דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ברצלונה הקדמה לרובע Barceloneta

 
הקדמה לרובע Barceloneta בברצלונה
מידע
רובע היסטורי שהתפתח מכפר דייגים. אשר מלחים ודייגים חיו בו בצורה מסורתית, והוא הקטן ברובעי במשנה של מרכז העיר ההיסטורי הישן   Ciutat Vella, רובע בעל חופים שמהווה חלק מההיסטוריה של מרכז העיר,הוא ללא ספק אחד האזורים האוטנטיים של העיר,בעזרת האווירה,בתי הקפה המסורתיים ומסעדות מאכלי הים הפזורות בו,ברובע רחובות קטנים מסביב למרינה ולחוף.
סיור רגלי ברובע הוא בקרבת לשדרות רמבלס,לאזור   Born ולרובע הגותי,אשר הופך אותו למקום שהייה ומגורים אטרקטיבי בעת הביקור בעיר  משום קירבתו לאטרקציות.
בלילה ניתן לבלות בברים ובקלאבים המפוזרים באזור,
ניתן לומר שהרובע הוא כפר קטן במרכז העיר ברצלונה,הכולל חנויות,סופר מרקטים, שווקים לתוצרת חקלאית טרייה,ומאפיות.
למרות שהרובע השתנה לכוון התעשייתי והתפתח בו נמל,ויש בו את החוף הרחצה היחידי בעיר,לרובע רחובות צרים ובעלי מסעדות למאכלי ים ודגים וברים ברוח המסורת ובאווירת התקופה העתיקה,בתקופת המשחקים האולימפיים בשנת 1992, התפתח הרובע לכוון הים,והתקרב לרובעים הסמוכים  Vila Olimpica  ורובע  Diagonal Mar , מאותה תקופה שינה הרובע את עורו ושידרג את חופיו,ונוספה לו טיילת בת 4 קילומטר,משם ניתן להלך עד החוף האחרון של העיר הנקרא  FORUM .
במשך הקיץ מתמלא המקום בנופשים ומתרחצים,בתאריך 23 ביוני נערך הפסטיבל  St. John festivities , עם מדורות,שדים,ריקודים קיצביים של מוזיקה מסורתית ושפע של זיקוקים.


 
 
 
בניית אתרים - שרקור