דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ברלין סיורים לתיירים

 

ניתן לסייר בעיר באוטובוס לתיירים העובר בין האטרקציות של העיר,ניתן להיעזר בכרטיס הנרכש ל 3 ימים ואשר בו ניתנת הנחה של 25-50% בכניסה למרבית האטרקציות והמוזיאונים.כרטיס זה תקף גם בנסיעה בתחבורה הציבורית והמטרו בעיר ברלין,הכרטיס כולל הנחה לסיורים אלו.

מומלץ לסייר סיור ראשוני ולהתרשם מהעיר,מספר חברות עורכות את הסיורים אך נציין שתי חברות.החברה  BVG company ,אשר לרשותה 2 מכוניות הבנויות על שילדות אוטובוסים מרצדס מהעבר.תחילת המסלול בשער Brandenburg Gate , ובמסלול סיבובי דרך רחובות ראשים ל Reichstag , הסיבוב נמשך כשעה ועולה 15 יורו.

 

רחובות ראשים ל Reichstag , הסיבוב נמשך כשעה ועולה 15 יורו.

חברה שנייה Neoplan Skyliner ,בעלת ותק של כמעט 30 שנה, בעלת אוטובוסים עם גג פתוח בקומה השנייה ,הסיור שלהם שונה במקצת,הטיול עולה 15 יורו אלא אם אתם עולים על הנסיעה האחרונה הסיור עולה 10 יורו.

בברלין ישנם שני קווי אוטובוס 100 ו-200 , תחנה מרכזית גדולה היא תחנת גן החיות Haupt Bahnhof המשמשת כתחנת המוצא של קווים אלו ונשנשת כנקז לחלק גדול מהתחבורה הציבורית בברלין, התחנה משמשת כנקודת יציאה ,למרות שניתן לעלות בתחנות שבהמשך הדרך וגם לרדת בהם ולשוב לנסוע לאטרקציה הבאה

למרות שהם מוצגים כאוטובוסים לתיירים ,קווי אוטובוסים אלו משמשים כקווי תחבורה רגילים בעיר ,כיוון שהם חולפים  רק בחלק מהאטרקציות המרכזיות והחשובות בעיר ברלין, מומלץ לשלב בעת הנסיעה בקווים אלו ,סיורים באטרקציות ובאתרים ושימוש בתחנות לצורך ירידה ועלייה שוב, להמשך הסיור לאורך המסלול , ניתן לרדת בכל תחנה שרוצים ושוב לעלות על האוטובוס. התדירות של האוטובוסים האלה היא תכופה.

האוטובוסים בדרך כלל בעלי שתי קומות וצבעם  צהוב, במידה ומתארחים מספר ימים בברלין ניתן לרכוש כרטיס יומי אך כדאי  לרכוש כרטיס שבועי לכל סוגי התחבורה ציבורית, בנוסף ניתן  לרכוש כרטיס ל24 שעות ל 48  שעות ולשבעים ושתים שעות גם כן בקווי האוטובוס 100 ו 200 אפשר לכסות את הביקור בחלק מהאטרקציות .

מסלול קו 100 ומסלול קו 200

אוטובוס 100 נע במסלול Zoo Station, Tiergarten , Unter den Linden

Brandenburger Tor , Alexanderplatz , Prenzlauer Berg .

אוטובוס 200 נע במסלול מגן החיות  ל Potsdamer Platz,Unter den Linden, Alexanderplatz .

לשאר המסלולים החשובים ישנם מספר אוטובוסים וחשמליות,כמו  Metro Linie המסומנת באות  M .

 


 
 
 
בניית אתרים - שרקור