דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

כרתים שעות פתיחת חנויות

 

חלק מתושבי האי מתחילים את יום העבודה או בשעה 07:00 או בשעה 08:00 ,יום העבודה מסתיים בשעה 14:00 לסייאסטה של אכילת צהרים ותנומה קלה עד השעה 16:00 ,חלקם (משרדים,חנויות) ממשיכם בעבודתם לפעמים עד השעה 21:00. 

רוב החנויות בערים סגורות בימי ראשון, בכפרים החנויות פתוחות שעות ארוכות ולעתים קרובות ,כל שעות היום ללא הפסקה, חלקם של החנויות פתוחות גם בימי ראשון, בדרך כלל החנויות נפתחות בימי שני-שבת ,פתיחה בבוקר בין השעות 08:00-09:00,עד 17:30 ובקניונים או בחנויות הגדולות עד השעה 20:30.
 
חלק מהחנויות נסגרות בימי שני,רביעי ושבת בשעות אחר הצהרים ונפתחות שוב בין השעות 17:00-20:00,בקיצור שעות עבודה גמישות ומשתנות מחנות לחנות, חנויות מזכרות והקשורות לתיירות ,פתוחות בכול ימי השבוע בכול שעות היום.

חנויות לתיירים פועלות בדרך כלל במרכזי הערים בחודשים מאי עד תחילת אוקטובר.

בתי קפה ומסעדות בעיקר בערים ובאזורי תיירות פתוחים לאורך שעות היום לשעות ארוכות, חלקם הגדול עובד גם בימי ראשון.

הקיוסקים , דוכנים וחנויות נוחות, עובדים גם כן באותה רמת שעות ,גם אם אינך רואה את המוצר שאתה חפץ בו ,כדאי לשאול ובדרך כלל נין למצוא אותם מונחים במדפים צדדים.

בתי מרקחת פתוחים ברוב ימי השבוע ,לאורך שעות היום, על שמשת בית המרקחת ניתן לראות לוח שעות הפתיחה והשעות שמחוץ לשעות הרגילות (תורנות) , במידה ולא ברור לך מהן השעות ,ניתן להיעזר בתרגום בידי התושבים איכן יש בתי מרקחת תורניים ובין איזה שעות הן פתוחות.

כרתים עיתונים ומגזינים מפות וספרי הדרכה

מבחר ספרי מידע על כרתים ומפות דרך וכבישים ,ניתן למצוא בחנויות ספרים בהרקליון ברחוב Handakos היוצא מכיכר האריה Lion square ,בחנויות ברחוב 25 באוגוסט, ובחנויות ברחוב דדלוס Daydaloo.

עיתונים ומגזינים בשפות רבות ניתן למצוא בחנות Astrakianakis הממוקמת בכיכר האריה או ברחוב 25 באוגוסט .


 
 
 
בניית אתרים - שרקור