דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
ניווט
 
 

פראג וברחבי צכיה - ספר מידע ולינה

 

 
הקדמה לעיר פראג
הקדמה לעיר פראג
העיר פראג מהווה אבן שואבת לחובבי תרבות ,אומנות וארכיטקטורה,בתי העיר הצבעונים והמעוצבים ומשולבים בגילופי אבן ופסלים מחזירים את המבקר ברחובות העיר לימי הבינים.

העיר פראג היא אחת הערים השמורות והיפות ברחבי העולם,ונהר הוולטבה החוצה את העיר מוסיף רוגע למראה הפסטורלי הנגלה למבקר בעיר,מרכז העיר הישן ובמיוחד העיר הקטנה ושיטוט ברחובותיו הצרים המשולבים בחנויות קטנות ובתי קפה מימים עברו מעבירים למטייל את מסר העבר וההוה.

העיר מלאה במופעי אומנות,קונצרטים,תאטרון,מופעי רחוב ונגנים,ולמעשה קשה עליך המבקר לבחור לאיזה סוג של אומנות חפצה נפשך כי המבחר ענק בכל תחום.

למבקר היהודי מצפה חוויה בבקור וצפיה בחיי הקהילה המפוארת של היהודים בימי הבינים ועד לעליית השלטון הגרמני,ביקור ברובע היהודי צופן מראות וסיפורים כולל סיפורו של הגולם מפראג,ביקור בבתי הכנסת מחזירים אותנו במנהרת הזמן לחיי היהודים במאות השנים.

ביקור בשלל הפינות הנסתרות,ובאטרקציות העיר הפזורות בכל מקום ושרידים לימי הבינים,השלטון הסוביטי בשילוב ההויה המודרנית   מעצימים את חווית הביקור בעיר.
 
הקדמה לעיר פראג
 
תיאטרון הבובות דון גובני   Don Giovanni Marionette

הכניסה בתשלום

כתובת  Karlova 12 רובע  פראג 1

התיאטרון פתוח בימי  השבוע בשעות 17:00-20:00

התיאטרון מיועד לילדים ומבוגרים כאחד, כמוהו ישנם מספר תיאטרונים בפראג, תיאטרון המריונטות והבובות ממוקם במבנה מהמאה ה 16,המבנה משמש גם כמרכז עולמי לאומנות מחזאות הבובות ומריונטות, במקום גם מוזיאון מריונטות וסדנת תיקונים.

 

בתיאטרון נערכים פסטיבלים של מריונטות ותיאטרוני בובות מרחבי העולם, רוב הופעות התיאטרון הן מיצירותיו של מוצרט , במוזיקה ובקול בסאונד מושקעת עבודה גם כן, ההצגות פועלות בדיוק רב של מקצועניות מתמשכת, בנוסף ליצירותיו של מוצרט מועלות במקום הצגות קלאסיות ממבחר הסיפורת הקלאסית העולמית .

תיאטרון הבובות דון גובני   Don Giovanni Marionette
 
 
 
בניית אתרים - איקומטרייד