דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

אתונה סיורים לתיירים

רכבת התיירים ברובע פלקה Plakatrain
רכבת התיירים ברובע פלקה   Plakatrain
טרקטור מחופש כקטר ואליו צמודים קרוניות , מסיע תיירים ותושבי המקום בין כיכר   Elounda Square  לרובע   
 Spinalonga Plaka  .
 
תחנה  הרכבת ממוקמת ליד הכנסייה בכיכר  Elounda Square  , ישנן שתי רכבות אחת בצבע כחול ואת בצבע אדום.
 
מסלול הרכבת הוא מכיכר  Elounda Square   לאורך הדרך העתיקה בירידה לרובע פלקה, מעבר והתבוננות לאי  Spinalonga וחזרה .
 
רכבת התיירים ברובע פלקה Plakatrain
 
אוטובוסים לתיירים

בעבור התיירים קיים שרות סיור אתרים אשר זמני יציאתו היא בכל חצי שעה ,ומסלולו נערך כשעה וחצי לאורך אטרקציות חשובות בעיר,ניתן לרדת ולחזור לעלות עליו בתחנות הסעה מיוחדות לו.

 

השרות פועל בין השעות 07:30-21:00, את הכרטיס ניתן לרכוש באוטובוסים,במשרדי המיידע,בתחנות ראשיות, בכרטיס  ניתן להשתמש 24 שעות מרגע שנקנה, וניתן להשתמש בו ללא הגבלה.

 

אוטובוסים לתיירים
 
שייט באתונה

לשייט יומי באחד מאיי יוון הקרובים ,או לשייט של מספר ימים בשרשרת איים ,כאשר הלינה היא בספינה או ירידה לחוף וסיור באיים כדאי באזור אתונה להגיע לנמל פיראוס או  פאלו פלירון.

 

שרות מעבורות או סירות או יאכטות יוצאות לפי הזמנה או באופן סדיר כמו אוטובוסים ימיים, בדרך כלל ההפלגות החד יומיות לסיור יוצאות בשעה 08:00 וחוזרות בשעות אחרי הצהרים בשעה 17:30 בערך.

 

שייט באתונה
 
מעבורות באתונה

הכניסה לעיר אתונה מתאפשרת באוויר,בקרקע ובים, הנמל בפיראוס היא הכניסה הקרובה לאתונה,באותה מידה הנמל בפיראוס משמש כנקודת יציאה לתעבורה ימית למטייל בעיקר במעבורות לשרשראות האיים מסביב לאזור.

 

ניתן לקחת מעבורות לשרשרת איי  הקיקדילים,הספורדים, סרוניק, כרתים, סאמוסושרשרת האיים האגאיים , תנאי מזג האוויר משנים לעיטים קרובות ומשבשים את לוחות הזמנים,לכן כדאי לבדוק את השעה המדויקת להפלגה בטלפון 4520911 של נמל פיראוס,משטרת הנמל, או בלשכות התיירות או אפילו במודעות העיתונים בתנאי שהנך אמון על השפה היוונית.

 

מעבורות באתונה
 
 
 
בניית אתרים - שרקור