דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

רומא אוטובוסים ציבוריים

 
אוטובוסים ברומא
האוטובוסים ברומא צבעם כתום או כחול ,  ושייכים לחברת האוטובוסים   ATAC ,שעות הפעילות של האוטובוסים הן : 06:00-24:00 , תחנות  האוטובוסים פזורות בכל רחבי העיר, שעות הפעילות של האוטובוסים והחשמליות עד חצות. מפות תחבורה וקווי נסיעה מחולקים בחינם וכדאי להצטייד בהם.
 
קיימים גם אוטובוסים ליליים, אשר עובר בתחנת הרכבת הראשית  Termini, האוטובוסים יוצאים כל חצי שעה מתחנת   Termini  או מכיכר  Piazza Venezia    ושם לעבור לקווים אחרים על פי הנדרש לכם,על האוטובוסים מצויר ינשוף ומספר הקו, הקווים פועלים בשעות  00:30-05:30.
ישנה חברה פרטית לאוטובוסים הנקראת  J Buses  ואשר האוטובוסים שלה עוברים בתחנת  Termini
 
 ניתן לנסוע גם ברכבת התחתית אך לרשותה רק שני קווים, כרטיסי האוטובוס והתחתית זהים,ניתן לרכוש אותם אצל פקיד המלון ,או בחלק מתחנות המטרו, או בקיוסקים המוכרים סיגריות ועיתונים,הכרטיס נקרא  Biglietto.
 
כאשר עולים לאוטובוס מהדלת האחורית או למטרו יש להחתים את הכרטיס במכונה הכתומה המיועדת לכך, אל תתרשם שחלק מהנוסעים אינם מחתימים כי בידם כרטיס חודשי או שבועי, אל תנסו להתחכם כי הביקורת מרובה בידי פקחים והקנס גדול.
 
מחיר כרטיס ליחיד אשר משמש את כל התחבורה הציבורית ,הוא יורו לשעה או  כרטיס יומי שמחירו 4 יורו,ניתן לרכוש כרטיס שבועי בארבע יורו, כרטיס שבועי מחירו 16 יורו, ומחיר כרטיס חודשי הוא 30 יורו.
 
דרך נוספת להגיע לרומא משדה התעופה הוא שימוש בתחבורה הציבורית –אוטובוסים, שצבעם כחול והשייכים לחברת  Cotral ,הנסיעה היא עד תחנת המטרו Anagnina ומשם יש להמשיך עד למחוז חפצכם מומלץ דרך התחנה המרכזית  Termini.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור