דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ליסבון מוזיאון הצי Navy Museum

 
מוזיאון הצי Navy Museum
Museu da Marinha
כתובת Praca do Imperio  רובע Belem
המוזיאון פתוח בחודשים אפריל - ספטמבר בשעות 10:00-18:00, סגור בימי שני,בחודשי החורף עד השעה 17:00.
תחבורה  חשמלית קו 15
טלפון
מידע
המוזיאון ממוקם באזור מכובד ברובע   Belem, במנזר לשעבר אשר הקים מנואל הראשון כסמל לשושלת המלוכה הפורטוגזית ולאינקווזיציה , בחלק המערבי של המנזר ביחד עם מוזיאון הלאומי לאריאולוגיה , המנזר עצמו נחשב לליצירת מופת של בנייה, הכוללים אלמנטיים פורטוגזיים, גותיים, בסגנון תקופת הרנסאנס, עם קישוטים להאדרת המלך,הנצרות ועולם הטבע.
 
במוזיאון יש 17,000 פריטים ארכיון נרחב הכוללים 30,000 תצלומים, אוספי מודלים, של אוניות שהשתתפו במסעות גילוי ארצות,אוניות מודרניות ומיכליות ענק.
 
המוזיאון ממוקם ליד נהר  Tagus  בתוך חגורת אזור בעל צמחיה,המוזיאון מחולק לכמה נושאים הקשורים לים ולספינות,כולל סוגי אוניות מהמאה ה 16 תקופת התגליות.
 
האוסף והמוזיאון תוכננו בשנת 1863 בידי המלך לואיס, שהי קפיטן של ספינת הצי הפורטוגזי, המוזיאון ממחיש את החשיבות של מסורת ימית פורטוגזית עם מפות, קודים הימי, ציוד ניווט, בגודל מלא ואת דגמי אוניות, מדים, כלי נשק.
 
בתצוגות המוזיאון מודלים של ספינות מהמאה השש עשר עד ימינו אנו,כולל דגמי ספינות של המלוכה,דגמים בסגנון בניה מסורתי,וכלי עבודה וניווט ואביזרי ימאות מהעבר וההווה,אשר ימאים פורטוגזים השתמשו בהם ,מעניין במיוחד חדר מספר  5 המוקדש לתעשיית בניית ספינות מן המאה השמונה עשרה של צי  ליסבון.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור