דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

ברצלונה פסטיבלים

פסטיבלים בברצלונה
פסטיבלים בברצלונה
מידע
פסטיבל  Procession of the Three Wise  Men המתקיים בחמישי בינואר ,והפותח רשמית את עונת הפסטיבלים בעיר.
 
פסטיבל  Carnival, פסטיבל מפורסם הנערך בחודש פבואר, בפסטיבל נערכות תהלוכות,מופרחים זיקוקי די נור,המופעלים בידי Colles dedracs.
 
פסטיבל  Sant Medir , הפסטיבל נערך בשלישי בחודש מרץ, מפורסם בתהלוכות,תוך השלכת סוכריות,לילדים הצופים בתהלוכה.
 
פסטיבל   Sant Jordi הנערך ב  23 בחודש אפריל, פסטיבל St. George הוא יום הורד והספרים,בכל העיר מוצעים ספרים וורדים למכירה,יום הספרים העולמי בברצלונה הוכר בידי ארגון אונסקו בשנת 1995.
 
פסטיבל  Corpus Cristi נחגג בחודש ביוני עם תהלוכות של בובות ענקיות,והכיכר לפני Cathedra s cloister היא נקודת הריקודים המסורתיים של הרקדנים הבוגרים,פסטיבל Corpus Cristiנחגג בחודש ביוני עם תהלוכות של בובות ענקיות,והכיכר לפניCathedras cloisterהיא נקודת הריקודים המסורתיים של הרקדנים הבוגרים,בניית המגדל האנושי הוא מסמליו של הפסטיבל משתתפים גברים המקימים מעגלים תוך אחיזה של כתפי חבריהם,לגובה של 7 קומות אחד מעל לשני כאשר בסוף ילד קטן,הרבה ניסיונות והתמוטטות המעגל.הוא נערך ביום חמישי אחרי טריניטי יום ראשון או, במקומות מסוימים, ביום ראשון הבא.
 
פסטיבל סונאר Sonar  Festival  למוזיקה אלקטרונית ומופע אור קולי בשמים,באזורFira Gran Viaפסטיבל האורקולי מופע ייחודי יהיה להאיר את שמי הלילה בברצלונה
 
פסטיבל  Sant Joan נערך בעשרים ואחת בחודש יוני, נערך בקיץ .ליל המדורות,וזיקוקים בכיכרות וברחובות.
 
פסטיבל  Assumption הנערך ב 15 באוגוסט, הנערך ברובע Gracia Quarter, בכיכרות וברחובות.
 
פסטיבל  La Merco, נערך ב 24 בספטמבר. לכבודם של פטרוני העיר ברצלונה,נערך במשך ארבע ימים המלווים במופעים מוזיקליים,תהלוכות של נפילים,זיקוקים,מופעי ספורט ותרבות, ואזורי ריקודים פתוח במקומות שונים בעיר.
פסטיבלים בברצלונה
 
פסטיבל St. John festivities
פסטיבל  St. John festivities
רובע Barceloneta 
בתאריך 23 ביוני נערך הפסטיבל St. John festivities, עם מדורות,שדים,ריקודים קיצביים של מוזיקה מסורתית ושפע של זיקוקים.בובות ענק שניבנו לאורך השנה של דמויות שונות ובעיקר השטן מועלות באש.מגדלים אנושיים בתחרויות לבניית מגדלים המורכבים מבני אדם להכי הרבה קומות אנושיות.
פסטיבל St. John festivities
 
 
 
בניית אתרים - שרקור