דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

רומא נסיעה במטרו

רומא נסיעה במטרו
מטרו ברומא
שני קווים למטרו ברומא, קו האדום A , קו B הכחול ,בתקופה הקרובה יצורף קו  C, שני הקווים חוצים זה את זה בתחנת  Termini.
 
הקו האדום    A  מוליך בעיקר לאטרקציות.
תחנות הקו : ottaviano ,Lepanto, Flaminio, Spagna, Barberini, Repubblica, Termini, Vittorio Em, Manzoni,S.Giovanni, Re di Roma, P.te Lungo, Furio Camillo, Colli Albani, Arco di Travert, P.ta Furba, Numidio Quadr, Lucio Sestio, Giulio Agricola, Subaugusta,Cinecitta,anagnina.
 
קו B  הכחול מוליך בעיקר לקולסאום.
תחנות הקו :REBIBBIA, Pte.Mammolo, S.M.Soccorso, Pietralata, M.Tiburtini,Quintiliani, Tiburtina, Bologna, Policlinico, C.Pretorio, Termini, Cavour,Colosseo, Circo Massimo, Piramide, Garbatella, Basilica S.Paolo, Marconi,Magliana, Eur Palasport, Eur Fermi, laurentina .
 
שעות הפעילות של הקווים הם : 05:30 -23:00 , ובשבת עד השעה 12:30 .קו  B  מוליך גם ביום ראשון בשעות 05:30-23:30. מפות תחבורה וקווי נסיעה מחולקים בחינם וכדאי להצטייד בהם, כרטיסי האוטובוס והתחתית זהים,ניתן לרכוש אותם אצל פקיד המלון ,או בחלק מתחנות המטרו, או בקיוסקים המוכרים סיגריות ועיתונים,הכרטיס נקרא  Biglietto.
 
כאשר עולים לאוטובוס מהדלת האחורית או למטרו יש להחתים את הכרטיס במכונה הכתומה המיועדת לכך, אל תתרשם שחלק מהנוסעים אינם מחתימים כי בידם כרטיס חודשי או שבועי, אל תנסו להתחכם כי הביקורת מרובה בידי פקחים והקנס גדול,מחיר כרטיס ליחיד אשר משמש את כל התחבורה הציבורית ,הוא יורו לשעה או  כרטיס יומי שמחירו 4 יורו,ניתן לרכוש כרטיס שבועי בארבע יורו, כרטיס שבועי מחירו 16 יורו, ומחיר כרטיס חודשי הוא 30 
 
מידע נוסף באתר  http://www.metroroma.it/Metroroma
רומא נסיעה במטרו
 
 
 
בניית אתרים - שרקור