דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ליסבון אושינריום Oceanarium

 
אושינריום  Oceanarium
Doca dos Olivais, Parque das Naynes
תחנת מטרו לירידה  לקחת את Linha מטרו Vermelha קו אדום  לתחנת אוריינטה לאושינריום  Oceanarium הממוקם על החוף, מהתחנה הליכה בשדרה  לקניון ממול  המבנה עצמו מרשים ובולט מעל למים על מנת להגיע לתצוגות  עוברים על סדרה מעניינת של רמפות.
פתוח  בחורף בשעות 10:00-18:00, בקיץ בשעות  10:00-19:00.
מידע
האושינריום ממוקם על גדות הנהר  בשטחו המזרחי  של אקספו 98 הוא ממוקם באזור המזרחי של העיר  ומחובר בגשר הולכי רגל,הוא נחשב לאחד מהאקווריונים  הימיים הגדולים בעולם ותוכנן בידי ארכיטקט אמריקאי  Peter Chermeyeff.
 
האקווריום המרכזי מקרב את הצופים לקרבה מיוחדת עם שוכני מעמקי הים בלא להסתכן,באקווריום למעלה מ 25,000 סוגי דגים,ציפורי מים ,יונקים  ויצורי ים,אורכו של האקווריום כ  200 מטר וניתן להתבונן בו מכמה מפלסים, כולל סוגים שונים של כרישים כמו כן קיימים אקווריונים קטנים יותר לאורך הקירות ישנם מעברים שאינם מוארים על מנת לצפות בתכולת האקווריונים .
 
האקווריום תוכנן להכיל מוצגים מכל האוקיינוסים תוך יצירת מבנה אקולוגי לחיים משותפים,האקווריום האנטרקטי מכיל פינגווינים,האקווריום מהאוקיינוס השקט מכיל כלבי ים המשתעשעים מעל סלעים ,כל אלו מופרדים מהאקווריום הראשי בקירות אקריליקים בלתי נראים,ההפרדה הזאת נותנת את התחושה כי כולם חיים עם כולם.כמובן במקום תצוגות מדיה להצגת והדרכת החיים בים.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור