דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

ליסבון תחבורה בעיר

 
פורטוגל דרכים נסיעה ונהיגה
תחבורה בפורטוגל
מידע
הגעה לפורטוגל ולליסבון קלה,ישנם מספר דרכים להגעה : מטוסים,כבישים,נמלי ים,רכבות,אוטובוסים,אופנים,רכב שכור, התחבורה ציבורית בליסבון ושיטות ההיסעים היא הזולה והנוחה ביותר.
 
טיסות פנים בפורטוגל יקרות,ולכן כדאי לשקול נסיעות ברכבת,אבל כמובן ניתן להשתמש באוטובוס,ישנם גם מספר חברות פרטיות המאפשרות נסיעות אקספרס בין ערים ראשיות  במדינה.
 
רשת הרכבות הלאומית   CP  מכסה את מרבית המדינה,חמשת הקווים הראשיים לערים הם :Sintra, Azambuja, Cascais, Sado, Porto/Aveiro, כרטיסי נסיעה ניתן לרכוש במשרדי הכרטיסים בתחנות ובמכונות אוטומטיות למכירת כרטיסים,לא מומלץ לנסות לנסוע ללא כרטיסים,כי הקנסות גבוהים.
 
תחנת הרכבת הראשית בליסבון  היא Santa Apolonia Station, ודרכה ניתן לנסוע ולהגיע לכל יעד ובעיקר מהצפון  ולצפון המדינה,בכדאי להגיע לחוף הציורי של  Costa Azul - Blue Coast, משתמשים בתחנת הרכבת  via Barreiro הממוקמת בצידו הדרומי של נהר  River Tagus, אבל צריך לקחת מעבורת לחציית הנהר לפני כן.מחברת  Fertagus   המפעילה את המעבורת.
פורטוגל דרכים נסיעה ונהיגה
 
ליסבון מעבורות ושייט בעיר

חברת   Transtejo   היא בעלת המעבורות בנהר   Tagus River  החוצה את העיר,רבים מתושבי העיר משתמשים בשרות זה בדרכם למקום עבודתם או לביקור בחלקי העיר השונים.

 

החברה זאת מפעילה שרותי שייט תיירותי בעבור תיירים בשם   Tagus Cruises  המראה את אטרקציות ורובעי העיר מהנהר מומלץ בשעת שקיעת השמש.

 

טרמינל היציאה הוא ברחוב  Rua da Cintura do Porto de lisbon , תחנה נוספת    Terminal Fluvial do Cais do Sodre 1249 ,

ליסבון מעבורות ושייט בעיר
 
ליסבון רכבת מיני ברובע בלם Belem העתיק Comboio de Belem
רכבת מיני ברובע   Belem העתיק  Comboio de Belem
בתשלום
כתובת תחנת מוצא רחוב  Mosteiro dos Jeronimos
טלפון 3463658
מידע
רכבת המיני בעלת הקטר ושני הקרונות פועלת בתחנת המוצא מגדל בלם , בשילוב עם סיור מודרך, דרך השטח של רובע בלם העתיק , לאורך ההיסטוריה ששל הרובע  והמוזיאונים שבו .
ליסבון רכבת מיני ברובע בלם Belem העתיק Comboio de Belem
 
 
 
בניית אתרים - שרקור