דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

בנסקו מעיינות המים החמים המינרליים בכפר Bania

 

למרבה הצער, אין מעיינות מינרלים תרמיים אמתיים בעיר בנסקו איננו מביאים בחשבון מלונות ספא ,שבהם הם מחממים את המים שלהם, אבל הכפרים השכנים לבנסקו מלאים בהם.

בכפר בניה קיימים מספר קומפלקסים שבהם מעיינות מים מינרליים חמים , אחד המפורסמים בכפר Banya village הוא קומפלקס complex Izgreva שבו רוחצים אפילו בימי החורף המרוחק 15 דקות מבנסקו .

כניסה זולה יחסית, בקומפלקס שלוש בריכות ברכות מים מינרליים חמים , אחת גדולה טמפרטורת המים של הבריכה העיקרית היא בדרך כלל סביב 37 מעלות צלזיוס ,יש גם שתים קטנות יותר, חלקם באוויר הפתוח עם כסאות נוח מסביב לברכה , בקומפלקס גם חדרי מלון ומסעדה ,הפעילים בכול השנה .

אל הכפר ניתן להגיע ברכב פרטי או במונית מבנסקו ,טיפ לקבוע עם הנהג שעת איסוף כי אין מוניות בכפר לחזור, את המשקאות ניתן לרכוש במסעדה אך יש לצאת מהברכה להתעטף במגבת לרכוש ולחזור, אין להכניס שתייה לברכה , באם תביאו מהבית בקבוק מים יתעלם השומר ,אבל מבקבוק וודקה לא .

קיימת בריכת ילדים המחוברת לבריכה הראשית רדודה יותר, בעומק של 40 סנטימטר, אחת משתי הברכות הקטנות יותר ,בעלת כיסוי גג, קיימים חדרי הלבשה ,שירותים ומקלחות נפרדות לגברים ונשים.


 
 
 
בניית אתרים - שרקור