דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

ברצלונה נמלי התעופה

שדה התעופה ברצלונה
שדה התעופה
Barcelona Airport, El Prat
 רכבות בין שדה התעופה למרכז העיר
רכבות נוסעות כל חצי שעה מהשדה לכוון תחנת  Placa Catalunya במרכז העיר,בכל שעה ושלוש עשר דקות ובכל שעה ו 43 דקות,הנסיעה אורכת כ 25 דקות, יש לקחת את הגשר בשדה התעופה בין טרמינל  Aו B  לתחנת הרכבת בשדה התעופה.
כיום קיים קו חדש מספר 10 בין העיר ברצלונה לשדה התעופה El Prat, מתחנת הרכבת Estacio de Franca ברובע  El Borne.
כמובן שרכבת זאת טובה למתאכסנים ברובעים El Borne,Barceloneta, Barrio Gotico, Poble Nou , Eixample Dret.
המתאכסנים ברובעים Sants, Passeig de Gracia יכולים גם כן  להשתמש בקו זה ולהמשיך בכלי תחבורה נוסף למקום חפצם ואשר חונים בחזית התחנה.
 
קו אוטובוס לשדה התעופה
בכל 15 דקות יוצאת הסעה לשדה התעופה לתחנה המרכזית של האוטובוסים   Plaza Catalunya, השרות מסיע את הנוסע דרך מרכז העיר לתחנה בשדה התעופה ב 30 דקות.
 
חברת האוטובוסים aerobus משלחת אוטובוס משדה התעופה כל שש דקות, האוטובוס מותאם לאכסנת הכבודה ,כולל מזוודות גדולות, מחיר הנסיעה בסביבות 4 יורו,מחיר משתלם ,לאור מחירי המוניות, אך צריך לבדוק האם מסלולו קרוב לבית המלון שהזמנתם, ולהכין שטר כסך קטן לתשלום בעבור הנסיעה,
 
נסיעה ברכבת
המרחק מהטרמינל לתחנת הרכבת הנוסעת לעיר כל חצי שעה ,הוא כחמש מאות מטר,מומלץ להגיע לתחנת הרכבת sants  ,התחנה משמשת את רוב קווי הרכבת התחתית המטרו ברחבי העיר, ולכן משמשת כנקודה טובה להמשך הדרך למלון, הבעיה היחידה היא היציאה דרך המסועים לפני הקרקע.
 
שרות מוניות לשדה התעופה
מומלץ לנוסע המשתמש במונית להתאזר בסבלנות ולקחת בקלות את ההסעה,הדרך אורכת כ 30 דקות תלוי בתנאי הדרך ובעומס,המחיר הממוצע 20-28 יורו לכוון אחד, ובתוספת 0,85 יורו למזוודה.
שדה התעופה ברצלונה
 
 
 
בניית אתרים - שרקור