דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ברלין רובע מיטה Mitte אזור ניקולייברטל

 
אזור ניקולייברטל ברובע Mitte  בברלין
Nikolaiviertel–Mitte
תחבורה תחנת :Alexanderplatzs,S5, S7, S75, S9,U2, U5, U8u, אוטובוסים 100, 148, 200, 248
האזור  Nikolaiviertel ביחד עם אזור  winding, ברובעMitte במרכז העיר, הם עדות לתקופה של ימי הביניים,שכלל שפע ברים ומסעדות בליווית אטרקציות המושכות את התיירים הרבים לאזור.
 
לפני מלחמת העולם השנייה הרובע שהקיף את  Nikolaiviertel, היה מאופיין ברחובות צרים,פאבים,חנויות,חצרות,ובעלי מקצוע בעבודה זעירה.
אומנים רבים חיו ועבדו בסטודיו אשר פתחו באזור,הרובע נחרב עד היסוד במלחמה בשנת 1944,ובשנים 1981-87, החלו לשחזר ולהקים מן ההריסות את האזור,לרגל חגיגות 750 השנים לרובע.
 
האזור החל בהקמה מחדש כאזור להולכי רגל,שיחזור בתים ישנים ובתים מודרנים חברו למפגש  באזור,רחובות ובתים שוחזרו בהקפדה של שימור העבר,על מנת ליצור את האשליה של ברלין הישנה.
 
האטרקציה העיקרית ששוקמה הייתה כנסיית Nikolaikircheושני מגדליה.אשר נבנתה במאה השלוש עשר, ולדוגמא בעיה של שיחזור : הכנסייה ששופצה והורחבה בשנת 1807 ומגדליה נבנו בראשונה בשנת 1878, באיזה סגנון לשחזר בסגנון הברוק או הרנסנס,לחלל הפנימי צורף מוזיאון המתאר את ההיסטוריה של העיר כולל מלחמת 30 השנה.
 
לכן  Ephraimpalais,הוא דגם לבעיית האדריכלות וציון דרך בשיקום של אזור  Nikolaiviertel,והארמון מהמאה השמונה עשר,אשר הפך למוזיאון ההיסטורי של העיר.
 
באזור שוחזרו מרפסות,קישוטים ועיטורים מהעבר שהיו על הבניינים, ושפורקו ואוחסנו בזמן הרחבת הרחובות,ונשכחו עד השחזור בשנת 1983.
גם בנין מוזיאון Knoblauchhaus , בסגנון הברוק שנבנה בשנת 1760,שוחזר ושווה ביקור. 

 
 
 
בניית אתרים - שרקור