דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

אמסטרדם מסעדות

 

 
אמסטרדם שוק Waterloopleinmarkt

השוק פתוח בימי שני-שבת 08:00-17:00 , תחבורה קווי חשמלית 1.2.5 מתחנת Magna Plaza, או חשמלית 14 מהתחנה המרכזית,ניתן להגיע גם בחשמלית   9 או 14 מכיכר  הדאם לספור 4 תחנות ולרדת בתחנת Stopera שזה הכינוי עבור העירייה והתיאטרון.

 
שוק ווטרלופליין ממוקם מאחורי בניין העירייה של אמסטרדם,  בעברו היה השוק היהודי אך עקב מלחמת העולם השנייה שינה את תכולת החנויות , שוק פשפשים הולנדי ידוע שהחל לפעול בשנת 1893 ,לאורך תעלת  Amstel,שוק הפתוח בכל ימי השבוע ,שוק המתמחה בסחורה של יד שנייה,בגדים משומשים,תקליטים ישנים ודיסקים,תכשיטים וג'אנק,ביקור חמוד של אחר הצהרים. בשוק 300 דוכנים,זהו השוק היחידי שניתן להתמקח על מחירי הסחורות.
 
אוכל בשוק : בית הקפה מסעדה   Kapitein Zeppos,  רחוב   5 Gebed Zonder  ,המקום ממוקם בין אולפן בופור והגלריה לאמנות Mokum, בסמטה קטנה, ב Grimburgwal, בית קפה  Cafe Puccini, רחוב Staalstraat 21.
 
 
 
אמסטרדם שוק Waterloopleinmarkt
 

החנויות שלאורך המדרחוב פתוחות מהשעות 09:00-10:00 עד השעות 18:00 בימי חמישי החנויות פתוחות עד השעה 21:00,בימי ראשון חלק מהחנויות סגורות,שני מכירות סייל מתקיימות בסוף דצמבר ובסוף יולי

 
מדרחוב NieuwenDijk הממוקם במרכז המקביל לרחוב דנמרק,המדרחוב הארוך מיועד להולכי רגל,תחילתו באזור התחנה המרכזית וסופו בכיכר הדאם,שם לאחר שחצה את הכיכר משנה המדרחוב את שמו ונקרא רחוב Kalverstraat.
 
לאורך המדרחוב ,תמצאו מגוון חנויות ביגוד, הנעלה, ציוד ספורט, חנויות מוסיקה, חנויות מזכרות ומתנות, וכמובן היצע אינסופי של בתי קפה, מסעדות ודוכני מזון, חנויות נעלים לרוב,חנויות בגדים,כלי בית וחנויות של רשתות מפורסמות, דבר המאפשר לכם לעשות מסלול ארוך במיוחד של שופינג. הפזורים לאורך כל המדרחוב.
 
הן רחוב Nieuwendijk והן רחוב Kalverstraat,נחשבים לרחובות הקנייה הגדולים באמסטרדם,אלא שרחוב Kalverstraat ,נחשב למפורסם מבין השניים ולייקר מבין שניהם,החנויות פתוחות שבעה ימים בשבוע,מכול החנויות בולטות חנויות הבגדים והנעלים,בחנויות נמכרות סחורות ברמות איכות ומחירים מהיקר לזול.     

     

אמסטרדם מדרחוב NieuwenDijk ובהמשך רחוב Kalverstraat
 
אמסטרדם טייפ להוזלת ארוחות במסעדות
טיפ להוזלת ארוחות במסעדות באמסטרדם
בררו במסעדה האם יש מאכל מיוחד להזמנת היום הנקראת  dagschote או ארוחת השבוע הנקראת daghap  או תפריט השבוע weekmenu או תפריט החודש maandaanbieding כל המנות הללו הן אמורות להיות יותר זולות בטעמם הן כמו כל המנות ולפעמים אף יותר טעימות.
 
ההולנדים נוטים לאכול מוקדם כדי להיזהר בהזמנות  במסעדות רבות  בקרבת השעה 22:00 ,אין חובה להשאיר טיפ אך רצוי להשאיר טיפ במסעדות בדרך כלל תשלום 6%  .באם נהנתם מאוד ניתן להשאיר טיפ של 10% , כדאי להשאיר במטבעות לא להוסיף לחשבון החיוב בכרטיס האשראי.
 
עבור כל דרישות מיוחדות, כמו למשל גישה לנכים, רעיון טוב הוא לפנות את המסעדה בטלפון לפני עזיבת הבית , זה גם שווה ביצוע לפני ההזמנה, אם אתה רוצה להבטיח כי תוכל לבקר במסעדה האהובה עליך תברר מראש באם יש מקום, אם אתה רוצה לשלם בכרטיס אשראי כדאי לברר באם המסעדה מוכנה כי לא בכל המסעדות יש מתקנים אלה.
 
רוב המסעדות נפתחות בבוקר ,ההולנדים נוהגים לאכול ארוחת צהרים בבשעות 12:00-14:00, ארוחות הערב בשעות  17:00-20:00 , מסעדות הפונות לקהל של הערב מתחילות בדרך כלל את פעילותם בשעות הצהרים.
אמסטרדם טייפ להוזלת ארוחות במסעדות
 
 
 
בניית אתרים - שרקור