דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

בודפשט נסיעה בחשמליות

 

מערכת החשמליות, החשמליות בעיר או כפי שהם נקראות  tram , בעיר בודפשט מאפשרות ליהנות מנוף העיר ולנסוע במרחביה, בדרך כלל בנוחיות מסוימת,

 

קוויה העיקרים של החשמלית הם קו 4 ו 6 ,קווים אלו מתחילים בכיכר מוסקווה,לכוון הקפת העיר לאורך הכביש Nagykorut   עד לרובע בודה לכוון   Moricz Zsigmond korter , ולכוון הרובע האחד עשר  Fehervari .

 

קו מספר 2  נוסע לאורך גדות הדנובה מצד אזור פשט,

 

הערה : יש להצטייד בכרטיסים לפני העלייה לכלי התחבורה,אין כרטיסן והנהג אינו מוכר כרטיסים,הקנס על אי קניית כרטיס גבוה ומיועד להרתעה.יש לרכוש את הכרטיסים בתחנות או במכונות חשמליות. קיימים כרטיסים ליום אחד או יותר המקנים לך הנחה בתחבורה הציבורית.

 

מערכת התחבורה בבודפשט

בתחבורה הציבורית בעיר ניתן להשתמש באמצעי התחבורה הבאים : trams -חשמליות,אוטובוסים מנוע בנזין,אוטובוסים המונעים בחשמל  trolleybuses , רכבת תחתית,רכבת הפרוורים העילית  HEV .

 

חשמליות,אוטובוסים חשמליים עובדים בכל יום בשעות  04:30-23:00 , הרכבת התחתית המטרו ,כל שלושת הקווים עוברים בתחנת  Deak ter Station , כל הקווים יוצאים בתדירות של 15 דקות מנקודת היציאה או מהתחנה הסופית,בערב כל שתי דקות.

 

הערה : יש להצטייד בכרטיסים לפני העלייה לכלי התחבורה,אין כרטיסן והנהג אינו מוכר כרטיסים,הקנס על אי קניית כרטיס גבוה ומיועד להרתעה. יש לרכוש את הכרטיסים בתחנות או במכונות חשמליות. . קיימים כרטיסים ליום אחד או יותר המקנים לך הנחה בתחבורה הציבורית.


 
 
 
בניית אתרים - שרקור