דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

פריז הקדמה לרובע 19

 
הקדמה לרובע 19 בפריז
מידע
ברובע 19 שני גנים מובילים והם:PARC DE LAVILETTE,  וגןles BUTTES CHAUMONT..
מוזיאון המוזיקה -MUSIC MUSEUM
גשר -porte de Pantin,וגשר - Zenith
 
אולם קונצרטים והופעות CONSERVATOIRE DE LA MUSIQUE,בעבור 1200 איש,הממוקם במבנה La CITE DE LA MUSIQUE ,המבנה בנוי בעיצוב של שימוש מתכת וחומרים חדשנים,מחירי ההופעות שווים לכל נפש,בשנת 1997 נתווסף מוזיאון לכלי מוזיקה והקשור אליה.
 
מתוך 340 פארקים,גנים או יערות בפריז,אחד היפים הוא פארק  PARC DES BUTTES CHAUMONT,בגן מבוך ,אגם מלאכותי,שבמרכזו אי סלעי,שבחלק הגבוה שלו מוקם Sybille-Temple,וממנו ניתן לראות את נוף מונטמר,שני גשרים נותנים למבקר גישה לאי ,ולמאתים המדרגות המטפסות במעלה לחלק הגבוה ונקודת התצפית.
 
בחלק המזרחי של האגם נמצאת מערה שבסופה מפל מים,ליד הכניסה הראשית קיים גן צמחיה אקזוטית,ולידו מושבים מסביב לאזור שבו נערכים מופעים וקונצרטים בקיץ.
 
מסביב לאזור המזכיר את הכפר Buttes Chaumont ,מתגוררים  בו אנשים בווילות ביחד עם גורד שחקים,התפתחות האזור שונה ממראה העיר הרגיל והשינויים בו נקראים LA MOUZAIA,על שם קרב באלזיריה,נשתמרו מספר רחובות שיצרו את השם Mouzaia והם:rues Mouzaia, General Brunet , Miguel Hidalgo,האזור כולל בתים קטנים עם גינות ורחובות מקסימים,שאינם מכילים אנדרטאות או מקומות בולטים,והכל טבול בצמחיה ירוקה ומטופחת.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור