דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

קניות באתונה

 
אתונה קניות

החנויות פתוחות בעיר אתונה בימי שני ,רביעי ושבת בשעות 09:00-15:00 ובימים שלישי וחמישי בשעות 09:00-14:30 ומהשעה 17:30-20:30 ,ביום שבת בשעות 09:00-15:00 ביום ראשון בדרך כלל החנויות סגורות.פרט לחנויות שכונתיות וקיוסקים.

 

מכירות סוף השנה נערכות בחודשים החל מסוף חודש דצמבר לחודש מרץ, בחנויות ניתן לרכוש מוצרים הכוללים מלאת יד,בגדים מתוצרת מקומית ותוצרת מעצבים מהעולם כולל חנויות יוקרה,מוצרי חשמל, מתנות,דברי אוכל הכוללים : שמן,זיתים גבינות, חלבה,שימורי מחמצי ירקות,תרכיזי הדרים וכמובן יינות ואוזו בצורות וטעמים שונים.

 

רחובות הנמצאים באזור כיכר   moniao   והמוליכים לכוון  רחוב  Ermou   ,כוללים חנויות רבות למזון ,או שווקים למזון , ניתן לראות קיוסקים רבים המוכרים עיתונים וסדקית ואפילו מוצרי מזון ,חטיפים הפתוחים 24 שעות ביממה.

 

אתונה קניות
 
הקדמה לרובע קניות Kolonaki
 

רובע קניות פופולארי המשובץ ברחובות מלאות בחנויות ,בחלק מהרחובות חנויות יוקרה ובוטיקים אשר המחירים בהם גבוהים, כמו רחובות  כמו    Tsakalof,  Ermou Street  אשר מפורסם בחנויות התכשיטים שלו,מטבעות גלריות לאומנות וחנויות לעתיקות , בתי כלבו גדולים ובעלי חנויות רבות, בוטיקים של מעצבים ידועים  כמו  Gucci, Lanvin, Bulgari, Lancel, Vuitton. בתי קפה נחשבים ומסעדות ברמה גבוהה.

 

אם יש לכם מספיק כסף ,אז תדעו כי יש מה לקנות בחנויות הפזורות ברובע,המלצתנו לקניית בגדים ,בחנויות נמצאים בגדי מעצבים ובגדים בסגנון מודרני ועכשווי,דברי אומנות, הנמצאים בגלריות רבות המפוזרות במקום.

הקדמה לרובע קניות Kolonaki
 
רחוב Xenokratous
רחוב  Xenokratous
Odos Xenokratous
הרחוב ממוקם ברובע  Kolonaki
הרחוב משנה את פרצופו בכל יום  שישי  בשעות 08:00-14:00 , והופך לרחוב שוק, נמכרים ברחוב פירות,פרחים,ירקות וסחורות שונות, אך הוא שונה מעט מהשוק המרכזי.
 
נשים מגיעות למקום בלוית משרתות פיליפיניות לקניות.
רחוב Xenokratous
 
רחוב Tsakalof

ממוקם באזור קניות ברחובות מסביב לכיכר  Kolonaki 

ברחוב חנויות של מעצבי אופנה,תכשיטנים,וחנויות יוקרה אשר קנייה בהם כלולה בשיתוף מנהל הבנק,חנויות של ספרים עתיקים, עבודות של אומנים יווניים, בתי קפה ומסעדות .

 

הרחוב נחשב לרחוב הקניות המפורסם ברובע  Kolonaki ,הוא גם נחשב לאחד מרובעי הקניות היקרים בעולם.

 

רחוב Tsakalof
 
אזור קניות Voukourestiou
 

האזור ממוקם ברובע  kolonaki

מידע

האזור הגדול לחנויות לתכשיטים,חנויות מותגים של תכשיטים,עיצובים מודרניים וממקורות מסורתיים יוונים, עבודות בעור של תיקים,נעלים ובגדים לגברים ונשים,חנויות הלבשה ואופנה, חנויות ספרים ידועות ומפורסמות, רחוב אשר חלונות הראווה שלו מעוצבים בצורה מודרנית ומושכת את העין.

אזור קניות Voukourestiou
 
רחוב קניות Mitropoleos Street
רחוב קניות   MitropoleosStreet
ממוקם באזור פלקה
הרחוב נקרא על שם מוזיקאי מודרני יווני מפורסם, ברחוב מממוקמות מגוון נרחב של חנויות רבות לתכשיטים,בעיקר תעתיקים של תכשיטים יוונים מתקופות העבר,ומעיצובים של תכשיטים מודרניים, בתי קפה נחשבים ואופנתיים.
 
ליד הרחוב ממוקמים  בית הפרלמנט,הגנים  הלאומיים.
רחוב קניות Mitropoleos Street
 
 
 
בניית אתרים - שרקור