דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

בודפשט קניות בעיר

 
בודפשט חנות מותג נעלים טיזה
חנות למותג נעלים  Tisza,Westend City Center
נעלי מותג הונגריים
מרכז העיר   Szechenyi Istvan nagykorut 27/ b, רובע 
טלפון 06 1 238 7505
פתוח בשעות שני –שישי בשעות 10:00-21:00,שבת בשעות 10:00-13:00,ראשון סגור.
 
חנות נוספת  Tisza  Markabolt
נעלי מותג הונגריים
כתובת   Karoly korut 1 , רובע 
טלפון 06 1 266 3055
פתוח בימים שני עד שישי בשעות 10:00-19:00 ,שבת 09:00-13:00,ראשון סגור.
בודפשט חנות מותג נעלים טיזה
 
בודפשט רצועת נגיי קורט Nagykorut
רצועת    Nagykorut
Great Boulevard - Nagykorut
 
הכוונה בהתייחסות למילה  Nagykorut,הכוונה היא לרצועה של 4 קילומטר העוברת בחצי עיגול באזור פשט,אין למצוא את המילה במפה,רצועת הקניות מתחילה  בגשר  Margaret Bridge,ונמשכת עד לגשר  Petofi Bridge.
 
הרצועה כוללת 5 קטעים ,הנקראים :  Szt. Istvan korut, Terez korut, Erzsebet korut, Jozsef korut,Ferenc korut, שני האחרונים הם הפחות מעניינים,החנויות הממלאות את הרצועה משמשות את תושבי העיר כשם שהחנויות במרחוב   Vaci משמש את התיירים.
בודפשט רצועת נגיי קורט Nagykorut
 
בודפשט מוזיאון היין wine museum
מוזיאון היין wine museum
הכניסה חינם
כתובת  רובע 5 ,Bajcsy-Zsilinszky ut 18
מידע
המוזיאון מאפשר לך לנסוע דרך מאות שנים של עשיית היין, פתיחת מרתפי היין שהיו בבעלות המלוכה  שנסגרו בעבר לציבור,לאסלו Zolnay, הארכיאולוג ההונגרי  , שיחזר  יחד עם הסטודנטים שלו  חקרו והחזירו את המקום והמרתפים של ימי הביניים של הטירה בודה למצבם הקודם ויפה.

החדרים הרבים במרתף , מספרות, משמשים לתערוכות בנושאים שונים ולמקום של טעימות יין, המוזיאון מציג שילוב של תוכניות קבועות וזמניות , החושפות  את היין ההונגרי ותרבות משקה, ביקור במקום גם מציע תובנה קולינרית  והצצה לתרבות המלאכה מתוחכם ליצור יין בהונגריה וההחלטות במהלך המאות בנושא.
 
המוזיאון ליין הוא המקום לנסות ולקנות יינות הונגריים,בחנות המוזיאון 80 סוגי יין שונים כולל יינות עתיקים.
בודפשט מוזיאון היין wine museum
 
בודפשט מדרחוב ואצ'י Vaci utca

אורכו של מדרחוב ואצ'י הגדול והידוע בבודפשט קרוב לקילומטר וחצי, רק במאה השמונה עשר שינה הרחוב את פניו והפך לרחוב של קניות המשובץ בחנויות יוקרה ,מסעדות ובתי קפה, במיוחד בחלקו הצפוני שנו משובצות חנויות של מותגים מובילים בעולם.

בעת שהוקם רחוב ואצ'י הוא לווה את גבולה של החלק פשט בעיר הישנה, כשחלקו הצפוני המתחיל בגשר אליזבט הוא האטרקטיבי לתיירים בזכות המסעדות וחלונות הראווה של חנויות המותגים, ואילו חלקו הדרומי של המדרחוב המתחיל בכיכר מריוש פחות תיירותי, למרות שגם בו משולבים חנויות ומסעדות, קצהו של הרחוב מסתיים בשוק המקורה הענק   בן שלוש הקומות Nagy Vasarcsarnok ,הנקרא גם  Central Market Hall

בדרך כלל כמעט כל תייר עובר או מבקר במדרחוב, המשמש כאחד הרחובות הראשים בעיר, במדרחוב שפע של חנויות, כלבו, בתי קפה, בוטיקים אופנתיים, מלונות וחנויות לרוב, מדרחוב בעל סטייל ואווירה מיוחדת , החלק הצפוני המתוח של המדרחוב כולל את עילית חנויות במדרחוב.

    
 
בודפשט מדרחוב ואצ'י Vaci utca
 
 
 
בניית אתרים - שרקור