דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

וינה ארמון הופבורג Hofburg Imperial Palace

 
ארמון הופבורג   Hofburg Imperial Palace
הכניסה בתשלום
כתובת הארמון   Ringstrasse  Michaeler platz     רובע   1
טלפון    5337570
תחבורה לארמון    אוטובוס 2 A - A3   לרדת בתחנת  AHofburg ,חשמלית  D - J ,קווים 1,2 לרדת תחנת  Burgring , מטרו    U3 כתום  לרדת  Herrengasse .
הארמון   פתוח בכל ימי השבוע  , שעות הפתיחה של הארמון     09:00-18:00 .  
מידע על הארמון  
במרחק 100 מטר מאחורי בית האופרה ממוקם מתחם הארמון הכולל : ארמון בית הבסבורג ,אולמות קונצרטים,אגף אוצרות בית הבסבורג,קבר החייל האלמוני,הספרייה הלאומית,לשכת הנשיא,לשכת ראש הממשלה,בית הספר הספרדי לרכיבה,מספר מוזיאונים.
 
מוזיאון אוצרות הקיסרות הרומאית הקדושה  Secularand Sacred Treasures  הכוללים גם הכתר ואת הלוגו משנת  962 לספירה ופריטים אחרים מימי הביניים.
 
הארמון אשר שימש את שליטי אוסטריה מהשושלת האסבורג במשך למעלה משש מאות שנים באוסטריה, המבנה כולל אוסף מבנים ,חצרות וגנים , בסגנונות אדריכליים שונים ,כמו הברוק,הנאו קלסי,  אשר עוצבו בתקופות שונות של שנות בנייתו,חלקים ממנו נבנו אשר נבנו במאה התשע עשר.
 
הארמון שימש גם את שושלת השלטון האוסטרית הונגרית כמעון החורף שלהם, כיום משמש הארמון כמעונו הרשמי של נשיא אוסטריה המכהן, הארמון מייצג , אולי כדאי להזכיר  ולו במעט את ימיה המפוארים של הממלכה האוסטרית, בארמון ניתן לבקר בסיורים מודרכים על מנת להבין ולחוש את עברה המפואר של המדינה.
 
בארמון נערכים אירועים ממלכתיים. אין להחסיר ביקור בארמון המלכותי ובחדריה של הקייסרית סיסי.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור