דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

רומא חברת הנסיעות והשייט לתיירים Bus and Boat

 
חברת הנסיעות והשייט לתיירים  Bus n Boat
שרות סיור זה משלב שיוט בסירות ונסיעה באוטובוסים הצבועים בצבע צהוב עז לימון, החברה משתמשת באוטובוסים בני שתי קומות, הסיורים ניתנים בשמונה שפות, ומלוות במדריך לאורך המסלול.
 
התחנות לאורך של הסירות בנהר, משולבות בתחנות קו האוטובוס של המסלול, וממוקמות בנקודות אטרקציות חשובות בעיר, ואשר שתים מהן משולבות בנהר עצמו.
 
התחנות הן :  via Ludovisi-via Veneto,piazza Barberini, piazza Venezia, via di San Gregorio-Colosseum,Circus Maximus,   piazza Monte Savello -Tiber Island,via della Conciliazione-Vatican,Sant Angelo Bridge ,piazza Augusto Imperatore, בחזרה לרחוב via Ludovisi.
 
דרך נוספת לסיור נקראת  stop and go
כרטיס הסיור מאפשר נסיעה באוטובוס לרדת בתחנות ולסייר בסביבתם ובאטרקציות ליד הגשרים,ולתפוס או את הסירות או האוטבוסים לשימוש נסיעות וסיורים המשולבים שייט.
 
התחנות לירידה או עליה הן על סירות או אוטובוסים הן: גשר  Duca d Aosta Bridge, גשר  Risorgimento Bridge, גשר  Cavour Bridge, גשר  Sant Angelo Bridge  , גשר Sisto Bridge,האי  Tiber Islandל   Calata Anguillara.
 
סיורים מודרכים  בשייט  Cruise with Guide
נערכים בשעות : 10:30am 11:00 am 12:00 am 3:30 pm 4:00 pm 5:00 pm.
 
שיוט עם ארוחה   Cruise with dinner on board
טלפון  69380264 – 06 .
מידע  משך השייט כשעתיים, הם יוצאים מגשר,Sant Angelo Bridge, לצד המבצר, בכל ערב בשעה 19:30, השייט לאורך נהר הטיבר, לכוון האי, לאחר מכן לגשר Risorgimento Bridge , ולסיום בנקודת ההתחלה, בכדי לקבל גם אפשרות למוזיקה של ריקודים  או מסיבה שנדרשים לפחות 25 אורחים,יש לבקש בהזמנה וישנה תוספת מחיר לנושא.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור