דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ברלין הצעות לברים לבתי קפה קלאבים

 

 
ברלין חנות השוקולד Fassbender and Rausch

ברחוב Charlottenstrasse 60 בגמר הסיור בכיכר זרדנמן .

מה היה לנו בחנות השוקולד הפינתית הבנויה בצורת האות ריש, לפני שניגשים להריח ולנשנש , נתחיל את הסיור בדגמי השוקולד הניצבים לאורך הקיר הימני של הכניסה ולאורך הקיר השמאלי וכמובן הדגמים המוצבים בראשי דוכנים הפזורים בחנות.

ברלין חנות השוקולד Fassbender and Rausch
 
סיפורו של בית הקפה יוסטי Cafe Josty

התחלת בית הקפה ,שמוקם במפגש כיכר פוטסדאם עם רחוב בלוויו ,היה בבית מאפה של שני אחים שווצרייים ,שהקימו את מפעלם בשנת 1793 במקום, שלוש שנים לאחר מכן פתחו גם בית קפה במקום,בית הקפה אף נדד לאורך השנים למקומות חדשים אך חזר למקומו, אורחיו המפורסמים היו אנשי רוח וסופרים.

 

בשנת 1930 נסגר המקום למרות המוניטין והוותק , את בית הקפה יוסטי החליפו בעלי בתי קפה שונים ששינו את שמו , כדרכה של מלחמת העולם השנייה נחרב המקום בהפצצות, כרצון לשחזר את ההיסטוריה,נפתח בית הקפה הקפה יוסטי מחדש בשנת 2001 במרכז סוני ביחד עם בר יוסטי.

סיפורו של בית הקפה יוסטי Cafe Josty
 
מבנה ויינהאוס הוט

מבנה ויינהאוס הוט Weinhaus Huth  או בשמו השני HausHuth

 

בעברו מבנה שנבנה בשנת 1912,אשר עמד בתווך בין כיכר פוטסדאם לבין רחוב לינק כאשר למבנה היו כניסות מכול רחוב ,המבנה זכור בזכות הצריח הפינתי בנקודת המפגש של הרחובות, משפחת הוט בעל המבנה עסקה בתחום היין יבוא וייצוא , בקומת הקרקע של המבנה בעבר שכנה מסעדת יינות .

 

בעת בניית מרכז דריימלר בכיכר פוסטדאם שופץ המבנה הישן הנקרא ויינהאוס רות שנבנה בעבר ,במבנה המשופץ מוקמו בו מעבר למשרדים ,מסעדה ובית קפה ובנוסף לגלריית דריימלר .

מבנה ויינהאוס הוט
 
 
 
בניית אתרים - שרקור