דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

בוואריה המזרחית העיירה Schonseer Land

 

מרכז המידע לתיירים בכתובת Freyung 1  ,טלפון 09674317

לינות מומלצות וזולות בעיירה Schonseer Land    

 
העיירה הנופש וייצור הזכוכית ממוקמת בחלק המזרחי של מדינת בוואריה בקרבה לגבול עם מדינת צ'כיה,בחלק המרכזי של מסלול הזכוכית,העיירה היא חלק מעיירות הנופש הצמודות באזור : Schonsee, Dietersdorf, Gaisthal, Stadlern, Weiding .האזור בכללותו כונה אזור מטבע הזהב של בוואריה - Goldstuck Bayerns, על שם מכרות הזהב שהופעלו באזור במאה הארבע עשר,אך כרייה זאת פסקה והאזור הפך לאזור תיירות וטבע .
 

בעיירה ניתן לסייר במסלולי הליכה ורכיבה על אופנים ביערות מסביב,בשבילים כמו שביל הידידות , באגם ליד העיירה מתקיים בכול שנה פסטיבל Schonseer Seefest ,העיירה נחשבת לאחת מעיירות תעשיית האומנות המסורתית לעבודות יד הביתיות כולל רקמה הנקרא Handwerkskunste .

אטרקציות בעיירה :

כנסיית St. Wenzeslaus

מגדל תצפית ביער

פארק ,אגם וספא Kurpark in Schonsee

בפארק ניתן לשוט באגם בסירות משוטים לצד ברווזים,בפארק שבילי הליכה מישוריים ללא עליות מסביב לאגם מסלול חצץ של כארבעה קילומטר,עוד ניתן ליהנות משרותי ספא ומרפסת נוף ,בפארק נערכים מופעי מוסיקה בעונת הקיץ,ניתן לסעוד במסעדת הפארק המכונה הנימפיאות Drei Seerosen .

מהפארק מוליכות 34 מדרגות לקפלת Woferl-Kapelle ,שהוקמה בסוף המאה התשע עשר,שבה ניתן לראות פיסולי עץ ,כולל פסלה של המדונה וישו , פסל המדונה שנוצר כארבע מאות שנים לפני בניית הקפלה ,נמצא בעליית גג בידי Jakob Hechtl zuruck ,בעקבות חלום שהורה לו גם איכן לבנות את הקפלה בחלק המזרחי של הפארק,(עוד מוקד לעלייה לרגל בעקבות הנס). 
 
 
בניית אתרים - שרקור