דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

ורשה ריכוזי חנויות ברחובותיה

 

במסלול המלכותי מרוכזות חנויות לאופנה, ביגוד ,עור ונעלים, תכשיטים ועוד, ריכוז גדול של חנויות אופנה בוטיקים וכדומה , כאשר יורדים בתחנת  Metro Centrum ליד רחוב העולם החדש נובי שוויאט במיוחד במפגש עם רחוב Chmielna , ברחוב נובי שוויאט   35,כדאי לעצור וליהנות ממנוחה בבית הקפה הקונדיטוריה המיוחדת והמעדנייה Blikle , ואילו ברחוב Chmielna לשם לב לחנות הדובי פרווה Teddy bear shop ,המתמחה בדובים צמריים , בסביבתה ברחוב  Ul Bracka 25   חנות מוזיקה Traffic Club ,בשלוב במבנה גדול של חנות ספרים, קולנוע ומוזיקה .

נעלים מחירים ממוצעים

מחירי נעלים לנעלי נשים אופנתיות עם עקב המחיר נע בין 90-200 יורו לזוג, מחירם   של נעלי עור איכותיות מעור לגברים בין 80 – 350 יורו ,מחירי נעלי ספורט של חברות מפורסמות ינוע בסביבות כ 80 יורו לזוג.

מכנסי ג'ינס של חברות מובילות כמו : ליוויס, רנגלר ,אדידס נייקי בנטון  ניתן למצוא במחיר של 80 יורו לזוג ,ניתן למצוא בחנויות עודפים, או של מותגים פחות מפורסמים,   במחירים נמוכים יותר .

מזון

חנויות המכולת והסופרים הם לב ליבה של רכישת המזון של תושבי העיר, למרות שרובה רוכשים את מזונם במרכולים הנקראים hipermarkets ,חלקם של התושבים מגלים נאמנות לשוק ולדוכני הירקות הדגים והבשר הטרי שבהם, חלקם אף מעודד רכישת מזון מקומי על פני היבוא.

מחיר כיכר לחם שווה בערך לשקל ,ששה בקבוקי בירה מקומית יעלו כששה יורו, קילו של תפוחי עץ יעלה כיורו, מחיר גבינה מיובאת מצרפת עולה בממוצע כחמש עשר יורו לקילו.


 
 
 
בניית אתרים - שרקור