דף הבית   מפת אתר   צור קשר
 
 
 
 
 

בוואריה הדרך הרומנטית העיירה שילינג שפורשט Schillingsfurst

 

עיירה בחבל Ansbach שבוואריה,ממוקמת 12 קילומטר דרומית מזרחית לעיירה Rothenburg ob der Tauber,ועשרים ושלושה קילומטר מערבית מהעיירה Ansbach שליטיה של העיירה והטירה ,עד המאה השמונה עשר ,היו בני משפחת המלוכה Hohenlohe.

בני משפחה אלו ,בנו מעל לעיירה את ציון הדרך המפורסם של העיירה ,את ביתם בטירת Schloss Schillingsfurst ,על נקודה גבוהה ושלטת מעל לעיירה ,הטירה נבנתה בצורת האות חת כאשר שלושת אגפיה מוגנים בצורה טבעית בזכות המתלול של הצוק שעליו היא יושבת.
 
האגדה לקביעת שמה של הטירה הייתה כאשר נסיך הכתר לבית משפחת  Hohenlohe החליט לבנות את טירתו בחלק המיוער והשולט ,הוא הודיע כי יש לו רק שילינג לבניית ארמונו בסגנון הברוקי במתחם הטירה.
 

טירת Schloss Schillingsfurst

הכניסה לטירה ,למוזיאון ולמופע הבזים Falkenhof ,כלול בתשלום, כתובת : Am Wall 14, Schillingsfurst ,טלפון לתאום 09868812 , פתוח בימי שלישי-ראשון ,פרט ליום שני בשעות שעות הפעילות 10:30-17:00, מופעי הבזים וסיורים מודרכים בשעות 10:00-12:00-14:00.

טירה שנבנתה בידי שושלת נסיכי Hohenlohe , בסגנון הברוק הממוקמת כעשרים קילומטר דרומית לעיירה Rothenburg בעמק הטאובר,מיקומה על נקודה גבוה שגובה 550 מטר בגובה פני הים,הטירה משמשת כנקודת ציון לעיירה .

כאשר מביטים לכוון הטירה ניתן להבחין במעוף נשרים ובזים המתגוררים בכלובים ומשמשים לתצוגות של מופע בזים בחודשים מרץ-אוקטובר . 
 
 
בניית אתרים - שרקור