דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 

פריז בילוי והנאה

 

 
 
 
פריז קרקס החורף Cirque d Hiver
קרקס החורף   Cirque d Hiver 
כניסה בתשלום 
כתובת 110 rue Amelot  ,רובע  11
טלפון     47002881
הקרקס פתוח בימים     
תחבורה תחנת מטרו Filles du Calvaire 
מידע 
התחיל בהופעותיו בשנת 1852, זה נקרא במקור קרקס נפוליאון ,אחד הקרקסים המפורסמים .כיום מארח הופעות של אחרים לפעמיים.
פריז קרקס החורף Cirque d Hiver
 
פריז מועדון לטיני איטוילס
מועדון לטיני איטוילס
Les Etoiles
61,rue du Chateau d Eau,רובע 10
מטרוChateau d Eau
מוזיקה לטינית בתזמורת חייה,מנחים רקדנים,וריקודי סלסה.
פריז מועדון לטיני איטוילס
 
פריז מרכזי תרבות
מרכז תרבות   גרמניה מכון גטה   Institut Goethe,כתובת  avenue de Iena 17  רובע 16  כניסה חופשית לתערוכות קבועות,בתשלום תערוכות מתחלפות תחנת מטרו  Iena  מרכז התרבות  פתוח בימים שני-שבת  פרט ליום ראשון   בשעות 09:00-21:00  טלפון  44939230  מידע : המשימה היא לקדם או להפיץ את השפה והתרבות בכל רחבי העולם, נערכות פעולות תרבות על מנת לייצג את התרבות המרכז,בתערוכות ,סרטים,מופעים,חוגי לימוד שפה,סדנאות לילדים.
 
מרכז תרבות  אמריקה הלטינית  Maison de l Amerique Latine  ,כתובת  boulevard St-Germain 217,    רובע הלטיני ,כניסה חופשית לתערוכות קבועות,בתשלום תערוכות מתחלפות תחנות מטרו  Rue du Bac, Solferino 
מרכז התרבות פתוח בימים שני-שישי פרט ליום ראשון בשעות 09:00-  21:00 טלפון  49547500 מידע : המרכז ממוקם בשני מבנים שהוקמו במאה ה 18,נפתח בשנת 1946,במקום מסעדה בסגנון דרום אמריקאי ,המשימה היא לקדם או להפיץ את השפה והתרבות בכל רחבי העולם, נערכות פעולות תרבות על מנת לייצג את התרבות המרכז,בתערוכות ,סרטים,מופעים,חוגי לימוד שפה,סדנאות לילדים,המקום מקיים דיונים בנושאים לדיון הנוכחי של אירועים, כנסים, תערוכות, פרסים ספרותיים.
 
מרכז תרבות  קוריאה  ,כתובת שגרירות קוריאה,  2 rue de Iena  ,כניסה חופשית לתערוכות קבועות,בתשלום תערוכות מתחלפות תחנות מטרוIena, Trocadero ,מרכז התרבות פתוח בימים  פרט ליום ראשון  בשעות 09:30-18:00  טלפון  47208415  מידע המשימה היא לקדם או להפיץ את השפה והתרבות בכל רחבי העולם, נערכות פעולות תרבות על מנת לייצג את התרבות המרכז,בתערוכות ,סרטים,מופעים,חוגי לימוד שפה,סדנאות לילדים.
 
מרכז תרבות  ספרד  Instituto Cervantes ,כתובת rue Quentin-Bauchard  7   ,כניסה חופשית לתערוכות קבועות,בתשלום תערוכות מתחלפות תחנת מטרו  Alma Marceau, טלפון   40709292 ,מרכז התרבות פתוח בימים  פרט ליום ראשון בשעות 09:00-17:00  ,מידע: המשימה היא לקדם או להפיץ את השפה והתרבות בכל רחבי העולם, נערכות פעולות תרבות על מנת לייצג את התרבות המרכז,בתערוכות ,סרטים,מופעים,חוגי לימוד שפה,סדנאות לילדים,המקום מקיים דיונים בנושאים לדיון הנוכחי של אירועים, כנסים, תערוכות, פרסים ספרותיים, במבנה נפתח בית קפה ומסעדה קטנה ,לידו ממוקמת ספרייה בספרדית.
 
 


פריז מרכזי תרבות
 
פריז מועדון הלילה מולין רוז Moulin Rouge
Moulin Rouge
מועדון הלילה והקברט ממוקם ברובע 18 מונטמר,במקום נערכות הופעות ראווה בליווית רקדניות ושמו מפורסם בעולם,תחנת הרוח היא סימלו,הופעותיו החלו לפני כ 140 שנה,
פריז מועדון הלילה מולין רוז Moulin Rouge
 
פריז על קצה המזלג תזמורות רחוב בפריז
על קצה המזלג תזמורות רחוב בפריז
 
תזמורות רובע  Mouffetard
 
נגן האקורדיון כריסטין מופיע בכל יום ראשון בין השעות 11:00-14:00 בליווי אקורדיון, הוא נמצא בתוך השוק של  rue Mouffetard. כאשר הוא מופיע הוא שר שירי שנסון צרפתיים עממיים עתיקים, אוהדיו הרבים מכל הגילאים מצטרפים אליו לשירה,לפעמים מצטרפים אליו עוד חברים בעלי אקורדיונים לתזמורת קטנה.
 
תזמורת סנט לואיס המופיעה על גשר  Ile de la Cit מאחורי  Notre Dame .
 
מנגני הרחוב ליד מרכז פומפידו .
 
מנהרות המטרו משמשות כמקום הופעות למנגנים ואפילו בחלק מרכבות המטרו בין התחנות.
 
נגינה מאחורי הלובר נגני רחוב התיישבו במקום ובמיוחד בתקופת הקיץ.
 
בקיץ על גשר Pont des Arts מופיעים הרכבים של נגנים ומנעימים את הערב בנגינתם.
 
כיכר place des Vosges, הרכבי מוזיקה בעיקר קלאסית .
פריז על קצה המזלג תזמורות רחוב בפריז
 
פריז אופרה בסטילה
אופרה בסטיל
Opera Bastille
120 rue de Lyon
תחנת מטרו בסטיל 
בית האופרה נחנך בשנת 1984,משמשת כבית הלאומי של אופרת פריז,מחופה מבחוץ בזכוכיות המקיפות מבנה מוצק,האולם המרכזי מכיל 2703 מושבים,לאולם בימה גדולה ומרשימה והמתכנן הציב את המושבים בצורה טובה לצפיה במופעים.
 
לבנין 4 מחסנים לציוד,חדרים לחזרות וחדרי הלבשה ואיפור לשחקנים.
 
קיימים סיורים מודרכים לקבוצות ובודדים בבנין,הביקור כולל סיור במבואה,באולם ומאחורי הקלעים,כ 75 דקות נמשך הסיור והוא נערך כמעט כל יום,בדרך כלל בשעות  13:00-17:00 ,קבוצות יכולות לקבל סיור בתרגום אנגלית.
פריז אופרה בסטילה
 
פריז בית האופרה גרנייר Opera Garnier
בית האופרה גרנייר   Opera Garnier
Opera Garnier  Place de le  Opera
פתוח כל יום בשעות 10:00-16:30 ,בתאריכים 15.7-1.9 פתוח עד 17:30 .
תחנת מטרו Opera
קווי אוטובוס  20, 21, 22, 27, 29, 31, 39, 42, 52, 53, 66, 68, 81, 95
מידע
מבנה האופרה ממוקם ליד תחנת המטרו אופרה,ידועה גם בשמה האופרה של פריז, בנייתה הושלמה בשנת 1875,תוכננה בידי האדריכל  Garnier,הסיפור והאופרה פנטום האופרה חוברו בהשראת הסיפור כי המבנה הוקם מעל לאגם ניסתר בידי הסופרGaston Leroux,והולחן בידי  AndrewLloyd-Webber.
 
חזית הבניין מקושטת ב- 7 קשתות וביניהן פסלי דמויות אלגוריות  , בית האופרה נבנה בשנים 1862-1875,האדריכל שנבחר   Charles Garnier  היה בלתי ידוע וגבר על 171 מתחרים לתכנון,הבנין עצום וגדול וכולל בימה גדולה וחדרים ל 450 שחקנים.
 
הבניין מחולק לשלושה מפלסים שונים. באולם האופרה תלויה נברשת מפוארת. בכל מקום ישנם משטחי שיש, מעקות מקושטים, מדרגות מיוחדות, פסלים ופיתוחי אבן. העושר ניכר בכל מקום: יציעים מפוארים, תאי צפייה פרטיים, קטיפה וזהב בכל מקום.
 
אולם ההופעות מהווה בשטחו מחצית משטחו של המבנה,האולם כולל 2200 מושבים,צורתו כוללת אלמנטים אדריכלים של יוון ורומא,שורת עמודים המעוטרים במלאכים ,כנפים ואלמנטים נוספים,לעושר העיטורים מתווסף בד הקטיפה אשר מצפה מושבים וספות מנוחה בפסג,ריקועי זהב מקשטים אלמנטים בקירות ובתקרות,כולל נימפות וכרובים.נברשות קריסטל משתלשלת מהתקרה המעוטרת ומצוירת ומשקלה 6 טון.
פריז בית האופרה גרנייר Opera Garnier
 
פריז טיפ לבילוי בחינם
בילוי חינם בפריז
רדיו צרפת קונצרטים חינם בכל יום חמישי (העונה השלישית: 26 נובמבר 2009 - 27 במאי 2010) 12:30-1:30  182 מושבים
 
אם אתה רוצה ללכת לרקוד טנגו ללא תשלום, אתה יכול לעשות זאת בכל ערב, כל עוד מזג האוויר חם נחמד.זה מתרחש באוויר הפתוח של Quai (or Port) Saint Bernhard, Place Tino Rossi
פריז טיפ לבילוי בחינם
 
 
 
 
 
בניית אתרים - שרקור