דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ורשה מתחם הברים של Pawilony

 

המתחם ממוקם ברחוב Nowy Świat 22/28, מאחורי שערי הכניסה למתחם בבתים  22 ,24 26, מסתתרים אוסף ביתנים שגודל כול אחד כששה מטרים ריבועים המשמשים כברים לבירה כול ביתן הוא בן שתי קומות כאשר בקומת הממסד דלפק בר הבירות בקומת המרתף ממוקמים השירותים ,בקיץ מוצבים שולחנות וכסאות בפתחי הברים.

למרות זאת כול אחד מהברים הקטנים מעוצב חיצוני או פנימי בצורה שונה כמו הביתנים הנקראים : חברים Precedens , הבאר Klaps שמספרו A12 ,  בר שובב וארוטי שעל קירותיו  תלויים ציצים מלאכותיים מפלסטיק ככיסוי מנורות , ויברטורים בצורת ידיות וברזי בירות , בירה מפורסמת שלו הקרויה הגיבורה הרוסית  Ruska Heroina .
 
בבר Pewex יש קומיקס על קירות השירותים, ברים נוספים הם בר Femme Fatale’s הבר הזול ביותר הוא בר Oranż ,שעל קירותיו פרווה כתומה ודמויות חתולים , חנות מנורות וחנות כללית, בעת הרמת הכוסית או הבירה לא לשכוח לומר את המילה  Na zdrowie שפרושה לחיים.
 
בר Rozbiegowka Bar, הוא בר בעיצוב סיני ,המגיש את המשקה המפורסם Long Island Iced Tea ,מנה המורכבת מכוס גבוהה שבה ארבעה סוגים של רום וודקה, ג'ין, וסורבה ,או את המשקה לונג קיווי ,(עצה ללגום לאט) כמו כן מגישים בו בירה פולנית וקוקטיילים .

 
 
 
בניית אתרים - שרקור