דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

אמסטרדם סיור במסלול המוזיאונים

 

תחבורה לאזור המוזיאונים עולים על חשמלית 2,5 ויורדים בתחנת Hobbemastraat,כאשר נוסעים בקווים  מספר 6,7,10 יורדים בתחנת Spiegelstraat.

בכיכר  Museumplein  נמצאים:המוזיאון הלאומי  Stedelijk Museum ,המשמש כמוזיאון לאומנות מודרנית,מוזיאון  Rijksmuseum ,הנחשב כמוזיאון האומנות הלאומי, מוזיאון ואן גוך המוקדש ליצירתו של האמן ההולנדי,בכיכר גם ממוקם בניין הקונצרטים המלכותי   Concert building .
 
רובע המוזיאונים כולל את המוזיאונים הגדולים: הרייקסמוזיאום, מוזיאון ואן גוך והמוזיאון לאמנות בת זמננו,מבנה נוסף לביקור הוא היכל הקונצרטים Concertgebouw,המוזיאונים ממוקמים מסביב לכיכר Museumplein.
 
בכיכר Museumplein נמצאים:המוזיאון הלאומי Stedelijk Museum,המשמש כמוזיאון לאומנות מודרנית,מוזיאון Rijksmuseum,הנחשב כמוזיאון האומנות הלאומי, מוזיאון ואן גוך המוקדש ליצירתו של האמן ההולנדי,בכיכר גם ממוקם בניין הקונצרטים המלכותי  Concert building.    
   

כיכר Museumplein , עברה מתיחת פנים בשנת 1999 ועוצבה בסגנון שוודי הכיכר כוללת כיום חנייה תת קרקעית, סופרמרקט תת קרקעי.את הכיכר מקיפים מספר מוזיאונים חשובים באמסטרדם, נחשבת לכיכר הגדולה בעיר ומפאת גודלה נערכים בה הופעות ואירועי בילוי גדולים בעיר,והפגנות רבות משתתפים.כמו אירוע יום המלכה,או  האירוע השנתי של מוזיקאים והאמנים  בשלל אומנות הבימה  Uitmarkt .

 

בחורף הופכת כיכר Museumplein ,לזירת החלקה על הקרח, בקיץ מוצאים רבים את הזמן לתפוס שמש על גדות האגם שליד מוזיאון  Rijksmuseum ,לאחר שהיה אזור החלקה בחורף,או כפארק החלקה של סקייט בורד ניתן גם להפליג בסירות באגם


 
 
 
בניית אתרים - שרקור