דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ברלין נסיעה ברכבת התחתית

 

הרכבת התחתית כוללת תשעה קווים , ומאה שישים וחמש תחנות על ציר הקווים , הרכבות מתחילות את יום העבודה בשעה 04:00 ומסיימות את יום העבודה בשעה 24:00 או 01:00,כאשר בסופי השבוע קווי הרכבת התחתית  שמספרם u1 -u9 -u15   ,ממשיכות לעבוד לאורך שעות הלילה גם.

על מנת להתמצא צריך לזכור את הכלל שכוון הנסיעה רשום כשם התחנה האחרונה בקו , בכל תחנה ניתן לקבל או לראות את לוחות זמני הנסיעה בקווים,כרטיסים ניתן לקנות או במכונות האוטומטיות או בקופות בתחנות הגדולות,בנוסף לגרמנית ההוראות והשילוט הם גם בשפה האנגלית.

 

טיפ לתחתית : קו שמספרו U 55   ,הקו מקשר ומחבר בין שער ברנדנבורג  תחנת Brandenburger Tor והעובר ליד בניין הרייכסטאג בתחנת Bundestag   , וממשיך לתחנה המרכזית Hauptbahnhof .

תחבורה בברלין

בברלין שתי מערכות רכבות: S BAHN  - מעל פני הקרקע, וה- U BAHN , הרכבת התחתית.

 

היום כל מערכות התחבורה הציבורית בברלין שייכת לעיר כחברה עירונית ממשלתית אחת ה- B V G .

 

כיום החשמליות  במסלולם נוסעות  לאזורים מרוחקים יותר במזרח העיר ומחוץ לעיר כמו לפוטסדאם הרכבת התחתית אשר אינה תלויה  בגורמים כמו:  בכמות כלי הרכב ברחובות, יותר מהירה,לידיעתכם קיימים קטעים בברלין, שהרכבת התחתית עולה לפסים מעל פני הקרקע וחשמליות עוברות במסלולים מתחת לפני הקרקע.

 

ניתן לנסוע בשתי הרכבות באמצעות אותו כרטיס- לשעתיים, ליום, לשלושה ימים שבועי חודשי לפי אזורים- שקונים במכשיר אוטומטי המוצבים בטחנות,בשימוש מטבעות או שטרות או בקופות, בתחנות שהם מרכזיות יותר.


 
 
 
בניית אתרים - שרקור