דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ברצלונה פארק טיבידו Parc d Atraccions Tibidabo

 
פארק טיבידבו Parc d Atraccions Tibidabo
פארק השעשועים נקרא  Funfair
איך להגיע לקחת את  Tibibus האוטובוס  T2 שירות אשר פועל כל יום מסלול מעגלי בין כיכר  קטלוניה מול חנות הכלבו  Corte Ingles   עם תחנות שונות לאורך הדרך, בדרך הוא עוצר  במגדל   Torre Collserola   ובפארק גואל, אוטובוס התיירים     Tibibus T2 פועל רק בחודשי הקיץ, כאשר פארק טיבידאבו פתוח, במסלול מעגלי כל חצי שעה החל מהשעה  11:00, מחיר 2.5 יורו.
 
או לקחת את רכבת   Ferrocarril train on L7  מכיכר קטלוניה או מתחנת שדרות גרסיה או  מתחנת Provenza   לרדת בתחנת  Av Tibidado , לאחר מכן לקחת את הקרונית הכחולה  old Tramvia blau  עד הרכבל של  Funicular of Tibidabo train  שיעלה אותכם למרומי ההר, לכנסייה ולפארק.
 
כדי לעלות לפארק השעשועים   Tibidabo  amusement park , העלייה  בתחנת    pl. Dr Andreu  מתחנת החשמלית הכחולה,לתחנת    Tibidabo Amusement  Park  ,אורך המסילה 512 מטר, ימי הפעילות של החשמלית היא בימים שבת וראשון ובימי חג, בתדירות 30 שלושים דקות ,בין השעות  10:45-18:45 ,למעשה ישנם ימים נוספים במשך החודש ,אך יש לברר את זה בצורה פרטנית.

כניסה בתשלום של 25 יורו מעל גובה 1.20 סנטימטר בגובה 90-120 סנטימטר ,10 יורו ובחינם מי שמתחת לגובה 90 סנטימטר.
הפארק נחנך בשנת 1901.
 
האתר משלב אטרקציות מקומיות ומהעולם בשש טרסות שונות ,תיאטרון בובות הרטה פרנקל עם האוסף, ואחריו מופע עם הפגנה של כמה בובות העבודה. ,מכוניות חשמליות ,רכבת הרים חדישה  בשם ההר הרוסי שאורכה 718 מטר,הגלגל הענק ממוקם בחלק הראשון של הפארק, נסיעה של סיבוב בגלגל הענק עולה שני יורו , לידה הקרוסלה בת שתי הקומות,והטיסה במטוס,אולם סרטים ארבע מימדים, מוזיאון האוטומטים והרובוטים.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור