דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

רובע Piraeus באתונה

פיראוס Piraeus

משמשת עיר נמל לעיר אתונה ומהווה חלק מטרופוליני של אתונה,וממוקמת מדרום מערב לעיר אתונה, היא מרוחקת בערך כ  30 דקות נסיעה ממרכז אתונה, 30 קילומטר מנמל התעופה של אתונה החדש  ,נמל פיראוס מחולק לשלושה נמלים  : הנמלים הצבאיים Zea  הנקרא כיום  Pasalimani   והנמל הקטן יותר  Munychie   הנקרא כיום   Mikrolimano  או  Tourkolimano ,אשר מעליו שולטת הגבעה  Kastella ,המצויינת בשירים רבים, בעלת הבתיים המסורתיים ונוף לגגות העיר,  והנמל האזרחי הגדול והמסחרי   קנתרה .

 

נמל קנתרה ששופץ לאחר שנחרב במלחמת העולם השנייה, משמש כנמל הראשי של יוון ומשמש בעיקר לתעבורה בין האיים לצרכי תיירות ומסחר, בנוסף לחלק הימי משמש המקום כאזור בילוי המשובץ בטברנות ,מסעדות ובתי קפה בעיקר באזור Mikrolimano. אך יש לזכור כי האזור הוא גם נמל וישן וישנם חלקים אפורים שאינם בעלי הילת לתיירים .

 

פיראוס Piraeus
 
שם המסעדה VAROULKO
שם המסעדה VAROULKO
סגנון המסעדה דגים ומאכלי ים
כתובת 14 Deligiorgi  רובע Piraeus
טלפון    4112043 -210
המסעדה פתוחה 13:00-17:00,19:00-00:30 ,סגור ביום ראשון ,המסעדה סגורה בחודשים אוקטובר-מאי.
מסעדה במחיר  50-60   יורו לסועד
מידע
במסעדה מוגשות מנות טריות, אשר מובאות מן השווקים או מן הדייגים בנמל, על בסיס יומי וקבוע,לכן המבחר משתנה מדי פעם לפי סוגי הדגים ושלל הים שהובאו באותו יום כוללים :סוגי דגים שונים,טונה,סרדינים,לובסטרים,קלמרי,שרימפס,צדפות ושאר חיות הים.
 
המנות מוגשות בצורות בישול שונות הכוללות : צלייה,בישול ,אפיה ,סטייק דגים,פשטידות, מרקים, בשילוב אורז,תפוחי אדמה,אטריות וסלטים,כמו כן מוגשות מנות קרות בשילוב ירקות חתוכים או מאודים, כאשר הכול מתובלן באופנים שונים,ולפעמים גם מוחמץ.
שם המסעדה VAROULKO
 
שם המסעדה EL FORNO

סגנון המסעדה מקסיקני דרום אמריקאני

כתובת Karaiskaki 44, Galatsi טלפון 2933468

כתובת נוספת  Laodikias 150, Nikea Piraeus  טלפון 4927551

כתובת נוספת 113,Praxitelous St  Pireaus

מסעדה בתקציב בינוני .

 

שם המסעדה EL FORNO
 
תיאטרון פיראוס Theatre of Piraeus
תיאטרון פיראוס  Theatre of Piraeus
כתובת  Korai Square in Piraeus
מידע 
תיאטרון פיראוס Theatre of Piraeus
 
 
 
בניית אתרים - שרקור