דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

מצפה רמון הזמנת מקומות לינה מומלצים

 
 
מצפה רמון והמכתשים הזמנת מקומות לינה מומלצים
 
מצפה רמון מלון בראשית

מעט על המלון

טלפון לקישור , 08-6598000כניסה ועזיבה בימים א'-ו' כולל: ההגעה למלון היא החל מהשעה 13:00, קבלת חדרים החל מהשעה 15:00, פינוי חדרים ביום העזיבה לא יאוחר מהשעה 12:00.

בשבת וחגים: הגעה למלון החל מהשעה 15:00, קבלת החדרים החל מהשעה 17:00.פינוי החדרים בשבת לא יאוחר מהשעה 14:00.

התניידות :המלון פרוס על-פני חמישים דונמים, מה שמצריך צעידה מהחדרים אל הלובי או אל הבריכה, ולכן מציעים שירות של קרוניות גולף קטנות שמגיעות בהזמנה טלפונית לאסוף את האורחים מהחדרים, לאנשים עם קשיי התניידות, ממש קשה.

חניה : בתוך מתחם מלון בראשית אין מתאפשרת תנועת רכבים, כאשר מגיעים פורקים את המזוודות בכניסה ולאחר מכן ,הרכבים מופנים למגרש חניה גדול ,הממוקם בחלקו השמאלי של המלון , התנועה בכול שטח המלון ולחדרים ,מתנהלת בכלי רכב חשמליים (גולפיות) .

פעילות בערב וביום במלון אין הרבה מה לעשות שם פרט לבית הקולנוע הקטן , כל הפעילויות בטבע מאד יקרות, רצוי להביא את הבידור מהבית.

מצפה רמון מלון בראשית
 
חוות ספינת המדבר אזור פארק גולדה
חוות ספינת המדבר
אירוח בתשלום.
החווה ממוקמת ממול לפארק גולדה מאיר,באזור חניון משאבים ,למקום מגיעים בנסיעה  בכביש 40 בקרבת צומת משאבים.   
08-6557318   טלפון לתאום  .
האתר משמש כנקודת יציאה לסיורי מדבר בסביבה,על גבי גמלים או ברגל או סיורים רכובים,במקום 4 אוהלים בדויים גדולים שנערכים בהם אירועים ומסיבות,ניתן לקיים ארוחת בסגנון בדואי ,כמו כן ניתן ללון במקום הן על מזרונים,או בקרוונים או בונגלורס על מיטות,כאשר קיימים במקום שרותיים ומקלחות מים חמים וקרים. 
חוות ספינת המדבר אזור פארק גולדה
 
מצפה רמון מקומות לינה
מצפה רמון מקומות לינה
 
חוות חאן השיירות
חוות חאן השיירות
החווה ממוקמת 6 קילומטר צפונית למצפה רמון ליד חוות כרמי עובדת.בסמוך לעיר הנבטית עובדה.
כיצד מגיעים : בנסיעה לכוון קיבוץ שדה בוקר , עוברים אותו, חולפים על פני מדרשת בן גוריון ועוברים אותה. ממשיכים דרומה עוד 5 קילומטר ופונים לחאן.
אפשרות נוספת : החאן ממוקם במכתש רמון ,10 קילומטר דרומית למצפה רמון על כביש 40,יורדים ונוסעים על פי שילוט,דרך עפר מובילה לחאן,ניתן להגיע גם ברכב ללא הנעה קידמית.
טלפון לתאום :  08-6535777
החאן פתוח בכל שעות היום לאורך כל השנה
מידע :
החאן הוקם על דרך מעבר עתיקה ליד אתר ארכאולוגי של חאן למנוחה על דרך השיירות מהדרום לצפון,כיום משמש החאן שהוקם  כמקום לינה,אכילה ומנוחה,החן מרוחק כ 40 דקות הליכה למינסרה,או לעין סהרונים וחאן סהרונים .
 
החווה שהוקמה בשנת 1999, משמשת לאירוח ולינה מדברית ,בעשרה חדרי אירוח ואוהלים ומחנה קמפינג, בנוסף ניתן להזמין ארוחות בעיקר ארוחות בוקר בסגנון צמחוני ,המוגשות בשימוש במזון ויינות אשר יוצרו בסביבה תוך נתינת חוויה קולינארית שונה , השקט השלווה והריחוק מהעיר וההמון הן אבני היסוד לאירוח במקום. נוף המדבר והשקיעות הן ליבו של האזור,ניתן להזמין סיורים מדבריים ברגל,ברכיבה וסיורים רכובים ,ניתן לערוך סיורים ליליים ולצפות בחיי במדבר,או סיורי טבע בסביבה הקרובה של תופעות טבע,והצומח המדברי. במקום מקלחות ושירותים וברזי מים,לילדים ניתן לשחק וללטף את חיות הבית והמשק החיות בחופשיות ברחבי החווה, סדנאות שונות בנושאים שונים נערכות במקום ,אך יש לתאם זאת מראש.
חוות חאן השיירות
 
מצפה רמון חוות האלפקות
חוות האלפקות מצפה רמון
הכניסה חופשית,תשלום בעבור סיורים מודרכים, טיולים,לינה  ופעילות במקום.
איך מגיעים  החווה נמצאת 4 דקות ממצפה רמון ויש שילוט מהעיר. כביש חדש מחליף את דרך העפר שעד כה הובילה לחווה ,החווה מרוחקת 80 קילומטר מבאר שבע.
טלפון לתאום 08-6588047
החווה פתוחה בימים א –ה  ויום שישי בשעות 08:00-18:30, ביום שבת בשעות 08:30-18:30.
מידע
החווה הוקמה על שרידי שטח חקלאי מתקופת הנבטים,בחווה מעל 500 אלפקות ולאמות,החווה מספקת את השרותים הבאים: רכיבה על לאמה לילדים עד משקל 25 קילו,בעזרת הורים מלווים,רכיבה על גמלים בסיורים מדבריים בסביבה,רכיבה על סוסים, צפייה על חיי היום יום בחווה בלוית סיור והדרכה הסברים על החייה המעניינת שהובאה מהרי האנדים,,פינת ליטוף והאכלה לילדים ,כולל התיידדות עם הלאמות ונאלפקות,
בחווה נערכות סדנאות בנושא הצמר,אריגה,והסברים על התהליך לגידולו וגזיזתו והפיכתו לחומר גלם לסריגה ואריגה. באמצעים מסורתיים ונול אריגה,
במקום ניתן ללון בסטודיו של החווה לינה משותפת על מזרנים עד 20 אורחים, סוויטה יעל  וסוויטת רז בנות שני חדרי שינה, שתי יחידות אירוח לזוג+2,
מצפה רמון חוות האלפקות
 
חוות זהר אזור פארק גולדה
חוות זהר
איך מגיעים בנסיעה מפארק גולדה מערבה ,כשני קילומטר לאחר מכן,יש לפנות ימינה לפי שילוט, לחוות זהר.
הכניסה ללא תשלום, טלפון לתאום 08-6573880.
מידע
חווה מרתקת, עם שלל בעלי חיים, סוסים גזעיים לרכיבה ומסעדת גורמה,בחווה מגדלים ענבים ליין,ציפורי שלווים למאכל,יונים למאכל,וסוסים לרכיבת כיף,ניתן לבקר ולקבל ההדרכה, ניתן להזמין ארוחה  עד לשמונה אנשים,רצוי ללא ילדים,תוך סיפורים על חיי חחות הבודדים,מומלץ לעלות על תצפית החווה ולהתבונן בנוף.חוות זהר המדבר נמצאת בדיוק על הגבעה שמשקיפה על פארק גולדה, סמוך מאוד לצומת משאבי-שדה.
 
חוות זהר אזור פארק גולדה
 
חוות כרמי עבדת ליד שדה בוקר
חות כרמי עבדת
חווה חקלאית לגידולי כרמי גפן ליצור יין
החווה ממוקמת על כביש 40,במרחק 7 קילומטר מדרום שדה בוקר.
החווה פתוחה בכל השבוע בשעות 08:00-17:00.
טלפון לתאום  6535177 - 08
בחווה חניה,אין נגישות לנכים,הדרכה בתשלום ותאום מראש.
מידע
חווה שהוקמה על שרידי חווה ביזנטית לחקלאות,הרעיון העומד מאחורי הפרויקט ,להקים כרם מניב ליצור יינות,בחוות כרמי עבדת יש צימרים לאירוח, כרם ויקב בוטיק לייצור יין, נפחייה ואווירת שלווה מדברית,לאור  שקיעות וזריחות בבקתות מבודדות בקירבה לכרמים ועצי פרי,הכרם נטוע בטרסות ששופצו והיו נהוגות בתקופה הביזנטית ,בנפחייה יוצר בעל המקום יצירות אומנות בברזל,חלק מיבול הענבים משמש את היקב הקטן המשפחתי והשאר נשלח ליקבי ברקן,ובחלקה חוזרל למכירה במקום.
בחווה ארבעה ביקתות ללינה.
חוות כרמי עבדת ליד שדה בוקר
 
 
 
 
 
בניית אתרים - שרקור