דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

פראג טירת טרויה TROJA CHATEAU

 
טירת טרויה   TROJA CHATEAU
כתובת  Prague 7, U Trojskeho zamku 1
הטירה סגורה ביום שני ,פתוחה בשאר השבוע בשעות 10:00-18:00.
איך להגיע תחילת הנסיעה בתחנת מטרו Holesovice ,בחשמלית קווים 5,17,25 לתחנת Trojska ,או באוטובוס מספר  112 עד תחנת  Zoologicka zahrada,
טלפון לתאום 283851614 - 420
מידע
מבנה טירה בסגנון הברוק משנת 1689,הטירה שייכת לאצילים משושלת Sternberk עתיקה שבנתה אותה,האדריכל שתיכנן ובנה אותה היה  Jean Baptiste Mathey  אדריכל צרפתי ,החלק המרכזי של הטירה הוא האולם המרכזי,ופרוזדור גדול הצמוד אליו,בקצה המבנה ישנם 2 מגדלים ניצבים לארמון.
 
הארמון שופץ מספר פעמים ופעם בהשראה איטלקית,החלק המרשים בכניסה הוא גרם המדרגות הנשען על שני ענקים,נמעוצב ומקושט בפסלים מן המתולוגיה היוונית,היורד לגינות המיוחדות של הטירה.
 
על הקירות בקומת הקרקע מופיעים ציורים ועל תקרת הקומה השניה מופיעים פרסקות,במקום מוצג ריהוט עתיק ומקורי ,כלי בית  נברשות וכל אשר היה בנמצא בתקופת חיים מהמאות הקודמות
 
לטירה צמודה חממה טרופית בתוך הגן הבוטני של הטירה ,החממה הענקית הנקראת פאטה מורגנה ומחולקת לשלושה חלקים, חלק המדמה מדבר ,חלק המדמה אזור טרופי ויערות הגשם  והחלק המדמה אזור מהרי האנדים עם טמפרטורות קרות הנדרשות לגידול צמחים אלו ,בנוסף מוצגים צמחים מאזורי הים התיכון,אזור ניו זילנד .

בנוסף בשטח הגן ניתן  לראות גן יפני ,אוסף של צמחי אירוס שונים ואוסף של עצים שהובאו לכן ממדינות שונות המקום מהווה מקום משיכה לילדים ומשפחות.

 
 
 
בניית אתרים - שרקור