דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

ברצלונה תחבורה

 

 
ברצלונה תחבורה בעיר
נסיעות בעיר
תחבורת העיר העירונית טובה ומותאמת לעיר,אך המטרו היא הדרך היעילה והנוחה להגיע לרב חלקי העיר,קווי האוטובוס נוחים ומשלימים את פריסת התחבורה בעיר.
 
מידע על התחבורה הציבורית הכולל שעות פעילות וכיווני קווי התחבורה ניתן לקבל בטלפון 010, בכל תחנת מטרו או אוטובוסים ניתן לקבל מפות חינם של מסלולי הקווים הם נקראים  Una Guia del Metro,התחבורה הציבורית בעיקרה הכוללת את המטרו וחברת האוטובוסים שייכת לחברת   TMB.
את הנסיעות מחוץ לעיר בעיקר לרכבות  מפעילה חברת FGC.
 
כאשר עולים לתחבורה הציבורית יש להכניס את הכרטיס לחריץ במחסום הכניסה למטרו או בכניסה לאוטובוס,בשימוש  T-10 מעבירים אותו במכשירים  הממוקמים על עמודי הכניסה.
 
מחיר כרטיס הנסיעה בקווי התחבורה שווה למטרו ולאוטובוסים,למשתמשים בתחבורה הציבורית שלא  באופן חד פעמי מומלץ לרכושTargetes שהם כרטיסים  מוזלים יותר וניתן לבצע בהם מספר נסיעות ,את Targetes ניתן לרכוש בתחנות המטרו,באוטומטים,בקופות תחנות FGC, והם מתחלקים לכמה קטגוריות:
 
T-10 מכיל 10 נסיעות וניתן להשתמש בו בכל אמצעי התחבורה העירונית.
טיפ לקניית כרטיסים בתחנות המטרו
אין לרכוש כרטיסים במכונת  T10 בשטר העולה על 20 יורו או דולר, המכונה גונבת חלק מהעודף,כי יש סימון קטן שאינך מבחין בו ,שהמכונה אינה מחזירה עודף בסכום הגדול משטר זה.
 
Dia 1 כרטיס יומי המאפשר נסיעה חופשית ובלתי מוגבלת בתחבורה הציבורית בכל שעות היום .
30\50 T , מאפשר 50 נסיעות חופשיות בתחבורה הציבורית בתקופה של 30 יום.
השימוש בכרטיס   Targetes, מאפשר לך להחליף בין אמצעי התחבורה השונים, כמו כן נסיעה והחלפת המשך  בקווי התחבורה הציבוריים האחרים כמו ממטרו לאוטובוסים ולהפך  בכרטיס נסיעה רגיל אינו מצריך קניה של כרטיס חדש בתנאי שהיא נעשתה בטווח של שעה ורבע מרגע התחלת השימוש בכרטיס.
 
שעות העבודה של קווי המטרו בימים שני-חמישי הם בשעות 05:00-24:00 , בימי שישי ושבת ובימים שמיד לאחר החגים
זמן ההמתנה לרכבת מטרו במשך שעות היום הוא כחמש דקות ולאחר השעה 21:00 ובשבת ראשון זמן ההמתנה עולה לכמעט כפול זמן המתנה .
שעות העומס העיקריות בתחבורה הציבורית הם בבוקר בשעות  07:30-09:30 ובערב בשעות 18:00-20:30.
בימי שישי ובשבת בשעות 05:00-02:00 בשעות הבוקר, בימי ראשון ובחגים פועלת המטרו בשעות 06:00-24:00 .
שעות הפעילות של האוטובוסים בדרך כלל בשעות 05:00-23:00 , וזמן ההמתנה בין 10 דקות לעשרים,
קווי אוטובוסים הפועלים בקווים בשעות הלילה יהיו בעלי סימון האות , N , כאשר על יד האות מסומן מספר הקו, זמני פעילותם בשעות 22:30-04:30 , כאשר הכלל הוא שהם חייבים לעבור בכיכר קטלוניה ,חלקם אף ממשיך לפרוורים ולערים הסמוכות.
ברצלונה תחבורה בעיר
 
 
 
בניית אתרים - שרקור