דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ברצלונה הקדמה לרובע Ravel

 
הקדמה לרובע Ravel  בברצלונה
מידע
הרובע שונה במתכונתו מרובעים אחרים וחלים בו שינויים סביבתיים קבועים,כתוצאה מחילופי אוכלוסיה,בתקופה האחרונה התמלא במהגרים מארצות שונות,דבר שיצר סביבה רב תרבותית,הכוללת גם את תושבי המקום הקטלונים ותיירים.
 
בחלק הפנימי של הרובע ניתן למצוא בתים נחמדים ישנים כמו הספרייה  National Library of Catalunya, ו Palau Guell, מעורבים במרכזים חדשניים לתרבות ומוזיאון Contemporary Art the MACBA.
קיימים גם מגוון של סוגי מסעדות ,בתי קפה וברים אשר המבקר יכול למצוא בכל פינה,לחלק גדול מבתי הקפה צמודות טרסות וגינות קטנות אשר בהם יושבים הלקוחות על מנת לראות ולהראות.
מוזיאונים ברובע Raval
מוזיאון ומרכז התרבות הקאטלוני בברצלונה  CCCB , Rambla-Raval ,
מוזיאון המכיל את הממצאים ארכיאולוגים מהתקופה הגותית  Maritime Museum , Rambla-Raval
מוזיאון לארכיאולוגיה   Archeology Museum , Rambla-Raval
Ciutat Vella  העיר העתיקה וההיסטורית של ברצלונה נחלקת לארבעה רובעי משנה :
רובע Barrio Gotic-gothic quarte, רובע  Raval, רובע Borne,Barceloneta.
 
רובע  Raval 
ממוקם מימין לשדרות Ramblas במורד מכוון כיכר Plaza Catalunya, הרובע מכונה הרובע הסיני  Chinese quarter, מהווה את הרובע הבוהמי של העיר, מאחר ובו מתגוררים  שחקנים,אנשי רוח,יצאניות,ופריקים בעלי תלבושות מוזרות,גם כיום הוא משמר את האווירה הבלתי פורמאלית.
כיום עדיין הרובע הוא רב תרבותי ואקזוטי,שינויים חלים ברובע,נפתחות בו  חנויות רבות של יד שנייה,ברים בעלי אווירה אוריגינלית,ברובע ניתן למצוא מסעדות בסגנונות של כל העמים,כולל מסעדות וברים חדשים שנפתחו,נבנו בה מרכזי תרבות מודרניים, כמו מוזיאון MACBA museum,בית האופרה והקונצרטים    classical music the Liceu  שוחזר , במועדונים נחלקים סגנונות המוזיקה בין העכשווי והישן של שנות השישים.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור