דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

ברלין מידע כללי

 

 
 
 
ברלין הקדמה לרובע קרלוטבורג Charlottenburg
אטרקציות ברובע Charlottenburg בברלין
 
 
הרובע ממוקם צפונית לאזור Kurfdamm,המפורסם,באזור קניות גדול בעיר ברלין,אזור המתפתח במזרח העיר ,ברובע מספר אטרקציות וציוני דרך לעבר העיר,ובראשם ארמון Schloss Charlottenburg,שנבנה בשנת 1695,גם חנויות ספרים מפורסמות,מסעדות,ברים,בעיקר מסביב  Savignyplatz .
רשימת אטרקציות ברובע
Charlottenburg palace
Emperor wihelm memorial church
Europ center
House of radio
ICC - International Congress Centre
Kant Triangle
Kurfurstendamm
Le Corbusier Building
Olympic Stadium
Radio Tower
Theatre of the West
ברלין הקדמה לרובע קרלוטבורג Charlottenburg
 
ברלין הקדמה לרובע פרידרישיין Friedrichshain
הקדמה לרובע Friedrichshain בברלין
 
 
הרובע אשר היה באזור המזרחי של ברלין לאחר מלחמת העולם השניה ונשלט בידי הרוסיים,הרובע הוקם בשלהי שנת 1920,בתקופת השלטון הנצי שונה שמו,הרובע נפגע במלחמת העולם השניה,ולאחר קבלת השלטון הסובייטי נבנתה חלק מחומת ברלין בגבול שטחו,נבנתה בו שדרת קראל מרכס וניבנו בו שיכונים בסגנות מבני רכבות ענקיים,לאחר נפילת החומה אימצו צעירים רבים את מגורייהם במקום עקב שכר הדירה הנמוך לדירות הרייקות שהיו ברובע,כיום חלקים מהרובע עוברים שיפוץ,הוקמו בו בתי קפה,מסעדות ומקומות בילוי מגוונים,
Karl-Marx-Allee  בעבר שדרות קרל מרקס.
פארק Knorrpromenade
פארק Volkspark Friedrichshain
ברלין הקדמה לרובע פרידרישיין Friedrichshain
 
ברלין הקדמה לרובע קופניק Kopenick
הקדמה לרובע Kopenick בברלין
 
 
ההתיישבות באזור החלה במאה ה12 ,בשנת 1240 הוקמה מצודת הארמוןKopenick Palace, האזור עשיר ביערות ובאגמים,האטרקציה המרכזית היא שיטוט ברחובות הצרים,לבקר בבנין העיריה הבנוי בסגנון גותי עם מגדל,אשר הוקם בשנים 1901-1904,המבנה עבר שיחזור ושיפוץ ונוספו לו אגפים,בכל יום שבת בשעה 10 נערך מצעד  Hauptmannmuseum , לזכרו של קצין פרוסי ,אשר נעשתה עליו הצגה.
 
כמו כן מבקרים בטירה על האי Kopenick Palace, מהארמון נשארה רק המצודה המשמשת כמוזיאון לאומנויות ולמלאכה, ושופצה במאה ה  17 עם אלמנטים של סגנון אדריכלי הולנדי.
אטרקציות
Kopenick Palace
בנין העיריה
ברלין הקדמה לרובע קופניק Kopenick
 
ברלין הקדמה לרובע קרוזברג Kreuzberg
הקדמה לרובע Kreuzberg  בברלין
רובע Kreuzberg,בקרבה למרכז ברלין,ידוע בזכות נקודת המעבר הצבאי  Checkpoint Charlie,הממוקמת בצפון הרובע, בין מערב העיר למזרחה בתקופת הכיבוש לאחר המלחמה,הרובע כולל אטרקציות בעלות היסטוריה אשר תיירים רבים באים לראות,הרובע מפורסם ברוגע ובשלווה ומהפראקים הנמצאים בתחומו,כמו כן בפרסומו בהיסטוריה של העיר.
 


אטרקציות ברובע

                     


ברלין הקדמה לרובע קרוזברג Kreuzberg
 
ברלין הקדמה לרובע ליכטנברג Lichtenberg
הקדמה לרובע  Lichtenberg בברלין
 
 
רובע Lichtenberg  נוצר מאיחוד 10 ישובים קטנים עצמאיים לרובע אחד,כיוון שבאיחוד הישובים נתווספו גם אזורים חקלאיים ,מוצאים ברובע,שיכוני מגורים,וילות,ובתים חד קומתיים עם גינות לידם ואזורי תעשייה,ברובע שילוב של בנייה מתועשת ומסחרית לצד אזורי טבע.
 
אטרקציה ברובע
Friedrichsfelde Palace
פארק tierpark
ברלין הקדמה לרובע ליכטנברג Lichtenberg
 
ברלין הקדמה לרובע מיטה Mitte
 
רובע  Mitte אזור מרכזי מפורסם הכולל אטרקציות מרשימות וחשובות בעיר,לפני המלחמה הרובע היה עשיר,וכלל את מרכז העסקים של העיר,כאשר הסתיימה המלחמה הרובע היה הרוס ורבים מבתיו וביניניו נעלמו,והוא נשאר בשטח הכיבוש הרוסי.
              
ברחוב 17 Juni, אחרי 300 מטר נמצאים מול שער Brandenburg Tor, אשר בנייתו הסתיימה בשנת 1790, שער מפורסם זה שנבנה לסמל את כוחו של הצבא הפרוסי ,פרסומו גבר כאשר נפוליון בשנת 1806,כבש את פרוסיה לקח עימו את הפסל מהשער לפריז,אך הוא הוחזר לאחר שנים.
 
בשנים 1961-1989 חוברה לשער החומה המפרידה בין מערב ברלין למזרחה עד שהיא נהרסה בסיום השלטון הסובייטי בחלק המזרחי של גרמניה.
 
כיום הרובע עבר פיתוח ושיקום ומהווה נדבך חשוב לתיירות ובילוי.
ברלין הקדמה לרובע מיטה Mitte
 
ברלין הקדמה לרובע Schoneberg
הקדמה לרובע  Schoneberg בברלין
הרובע ממוקם בדרום מערב של מרכז העיר של Mitte במזרח  ברלין ליד  Charlottenburg-Wilmersdorf,
אטרקציות ברובע
Peek & Cloppenburg Building
Wittenbergplatz Underground Station תחנת המטרו
אזור אשר מתכנסים בו העליזים,ברובע שוק  Winterfeldmarkt ,סביב כיכר Viktoria Luise Platz , ניתן למצוא בתים ישנים,ברחובות Akazien , Goltzstrasse מרוכזות מסעדות ,חלקן מדרום אסיה,בקרבת מקום שדה התעופה הגדול של העיר, Tempelhof.
ברלין הקדמה לרובע Schoneberg
 
ברלין הקדמה לרובע שפנדאו הישן Spandau
הקדמה לרובע שפנדאו Spandau הישן בברלין
האזור ממוקם על הגדה המערבית האזור החל בשנת 1232,
אזור המלא בבתים ישנים בעלי חזות מעוצבת,מושך את המטיילים לשוטט במרכזו ובמעבר מחנות לחנות,בוטיקים מסודרים באווירה של פעם.
 
תחנת מטרו  Altstadt SpandauU7,מטרו U2 מגיעה לחלק המזרחי של הרובע, ותחנת מטרו וחשמלית Rathaus Spandau.רכבת עירונית   S5ו  S75.
 
שפנדו הפך לרובע בשנת 1920,למרות שרב העיר תוכננה מחדש ונבנתה האזור נשאר כשמורת טבע,כמו כנסיית Nikolai church, הבנויה בסגנון גותי,ברובע הרבה פלגי נחלים,ויערות ממלאים את הרובע.
ברלין הקדמה לרובע שפנדאו הישן Spandau
 
 
 
 
 
בניית אתרים - שרקור