבל ארוחות בוקר מושקעות, וטיפולי גוף ונפש הוליסטים באוהל לבן הממוקם בקרבת מקום לבקתות,שווה ישיבה והתבוננות בשקיעה.
 
אין כניסה לרכבים עד הבקתות יש ללכת כמאה מטר,בבקתות : מיזוג אויר, מטבחון מאובזר, פינות ישיבה  בפנים ובחוץ, מיטה, פינת אוכל, שירותים רגילים  ואמבטיה.
 
הבקתות מיועדות לזוגות ובודדים,אין להביא בעלי חיים,הבקתות אינן מיועדות לבעלי מוגבלות גופנית. 
חוות אורליה ליד מצפה רמון
 
שדה בוקר חניון הרועה
חניון הרועה בסמוך לשדה בוקר
החניון ממוקם על הכביש 40 בין צומת רביבים למצפה רמון  ,מול הכניסה לשדה בוקר
מידע
הפארק הוקם לזכרונה של הרועה ברברה פרופר שהייתה רועת הצאן של שדה בוקר ונרצחה על ידי בדואים בשנת 1952, החניון הוקם בידי קקל בשנת 1957.
 
בפארק חורשות מצילות,שולחנות פיקניק וספסלים,ברזיות. 
 
על שמה של הרועה נקראו :נחל הרועה בשמו הערבי חליקום, חורבת הרועה,גלעד הרועה,סכר הרועה לאגירת מי גשמים ושיטפונות. 
שדה בוקר חניון הרועה
 
 
 
 
 
בניית אתרים - שרקור