דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

וינה אולמות לקונצרטים

 
קונצרטים בוינה
תזמורת Vienna Philharmonics המופיעה במבנה ארמון Musikverein, הופעות נערכות בכל יום , אוהבי מוזיקה מכירים את המקום אשר מספק הופעות עשירות תרבות ומוזיקה , בתוכנית הנקראת קונצרט בוינה, המוגשת ביד התזמורת הפילהרמונית הלאומית של אוסטריה, התזמורת משתפת סולנים מכל רחבי העולם המנגנים על כלים ביצירות ייחודיות לכלים או כחלק מתזמורת נרחבת.

תזמורת Wiener Mozart Orchester   
ההופעות נערכות באולם הזהב  Golden Hall, אשר במבנה Musikverein, או בארמון  Hofburg , או באולם Konzerthaus, ההופעות בימים  שני,רביעי, שישי,שבת בשעה 20:15 .
בהופעות התזמורת משתתפים אומנים וסולנים מאוסטריה ומרחבי העולם,הנגנים לובשים תלבושות אשר היו נהוגות במאות הקודמות כבגדי נגנים, חובשים פאות נוכריות.

תזמורת המלכותית של וינה  Vienna Imperial Orchestra
התזמורת מנגנת באולם  Imperial Hall אשר נמצא בארמון המלכותי, ההופעות נערכות בימי שלישי-ראשון בשעה  20:15 ,התזמורת אינה מופיעה בימי שני, הופעות התזמורת מלוות בידי זמרי אופרה מבית האופרה הלאומית של וינה, התזמורת מנגנת במקצועיות כמלאכת מחשבת , של מנגינות מפורסמות שהולחנו בידי מלחינים אוסטריים.

אולם  Konzerthaus
הופעות התזמורת נערכות בכל יום באולם הגדול של מבנה    Konzerthaus ברחוב Lothringerstrasse 20,בשעה 20:15
התזמורת הסימפונית של וינה ממוקמת בבית הקונצרטים, ההופעה מודגשת באלמנטים של מוזיקה מן העבר וקדומה, מוזיקת גאז ומוזיקה מודרנית בשילוב סגנון עתיק ,תוך הקפדה על המוזיקה הקלסית.

תזמורת ארמון שיינבורן  Schoenbrunn Palace Orchestra
ההופעות נערכות בכל יום בשעה 20:30.
תזמורת ארמון    Schoenbrunn   מגישה הופעות של מיטב היצירות הקלאסיות  של המלחינים ,כמו   מוצרט ושטראוס, בסגנון מסורתי מקומי.

תזמורת ארמון הופברג   Vienna Hofburg Orchestra
התזמורת מופיעה בימי שלישי ורביעי בשעה 30:30.
תזמורת הקלסית של הארמון מופיעה במופע הנקרא : Music Capital of the Worldבהופעה זאת משתתפים אומנים מפורסמים, ביצירות של מלחינים אהובים, במיוחד בידי המלחין הגדול לנגינת ריקודי הוואלס מוצרט,  בליווית דואטים של זמרי אופרה.
 
מקהלת נערי וינה   Vienna Boys Choir
המקהלה מופיעה במבחר יצירות קלאסיות ישנות ויצירות בנות זמננו.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור